Wojtek
2.4K posts


Btw przysięgam że w tym sezonie zapominam że jeździ ktoś taki jak Piastri.
Norris i ogólnie cały McLaren robi za tło, ale jeśli chodzi o Oscara to jakby totalnie nie jestem w stanie sobie nic przypomnieć w tym sezonie poza rozwaleniem się w Australii przed wyścigiem xd
McLaren Mastercard Formula 1 Team@McLarenF1
Finishing the double with a podium and P5 in Barcelona 👊 #McLarenF1 | #BarcelonaGP 💃
Polski

@Poleder1922 Polski nie ma ale koledzy europejczycy godnią nas zastępują xd
Polski

@Oskar_M04 @pklimek99 @JS_rankingUEFA Ty kurwa faktycznie jebaniec zniknął od razu jak polacy odpali z europy xdd
Polski

@pklimek99 @JS_rankingUEFA Jan Sikorski wracający do życia na 3 najważniejsze miesiące europejskich pucharów
GIF
Polski

rankinguefa.pl/rozstawienia.h…
Z tego co widzę, właśnie skończyły się baraże w Belgii (i Egnatia wygrała finał ligi w Albanii) czyli @JS_rankingUEFA na swej stronie ma już kompletną Access Listę.
Losowanie I rund 16 czerwca, II rund 17 czerwca.
Polski

@baltycki_futbol Jak tam wyglada sytuacji z napastnikami w Łotwie ? Jest szansa żeby Valeris dostał powołanie albo chociąz kręci się koło reprezentacji ?
Polski

@majkeI1999 Ja to od zawsze mam teorię że PZPN nienawidzi 2 ligi i dlatego zawsze wpierdalaja jej mecze w najchujowsze godziny
Polski

Czy PZPN naprawdę organizuje baraże o 1. lige w srodku tygodnia o 13 i 16? XD

90minut.pl@90minut_pl
Pary barażowe o Betclic I ligę i rundy wstępnej Pucharu Polski 90minut.pl/news/341/news3…
Polski

@ChojniczankaMKS Chojniczanka dwa razy przy grze w osłabieniu przeszła na grę czteroosobowy blokiem defensywy i dwa razy tę spotkania wygrała, czy związku tym widzi pan opcje częstszego grania czwórką z tyłu czy też drużyna w nowym sezonie będzie typowo budowana pod granie na trójkę z tyłu
Polski

@Karol_CyrkF1 Norris się dwoi i troi żeby wyciągnać jakieś punkty a tu mclaren go napierdala z każdej strony xddd
Polski

McLaren zalicza w Kanadzie wszelkie nieudane rzeczy jakie mogą się przydarzyć. #F1PL
Polski

Kryminał Oscara, znowu gdy coś nie idzie po jego myśli to się zapala jak w Baku, Norris dzisiaj o wiele bardziej dojrzały 👍
Piotr Czerniawski@mqiq_
Pokażecie powtórki? XD
Polski

@majkeI1999 @lechia termalica pierwszy raz weszła na ich połowę i cyk brameczka xdd
Polski

@SKacper21 Dwa pytania Czemu rezerwy nie mogą przejąc ich miejsca ? I czy nie jest tak że po prostu wtedy bedą grały 3 drużyny w barażach z czego ta najwyżej sklasyfikowana idzie prosto do finału ?
Polski

No dzisiaj Kimi znowu start zawalony. W ogóle ci kierowcy Mercedesa w tym roku to co weekend błędy popełniają, ciężko się ogląda tą walkę o mistrza. Ważne że Max na P5
RBR Daily@RBR_Daily
🚨 KIMI ANTONELLI HAS BEEN AWARED A 5 SECOND PENALTY Max Verstappen moves upto P5.
Polski

To jest wejście na kilka spotkań zawieszenia, kretyn
Artur Moltisanti@arturwuuu
Haaland co się zagotował XD
Polski

@patryksoko Twoim zdaniem Lando i Oscar posiadają te wszystkie trzy cechy ?
Polski

Idealnego kierowcę F1 opisują tylko 3 cechy.
SZYBKOŚĆ
ADAPTACJA
POWTARZALNOŚĆ
Bardzo dobry kierowca ma conajmniej dwie te cechy, wybitny wszystkie.
The Race@wearetherace
The perfect F1 driver might not exist, but if they did... which characteristics or traits from other drivers would they be made up from?? 💭
Polski

@xKeldi @denaturatowy Jeszcze lepiej że kanał sportowy już wczoraj podawał taki skład xd
Polski

@denaturatowy Przecież Meczyki już rank podały ten skład (ciekawe kto teraz jest kretem), więc nwm skąd takie zaskoczenie w narodzie
Polski










