Wojtek

2.4K posts

Wojtek banner
Wojtek

Wojtek

@Anddyk100

Katılım Ağustos 2014
1.1K Takip Edilen38 Takipçiler
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@mqiq_ Norrisowi wystarczy dać działający bolid i od razu tłuczę się z mercedesami a tymczasem piastri poza Japonią sobie po prostu jezdzi patrząc na tyłek Verstappena
Polski
0
0
41
1.4K
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@Poleder1922 Polski nie ma ale koledzy europejczycy godnią nas zastępują xd
Polski
0
0
0
47
Karol
Karol@Poleder1922·
No europejskie przeciętniaki póki co nie dowożą na tym turnieju delikatnie mówiąc xd
Polski
5
0
14
747
Piotr Klimek
Piotr Klimek@pklimek99·
rankinguefa.pl/rozstawienia.h… Z tego co widzę, właśnie skończyły się baraże w Belgii (i Egnatia wygrała finał ligi w Albanii) czyli @JS_rankingUEFA na swej stronie ma już kompletną Access Listę. Losowanie I rund 16 czerwca, II rund 17 czerwca.
Polski
14
1
179
25.7K
Mam go na kapitanie
Mam go na kapitanie@fplpoland·
Każda piłka stykowa z zawodnikiem Arsenalu = gramy dalej. Każda piłka stykowa z zawodnikiem PSG = faul. No nieźle.
Polski
55
7
193
19K
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@baltycki_futbol Jak tam wyglada sytuacji z napastnikami w Łotwie ? Jest szansa żeby Valeris dostał powołanie albo chociąz kręci się koło reprezentacji ?
Polski
1
0
0
13
Bałtycki Futbol
Bałtycki Futbol@baltycki_futbol·
Śmierć Podatki Valērijs Šabala z golem dla Chojniczanki (2-0 z Rekordem Bielsko-Biała)
Bałtycki Futbol tweet media
Polski
1
1
4
379
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@majkeI1999 Ja to od zawsze mam teorię że PZPN nienawidzi 2 ligi i dlatego zawsze wpierdalaja jej mecze w najchujowsze godziny
Polski
0
0
126
1.9K
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@ChojniczankaMKS Chojniczanka dwa razy przy grze w osłabieniu przeszła na grę czteroosobowy blokiem defensywy i dwa razy tę spotkania wygrała, czy związku tym widzi pan opcje częstszego grania czwórką z tyłu czy też drużyna w nowym sezonie będzie typowo budowana pod granie na trójkę z tyłu
Polski
0
0
0
22
Chojniczanka
Chojniczanka@ChojniczankaMKS·
Trener Marek Brzozowski czeka na pytania. Sekcja komentarzy należy do Was. Najciekawsze pytania od naszych kibiców zostaną zadane trenerowi po konferencji prasowej po meczu z Rekordem i odpowiedzi opublikujemy w osobnym materiale wideo.
Chojniczanka tweet media
Polski
1
0
2
207
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@Karol_CyrkF1 Norris się dwoi i troi żeby wyciągnać jakieś punkty a tu mclaren go napierdala z każdej strony xddd
Polski
0
0
10
285
Karol z CyrkF1
Karol z CyrkF1@Karol_CyrkF1·
McLaren zalicza w Kanadzie wszelkie nieudane rzeczy jakie mogą się przydarzyć. #F1PL
Polski
7
0
103
4.3K
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@MiszelJF Maja farta że w mclaranie jebane klauny odpowiadaja za strategię bo Norris by tu luzno walczył o zwycięstwo
Polski
0
0
1
25
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@mqiq_ Odkąd Mclarena pozbył się problemów po stronie Norrisa to ten ownuje Piastriego że to szok
Polski
0
0
4
300
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@mqiq_ A w Mclarenie łagodnie uśmiechnieci
Polski
0
0
0
101
Piotr Czerniawski
Piotr Czerniawski@mqiq_·
XDDDDD niesamowity duecik walczy o mistrzostwo
Polski
3
0
24
638
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@majkeI1999 @lechia termalica pierwszy raz weszła na ich połowę i cyk brameczka xdd
Polski
0
0
0
1.3K
Michał
Michał@majkeI1999·
Jacy wy jesteście chujowi o matko @lechia
Polski
9
3
298
15.3K
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@SKacper21 Dwa pytania Czemu rezerwy nie mogą przejąc ich miejsca ? I czy nie jest tak że po prostu wtedy bedą grały 3 drużyny w barażach z czego ta najwyżej sklasyfikowana idzie prosto do finału ?
Polski
0
0
0
6
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@mqiq_ Norris w końcu trening bez problemów i od razu widać różnicę w wynikach
Polski
0
0
4
295
Piotr Czerniawski
Piotr Czerniawski@mqiq_·
Dysproporcja w topowych zespołach w ten weekend (Kimi vs George i Lando vs Oscar) wręcz absurdalna, jakby chłopy w innych autach się ścigali
Polski
6
0
59
3.2K
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@mqiq_ Obaj robią Norrisa z tamtego sezonu xd. Ciekawe który pierwszy ogarnie dupsko
Polski
0
0
0
106
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@patryksoko Twoim zdaniem Lando i Oscar posiadają te wszystkie trzy cechy ?
Polski
2
0
0
498
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@ChameraPawel On tam gra jako napastnik czy bardziej skrzydłowy ?
Polski
1
0
1
1.8K
Paweł Chamera
Paweł Chamera@ChameraPawel·
Adrian Benedyczak po transferze do Turcji. Wspólnie z Tr. klubowym ustaliliśmy indywidualny plan dla Adriana, co pozwala w mikrocyklu przeprowadzić dodatkowe jednostki siłowe oraz prewencyjne. Cieszy, że ciężka praca przynosi efekty. Może mieć fundamentalny wpływ na utrzymanie.
Paweł Chamera tweet mediaPaweł Chamera tweet media
Polski
6
6
180
56.1K
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@mqiq_ Dopóki nie znajdzie się jakis porządny lewy obrońca to będziemy się meczyć z graniem skurwysyńskim ustawieniem z trzema obrońcami które nigdy u nas nie działa
Polski
1
0
1
41
Piotr Czerniawski
Piotr Czerniawski@mqiq_·
Trzeba liczyć że Potulski dojedzie w tej kadrze, bo jeśli duet Kiwior-Bednarek nie dojeżdża nawet gdy gra ze sobą przez pół roku dzień w dzień to już nigdy nie dojedzie xd
Polski
1
0
12
455
Wojtek
Wojtek@Anddyk100·
@xKeldi @denaturatowy Jeszcze lepiej że kanał sportowy już wczoraj podawał taki skład xd
Polski
0
0
1
90
Ke(L)di 🇵🇱
Ke(L)di 🇵🇱@xKeldi·
@denaturatowy Przecież Meczyki już rank podały ten skład (ciekawe kto teraz jest kretem), więc nwm skąd takie zaskoczenie w narodzie
Polski
1
0
1
482