pejp

99 posts

pejp banner
pejp

pejp

@Raynerek

Git

Beigetreten Ocak 2018
136 Folgt5 Follower
pejp
pejp@Raynerek·
@Bernabeu_Buzz @marca Coś za dobre te transfery, to teraz czekać na oficjalke o zwolnieniu Mourinho w listopadzie
Polski
0
0
1
664
Bernabéu Buzz
Bernabéu Buzz@Bernabeu_Buzz·
Real Madryt chce obu - Enzo Fernandeza i Michaela Olise tego lata. [@marca]
Polski
12
1
201
21K
pejp
pejp@Raynerek·
@_qbik @vkshfx @HibHobXD Wstawianie kiwiora w 80 albo slisza w 85(z ukrami) gdzie na ławce jest czubak Żukowski itp których można sprawdzić, goat
Polski
0
0
0
97
Qbik
Qbik@_qbik·
@Raynerek @vkshfx @HibHobXD Z Ukrainą zmienił pół składu - źle bo przegrali. Dzisiaj gra pod wynik (chuja z tego wychodzi) - źle bo zmian nie robi.
Polski
1
0
0
73
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Jedni przylecieli się tu bawić, posprawdzać cały skład i wymieniać połowę składu w połowie. Drudzy spoceni a i tak nic z tego nie wychodzi xD
Polski
2
0
256
11.7K
pejp
pejp@Raynerek·
@lifeofmiszi @HibHobXD Wejście miał dobre Urban 2x remis z Holandia gdzie wydawało się że gramy na równi, no ale potem zajazd w dół i jesteśmy gdzie jesteśmy xd
Polski
0
0
0
126
michal
michal@lifeofmiszi·
@Raynerek @HibHobXD hero to byl czechu jak zrobil awans ze szwedami, albo nawet probierz na euro a nie the beton jan
Polski
1
0
1
147
pejp
pejp@Raynerek·
@vkshfx @HibHobXD Ty widzisz jakie zmiany on robi? xD nie mówiąc już o ich ilości na towarzyskim
Polski
1
0
1
150
pejp
pejp@Raynerek·
@v888xzizx3wk @CrisOfficial99 @HibHobXD Najlepsze, że nagle butcher i Ryan sobie walczą na równi z homelanderem xD Starlight też budowana postać rebeliantki przez tyle czasu, żeby dostać minutową walkę z deepem w finale
Polski
0
0
0
13
vv
vv@v888xzizx3wk·
@CrisOfficial99 @HibHobXD Przez X lat budują wielkiego i potężnego bossa. Tworzą hype grafikami itd. zapowiadając giga walke, emocje, rozpierdol. Boss dodatkowo jest boostowany przed finałem. Co się dzieję? Boss pada na strzała w walce która trwa z 5 minut, jest chujowa i daje 0 emocji.
Polski
2
0
4
97
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Finał obejrzany. Nie jestem zawiedziony, ale też nie zadowolony. Czułem, że to było po najniższej linii oporu zrobione, bardzo bezpiecznie i zachowawczo. Oglądając cały sezon można było dostać klaustrofobii, miałem wrażenie, że są tam tylko główne postacie
HIB HOB XD tweet media
Polski
36
0
446
27.8K
pejp
pejp@Raynerek·
@pmrock219 @Danio_oficjal @300Kultura Gdyby to nie był ostatni sezon, to wtedy +1 i bym powiedział że całkiem dobry sezon ale jako, że to ostatni sezon to po prostu za wolno jest pchana fabuła do przodu i za dużo zostawili na ostatni odc
Polski
0
0
0
7
PMRock
PMRock@pmrock219·
@Raynerek @Danio_oficjal @300Kultura ...Hughie, Starlight, Frenchie, Kimiko. Praktycznie każda postać jakoś się tutaj rozwinęła, choć mogę się zgodzić że właśnie wymieniona wyżej 4 poza integracją ze sobą nie dostaje wiele ciekawego.
Polski
1
0
0
43
300 Kultura
300 Kultura@300Kultura·
Mówcie co chcecie, ale 1 sezon The Boys i to co serwuje się nam w finale całego serialu, to jak niebo i ziemia.
Polski
8
0
88
6.7K
pejp
pejp@Raynerek·
@pmrock219 @Danio_oficjal @300Kultura Głównie to, że nie ma praktycznie żadnego napięcia przed finałem, wątki są praktycznie w tym samym miejscu co na początku sezonu(wirus i pomysły jak zabić homelandera) plus otwierają nowe wątki cały czas a został 1 odcinek żeby to pozamykać
Polski
1
0
0
35
PMRock
PMRock@pmrock219·
@Danio_oficjal @300Kultura Okej, słyszałem takie zarzuty że nie czuć tego finału. Ja jestem po 6 odcinku, więc nie mogę się w pełni wypowiedzieć, powiem że po 6 czuje że dzieje się coś mocnego (słyszałem że 7 słabszy). Ja nie rozumiem tych zarzutów co do poziomu bo moim zdaniem jest bardzo dobrze.
Polski
2
0
1
110
Landros
Landros@AjTunik·
@Lysypokrakowsku @pzpn_pl @fckoeln Tak biegał ale tyle setek spierdolic, pokazuje sie fajnie do gry dostaje piłke ale z tego nie ma strzału groźnego ani asysty…
Polski
4
0
23
3.8K
Łysy po krakosku
Łysy po krakosku@Lysypokrakowsku·
Wynik wynikiem ale ile wczoraj ten gość zostawił zdrowia na boisku... Do samego końca walczył i biegał jakby to była pierwsza minuta...⚪🔴 #SWEPOL #Kaminski @pzpn_pl @fckoeln
Łysy po krakosku tweet media
Polski
87
51
4.5K
88.5K
pejp
pejp@Raynerek·
@Rogal_LP @19928377s 2 połowa zaczęli grać bardziej przez ziela co poprawiło rozegranie, bo w 1 grali głównie przez casha i rózgę którzy się potykali o własne nogi, a ludzie overhypuja Pietruszewskiego który nie są wiele zrobił w meczu dobrego - miał swoje przebłyski
Polski
0
0
1
64
Rogal portugalski 🇵🇹
@19928377s Pytanie jak duży wpływ na zmiany w ofensywie miało jego wejście. Moim zdaniem w drugiej połowie bardziej było widać zmianę stylu gry i lepsze zabezpieczenie gry w obronie dzięki czemu Oskar mógł dostawać więcej piłek na połowie rywala.
Polski
1
0
3
886
pejp
pejp@Raynerek·
@michal_fic @HibHobXD Rozwiniesz ten wątek z Atomówkami o co tam chodziło? Jestem świeżo po filmie a książki nie czytałem,
Polski
1
0
0
233
Michał Fic
Michał Fic@michal_fic·
@HibHobXD Twórcy w wywiadzie powiedzieli, że jest 3.5h materiału, nawet walenie w Antarktydę z atomówek! 🙂 W postprodukcji musieli jednak ciąć, żeby się zmieścić. Kto wie, ale osobiście uważam, że dostaniemy kiedyś, gdzieś wersję reżyserską 🩵
Polski
1
0
7
955
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Byłem drugi raz na "Projekt Hail Mary"(oczywiście IMAX) i zachwyca tak samo jak za pierwszym razem. Oprócz rzeczy wiadomych jak świetne zdjęcia, muzyka, Gosling to chcę pochwalić to jak świetnie poradzili sobie z materiałem źródłowym. Musieli odrzucić dużo rzeczy, zwłaszcza naukowych i niektórych takich fabularnych a i tak dalej to wszystko trzymało się kupy i świetnie przedstawiało ducha książki. No świetny film
HIB HOB XD tweet media
Polski
14
3
338
26.5K
pejp
pejp@Raynerek·
@pawelczyk_tpo Czemu takie małe zarobki ma w tym mls
Polski
0
0
0
7
Kamil Pawelczyk - Transfery Piłkarskie Oficjalnie
🚨 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐈𝐄: Marco Reus przedłużył umowę z Los Angeles Galaxy do końca 2027 roku! ✍️⚪🔵🟡 ▪️Wiek: 36 ▪️Narodowość: Niemcy ▪️Pozycja: Ofensywny Pomocnik ▪️W klubie od: 14 sierpień 2024 🗓 ▪️Dotychczasowe zarobki (wg. Salary Sport): ~ 17.20tys€ (73tys.zł) / tyg. 📝 ▪️Sezon 25/26: 🚩 3 ⚽ 0 🅰️ 1 ⏱️ 185' ▪️Łącznie występów: 🚩 42 ⚽ 9 🅰️ 13 ▪️Wartość: 1.80mln€💶 IG | @kpawelczyk_transferypilkarskie X | @pawelczyk_tpo FB | @Kamil Pawelczyk - Transfery Piłkarskie Oficjalnie
Kamil Pawelczyk - Transfery Piłkarskie Oficjalnie tweet media
Polski
1
0
8
1.8K
pejp
pejp@Raynerek·
@EmpolodX Jaki setup profesji towarzyszy + twoja?
Polski
1
0
1
68
Empolod
Empolod@EmpolodX·
Wbiłem prawie 70 godzin w #divinityoriginalsin2 Myślałem, że po opuszczeniu Fortu Radość nie będzie więcej lokacji. Trochę się zaskoczyłem, myśle że wylizałem co się dało w obecnej lokacji. Jeżeli porównujemy ją do BG3 to Divinity ma bardziej dynamiczną walkę ze względu na CD skilli niż komórki czarów które wykorzystujemy. Jest dobrze.
Empolod tweet media
Empolod@EmpolodX

Powiem wam, że miałem porzucić #divinityoriginalsin2 po paru godzinach. Choć kocham BG3 a to miał być jego starszy brat, to strasznie opornie mi szło totalnie nie mogłem się kręcić gdzie w BG3 robiłem totalny own. Aż w końcu weszło, a trzeba było tylko wybić wszystkich złoli w Forcie Radość. Czerwony Książę GOAT. Graliście?

Polski
9
0
22
3.3K
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Szukam dobrego serialu komediowego. Więc podawajcie wasze ulubione seriale komediowe, obojętne kiedy wychodziły, obojętne czy to sitcomy czy nie - szukam inspiracji
Polski
193
1
143
47.3K
⭒☆ julia ☆⭒ SAW CONAN GRAY
czy możemy wszyscy przyznać, że murcix jest prawdziwym zwycięzcą tego finału? wyruszyła jako ostatnia, ma najgorszą kondycję wśród finalistów a przegoniła trombe i praktycznie tymka który mial przewage doslownie o parę minut a ruszył szybciej od niej. gratki Marta! #sabotazysta4
⭒☆ julia ☆⭒ SAW CONAN GRAY tweet media
Polski
70
266
10.6K
268.9K