Maupa

598 posts

Maupa

Maupa

@RioBozo

Beigetreten Ekim 2022
180 Folgt9 Follower
Maupa
Maupa@RioBozo·
@SJoe52501 @Astar512 @LeftieUTD Jak na moje to i tak reakcja ludzi jest przesadzona, rockstar zamiast zrespic ci auto z ultimate w garażu a ciuchy w szafie daje bardziej immersyjny sposób na ich zdobycie, nie dodają nagle 5h fabuły dodatkowej tylko pierdolowate poboczniaki
Polski
1
0
0
9
SłabiOddzielnie
SłabiOddzielnie@SJoe52501·
@RioBozo @Astar512 @LeftieUTD Dopiero jak będzie znana gra będzie wiadomo ile jest ucięte tak w pełni, ale to nie jest takie lekkie okrojenie, czułbym kupując standard że tracę kontent (ale i tak nie mam ps5, będę czekał na wersje PC)
Polski
1
0
0
16
Maupa
Maupa@RioBozo·
@SJoe52501 @Astar512 @LeftieUTD Paywallem, ale drama o to że dają dodatkową customizacja do edycji za którą dopłacasz 80 zł jest strasznie naciągana
Polski
0
0
0
14
Maupa
Maupa@RioBozo·
@SJoe52501 @Astar512 @LeftieUTD Rozumiem przypierdolki o brak płyty bo za to akurat należy jebać rockstar, ale mówienie że podstawka to okrojona gra to zwykłe pierdolenie bo musieli coś wrzucić do tej edycji ultimate żeby faktycznie coś dawała. Chujowe by było jakby cała customizacja postaci i pojazdów była za
Polski
1
0
0
16
Maupa
Maupa@RioBozo·
@M_A_Gister 4 miała lepszy model zniszczeń ale sam model jazdy nie był lepszy niż w V
Polski
0
0
2
215
M. A. Gister
M. A. Gister@M_A_Gister·
W GTA V pierwsze otrzeźwienie przychodziło dopiero, gdy usiadło się przed telewizorem i zaczynał się gameplay, a model jazdy okazał się krokiem wstecz w stosunku do GTA IV, jakby samochodzikiem po dywanie jeździć. Oczywiście nikt głośno nie marudził, bo trochę przypał.
Tuna@TunaPlays__

"yeah but gta 6 is gonna be a guaranteed gem with decades of fun" bro you don't even know what the gameplay looks like or anything i promise you gta 5 was good but it wasn't That good

Polski
14
0
65
5.5K
Maupa
Maupa@RioBozo·
@SJoe52501 @Astar512 @LeftieUTD To co ma jeszcze obcięte podstawka? Jeden salon fryzjerski gdzie będziesz mieć ich do wyboru z 15 na mapie?
Polski
1
0
0
18
SłabiOddzielnie
SłabiOddzielnie@SJoe52501·
@RioBozo @Astar512 @LeftieUTD ^i jest wymagana, żeby zobaczyć cały kontent w grze. Jakby to było to co piszesz to i tak nie popieram, ale w/e (chociaż malowanie broni to chamstwo za ultimate by było i tak)
Polski
1
0
0
22
Maupa
Maupa@RioBozo·
@SJoe52501 @Astar512 @LeftieUTD Piszesz jakby wymagana była wersja ultimate żeby misje w fabule przejść. W edycji ultimate dostaniesz jakieś unikalne auto, malowanie broni, kilka ubrań i fryzur. Nic nadzwyczajnego, na tym od lat polega wersja ultimate
Polski
1
0
0
13
SłabiOddzielnie
SłabiOddzielnie@SJoe52501·
@Astar512 @LeftieUTD Dodatkowe plucie to że full kontent jest tylko w ultimate edycji, tańsza wersja ma obcięty kontent (nie tylko same kosmetyki)
Polski
0
0
2
32
Maupa
Maupa@RioBozo·
@ciwryj4s @One_Bissaka @LeftieUTD Przecież będziesz mieć najebane na mapie 15 barberow, warsztatów i sklepow z bronią, musieli coś dać do edycji ultimate bo na tym to polega że dopłacasz żeby mieć jakieś unikalne skiny które ci nic nie zmieniają w rozgrywce
Polski
0
0
0
12
For4s
For4s@ciwryj4s·
@One_Bissaka @LeftieUTD Wersja standard? Raczej bieda wersja, a oni się jeszcze cieszą że nie dostają pełnej gry i dają sobie pluć do mordy. Ta wersja za 100$ to standard
Polski
1
0
0
19
Maupa
Maupa@RioBozo·
@cayend00 Nie można się dobrze bawić bo nie jest to gra małego studia z laosu łączącego soulsy z farmingiem kosztująca 49.99
Polski
0
1
5
243
Maupa
Maupa@RioBozo·
@ChoryAlbanczyk @Carionator Naturalna reakcja to nagranie tego i wrzucenie do Internetu jak atencyjna pizda czytając prywatne wiadomości
Polski
0
0
0
50
Carrioner
Carrioner@Carionator·
Tak tak chce pokazać "naklejki". Kompletnie nie farmi atencji "ej patrzcie jaka ja szczupła ładna i mam cyce". ATENSZYYNN daj mi atenszyn. Kudłata powinnaś się wstydzić, że thirst trapy simpom robisz. ty masz chłopaka. Pamiętasz o tym? Tylko na jego atencji powimmo ci zależeć.
Carrioner tweet media
Polski
99
1
218
538.9K
Maupa
Maupa@RioBozo·
@swiety_swiety Gdyby zoorganizowali Mundial w gwalceniu to w półfinale spotkałaby się Ghana z Marokiem
Polski
0
0
0
12
Maupa
Maupa@RioBozo·
@xDuncii Niesamowite odkrycie ze za edycje ultimate gry dostajesz dodatkowe skiny i pojazdy w gierce
Polski
0
0
2
85
Maupa
Maupa@RioBozo·
@zuzannazmorka Przecież teraz byle chujak typu assasin czy inny James Bond kosztuje 330zl w podstawce
Polski
0
0
1
153
zuza ❤️‍🔥
zuza ❤️‍🔥@zuzannazmorka·
gra za 400 złotych która starczy na 20 lat nie jest szczególnym wydatkiem i przestańcie wmawiać komuś, że jestXD ale to, że kupujecie fife co roku, która wychodzi w tej samej cenie jest tylko i wyłącznie waszą głupotą
RadekPulpeciński@pulpecinski

Niesamowita bekę mi daje te gta 6, Ponad 400zl, brak fizycznej wersji więc nawet nie sprzedasz W chuj kosmetyków i innych chujuwmujuw A jeszcze jebane goje będą pisać że się jarają i nie mogą się doczekać xd Goje lykajace każdego AAA na premierę to moje ulubione zwierzęta

Polski
91
7
409
58.1K
Maupa
Maupa@RioBozo·
@SledziuStream W Polsce i tak będzie kosztować podstawa 100 a ultimate 120 dolarów bo nas zawsze ruchaja
Polski
0
0
0
72
Andrzej Śledź
Andrzej Śledź@SledziuStream·
Wrzuciłem dziś na Fb i insta film o GTA VI i tam ludzie normalnie bronią tej ceny xD Jesteśmy martwodupni
Polski
205
25
2.3K
111.9K
Maupa
Maupa@RioBozo·
@MrGabka @mbangula51 Ale dosłownie tak było xd Nie wspominając o tym jak brutalnie grali Argentyńczycy, gdyby nie Marciniak to w 11 by tego meczu nie kończyli
Polski
1
0
4
221
Nieznany typ
Nieznany typ@MrGabka·
@RioBozo @mbangula51 A no tak. Jak karne przeciwko Argentynie to zasłużone. Jak dla Argentyny to z kapelusza. 🤡 Ja pierdolę. Wy to jednak jesteście sektą. Coś na wzór silniczków.
Polski
1
0
6
260
َ🇵🇹
َ🇵🇹@mbangula51·
Tego zdjęcia żaden piłkarz w historii nie odtworzy
َ🇵🇹 tweet media
Polski
29
3
555
52.1K
Maupa
Maupa@RioBozo·
@SledziuStream To nigdy nie była debata, każdy kto nie dał się zmanipulować mediom to wie
Polski
0
0
5
411
Andrzej Śledź
Andrzej Śledź@SledziuStream·
Czyli Ronaldo jednak lepszy od Messiego?
Polski
63
0
93
12K
Maupa
Maupa@RioBozo·
@MrGabka @mbangula51 2 zasłużone karne. Argentyna powinna bez conajmniej jednego zawodnika ale Marciniak im dał immunitet na niewinność, nie wspominając o karnym z kapelusza dla argentyny w 23 minucie
Polski
1
0
10
758
Maupa
Maupa@RioBozo·
@goatmanznowu Messi jest lepszy=dałem się zmanipulować propagandzie z Izraela
Polski
0
0
18
505