For4s

943 posts

For4s

For4s

@ciwryj4s

Nie identyfikuję się z moimi postami.

Katılım Ekim 2019
33 Takip Edilen5 Takipçiler
For4s
For4s@ciwryj4s·
@One_Bissaka @LeftieUTD Wersja standard? Raczej bieda wersja, a oni się jeszcze cieszą że nie dostają pełnej gry i dają sobie pluć do mordy. Ta wersja za 100$ to standard
Polski
1
0
0
20
Bissaka #ProwadźCarras
Bissaka #ProwadźCarras@One_Bissaka·
@LeftieUTD A dobrze widziałem ze kupujac wersje Standard to nie dosc ze nie dostane płyty to jeszcze nie jestem w stanie skorzystac ze wszystkich rzeczy które są w grze?
Polski
3
0
1
340
HIB HOB XD
HIB HOB XD@HibHobXD·
Ceny GTA VI: Standard: 349,00 zł Ultimate Edition: 429,00 zł
HIB HOB XD tweet media
Polski
63
5
1.3K
226.7K
jamingeg
jamingeg@jamingeg43158·
@Maliykus Sliksong didnt win though so..lol.
English
1
0
0
171
For4s
For4s@ciwryj4s·
@Asmerinhooo2 Cwele 2 miesiące spóźnione na imprezę xD
Polski
0
0
7
978
For4s
For4s@ciwryj4s·
@deZeZed Przecież chłopy przechodzą na skrzyżowaniu, co prawda bez pasów więc muszą ustąpić pierwszeństwa, a cwel specjalnie na nich przyśpiesza i jeszcze straszy
Polski
2
0
18
1.4K
deZeZed
deZeZed@deZeZed·
Motocyklista pokazał jak straszy przechodniów, którzy przechodzą w niewłaściwym miejscu. Najpierw podjeżdża do nich z dużą prędkością, a następnie dodaje mocno gazu. Źródło: moto.jok3r
Polski
43
1
164
47.3K
For4s
For4s@ciwryj4s·
@TurtleHype4 Przyjechały jakieś kurewki z okolicznych wsi na koncert Malika, bo za darmo. No cóż jaki artysta tacy fani
Polski
0
0
21
1K
TurtleHype
TurtleHype@TurtleHype4·
Juwenalia Śląskie zamieniły się w Paryż
Polski
21
5
358
73K
For4s
For4s@ciwryj4s·
@SoboL_11 a kto bronił liverpoolowi nie być miernym w tym sezonie?
Polski
1
0
0
118
Sobol
Sobol@SoboL_11·
Dlaczego to City nie mogło być tak mierne w czasach, gdy Liverpool Kloppa robił grubo ponad 90 punktów w sezonie? Gratulacje dla Arsenalu za wykorzystanie szansy My już praktycznie pewna Liga Mistrzów Do zobaczenia w przyszłym sezonie...
Polski
4
0
69
3.1K
ToJaMaki
ToJaMaki@Maki3769·
@SledziuStream To nie wczesny dostęp, tylko normalna premiera. Za to premiera dla biedaków jest 19 Maja
Polski
3
0
36
4.2K
Andrzej Śledź
Andrzej Śledź@SledziuStream·
Prawie 130 000 osób, a to ludzie z droższej wersji, mający wczesny dostęp i tylko na steam Oj zarobią na tej grze...
Andrzej Śledź tweet media
Polski
34
4
637
65.5K
Lord S
Lord S@SawarynK·
@trzygwiazdki Gra w gamepassie > pokazujemy numery ze Steama. Jprdl wklejcie sobie numery CSa albo Doty, według waszej logiki to najlepsze gry w galaktyce.
Polski
2
0
3
680
For4s
For4s@ciwryj4s·
@Newsy_Sportu A jakiś inny powód dlaczego to Panini ma dalej robić te albumy, poza "robią to 60 lat"?
Polski
1
0
4
8.8K
Newsy.Sportu
Newsy.Sportu@Newsy_Sportu·
‼️ KONIEC! 🃏 Oficjalnie FIFA zrywa kontrakt z PANINI po 60 latach tworzenia wspólnej historii albumów. Mistrzostwa świata 2026 i 2030 będą OSTATNIMI SERIAMI kart FIFA z historyczną włoską marką. Od 2031 roku prawa zostaną przekazywane na FANATICS. SOON! 😐 Tak się nie robi panie Infantino 💔
Newsy.Sportu tweet media
Polski
36
8
605
121.7K
For4s
For4s@ciwryj4s·
@jgwsyu_214 po pierwsze kim ty kurwa jesteś, żeby mówić komuś co ma robić ze swoimi pieniędzmi, po drugie skąd wiesz, że nie wpłacił, po trzecie pierdol się
Polski
0
0
0
45
For4s
For4s@ciwryj4s·
@Newsy_Sportu ale jebany januszex, chłopa na l4 chcą zwolnić
Polski
0
0
78
4.8K
Newsy.Sportu
Newsy.Sportu@Newsy_Sportu·
‼️ KONIEC PŁATNEGO L4 ARKADIUSZA MILIKA! Juventus po usłyszeniu o kolejnym urazie Polaka ma dość, podobno chce rozwiązać kontrakt! ⛔ 🇵🇱 Milik w Juventusie spędził na kontuzjach łącznie ponad 760 dni. Oznacza to, że przez ponad 2 lata pobytu w klubie był niezdolny do gry. Za same dni spędzone na leczeniu (ok. 760 dni), Juventus wypłacił Milikowi szacunkowo kwotę od 5 do 6 milionów euro brutto (ok. 22–26 mln PLN). Szczerze nie dziwię się im ,że mają dość i tak długo wytrzymali i na niego czekali.
Newsy.Sportu tweet media
Polski
79
20
1.9K
262.7K
For4s
For4s@ciwryj4s·
@deZeZed A czemu kierowca używa telefonu prowadząc samochód i jedzie powyżej 50km/h w zabudowanym?
Polski
1
0
14
1.4K
deZeZed
deZeZed@deZeZed·
Kierowca bał się wyprzedzić młodego chłopaka, który pędził na hulajnodze ponad 60 km/h na drodze z dwoma pasami w jednym kierunku. Młody zmieniał pasy jakby był jedynym uczestnikiem drogi, a nawet w pewnym momencie próbował poderwać hulajkę na koło. "Patrz w lusterka, hulajnogarze są wszędzie" xD Źródło: kalboy92
Polski
79
16
1K
195.5K
For4s
For4s@ciwryj4s·
@LukasArchacki Przed sezonem było galacticos 2.0, teraz pierdolą, że najgorszy od lat
Polski
0
0
7
404
For4s
For4s@ciwryj4s·
@michalgajdek Najgorsza barcelona od lat, która wydaje pół grosza na transfery i gra wychowankami vs galacticos 2.0
Polski
4
0
27
1.6K
Michał Gajdek
Michał Gajdek@michalgajdek·
Btw, jeżeli Barcelona wygra mistrzostwo, to będzie pierwszą drużyną, która obroni tytuł od... 2019 roku. Ba, od 2012 roku tylko dwa razy ktoś wygrał dwie ligi z rzędu (Barcelona 14/15 i 15/16 oraz 17/18 i 18/19).
Michał Gajdek tweet media
Polski
16
3
498
41.2K
deZeZed
deZeZed@deZeZed·
W sprawie disa odezwał się nawet jego dawny niedoszły przyjaciel Xayoo. Ten skomentował jednak nie skrót JD, a fryzurę gwiazdy gadżetów za 5 złotych.
Polski
28
12
1.4K
185.6K
For4s
For4s@ciwryj4s·
@deZeZed Ciekawe w co grali Hitler, Stalin i Czyngis-chan 🤔
Polski
0
0
0
27
deZeZed
deZeZed@deZeZed·
Media znów wzięły się za gry i uważają, że powodują przemoc. Tym razem mama 7-letniego Franka z Krakowa tłumaczy Chajzerowi, że jej dziecko lata po Robloxie i wali ciężarne kobiety maczetą pod Walmartem. Ogólna narracja: PSYCHOLSKIE GRY DLA ZWYRODNIALCÓW I CIĘŻKIEJ SKRAJNEJ PATOLOGII XD! Źródło: Filip_Chazjer
Polski
167
14
722
174.4K
Maciej K...r
Maciej K...r@maciej851·
@FakesForge Ale Ty wiesz ile jest ludzi na świecie? Podpowiem Ci, że jak by tylko Chińczycy to oglądali to nie obejrzałby każdy.
Polski
2
0
0
1.2K
Fakes Forge
Fakes Forge@FakesForge·
Trailer najnowszego Spider-mana obejrzano już miliard razy! Oznacza to, że każdy człowiek na ziemi widział go 8 razy. Niesamowite.
Fakes Forge tweet media
Polski
14
4
874
68.1K