!!!

784 posts

!!!

!!!

@TheGoodGAM3R_PL

Beigetreten Ekim 2020
225 Folgt15 Follower
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@LechPoznan Gdzie kulisy z podpisywania kontraktu?
Polski
0
0
0
356
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@Hetman_LP Jaki on jest kurwa potężny
Polski
1
0
2
316
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@emil_duda Grał to dużo powiedziane. Bardziej był rezerwowym i rekonwalescentem. Ale tak szczerze ja coś w nim widzę i fajnie jeśli uda się tyle zarobić na nie ogranym zawodniku. Mam nadzieję, że dostanie szansę do gry a nie jakieś rezerwy albo ławka rezerwowych jak u Marchwińskiego
Polski
1
0
8
1.5K
Emil
Emil@emil_duda·
2 mln euro za Lismana podobno daje Venezia xD Nie powiedziałbym, że pierwszym sprzedanym piłkarzem, który grał w zeszłym sezonie będzie Kornel Lisman, masterclass Lecha.
Emil tweet media
Polski
25
4
895
30.4K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@LechPoznan Lech bardzo wierzy w ten transfer dając taki długi kontrakt. Mi to się podoba
Polski
1
0
3
1.4K
Lech Poznań ⭐️
Lech Poznań ⭐️@LechPoznan·
Terry Yegbe zawodnikiem Lecha Poznań 🤝Obrońca przechodzi do mistrzów Polski na zasadzie transferu definitywnego z francuskiego klubu FC Metz. Witamy w Kolejorzu! 🔵⚪️ #Yegbe2030
Lech Poznań ⭐️ tweet media
Polski
74
86
2.6K
124K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@Carrager4 @MHenszel Nie chcę cię skłamać, bo to było już ze 3 tygodnie temu i wydaje mi się, że to było info od @sz_janczyk Próbowałem odkopać skąd to było i zarówno @Meczykipl jak i @WeszloCom 6 czerwca pisały to samo także ktoś skopiował, ale 3 czerwca w artykule o Svetlinie @sz_janczyk pisze ⬇️
Polski
2
0
1
40
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@Carrager4 O 10 mln euro to farmazon i @MHenszel dzisiaj prostował, że to kompletna bzdura i nigdy w klubie nie podają takich informacji ile zamierzają wydać w oknie transferowym
Polski
1
0
1
49
NIKTINNY
NIKTINNY@Carrager4·
Nie grali razem długo, ale zdążyli się poznać. Jeżeli Lech go teraz podpisze i wyda pieniadze o któych się mówi, to będzie to efekt WOW, ale też spore zaskoczenie. Była mowa, że Lech chce wydać 10 mln euro, a tu wychodzi to co zrobił Raków kilka sezonów temu.
Polski
3
0
13
1.9K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@CamposBraga1991 Nie przywiązywał bym dużej wagi do tego że ktoś powiedział o szczegółach kontraktu jakiemuś dziennikarzowi. Prawda może jest zupełnie inna i obrażanie zasłużonego piłkarza przez nagonkę medialną nie ma sensu. O 10 mln na transfery też mówili a @MHenszel dzisiaj prostował farmazon
Polski
0
0
4
251
KKS
KKS@CamposBraga1991·
No to Miliciowi chyba na glowe cos padło. W debilny sposób zegna sie z Lechem i Poznaniem. Dostał oferte z 20% podwyżka na 2 lata. Potem oferte z podwyżka jaka on chciał ale na rok. I na żadna nie odpowiedział. No chore.
Dawid Dobrasz@dobraszd

Na testach medycznych w Poznaniu jest właśnie Terry Yegbe, lewonożny 25-letni stoper pozyskany z Metz. Lech zapłaci za niego rekordowe pieniądze - ok 3 mln euro, o czym pisze też @sz_janczyk . Palma 4, Lis 900, Allahyar 1,5. Co dalej z Miliciem? Zapraszam meczyki.pl/newsy/pilka-no…

Polski
4
0
70
9.8K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@LechPoznan Jedyne co może powstrzymać Lecha w tym sezonie to zwinięcie murawy. A i przyznać się, w którą rolkę Klimczoka zwinęliście?
Polski
0
0
5
400
Lech Poznań ⭐️
Lech Poznań ⭐️@LechPoznan·
Prace przed startem sezonu trwają 🚜 Nowa murawa coraz bliżej 🌱
Lech Poznań ⭐️ tweet mediaLech Poznań ⭐️ tweet media
Polski
7
6
421
17.6K
Dawid Dobrasz
Dawid Dobrasz@dobraszd·
W Warszawie nie dość, że muszą oglądać innych zdobywających mistrzostwa, to jeszcze muszą poczuć utratę czołowych piłkarzy na rzecz innych klubów o niższej reputacji. Dzieje się to, co Legia robiła skutecznie jakąś dekadę temu. Doprowadził do tego szereg błędów w zarządzaniu.
Polski
86
4
770
69.3K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@LechPoznan Przy Bułgarskiej wszystkie dni są fajne
Polski
0
0
0
29
Lech Poznań ⭐️
Lech Poznań ⭐️@LechPoznan·
To były fajne dwa dni przy Bułgarskiej 🤗 Ponad trzy tysięcy młodych zawodników z Lech Future spotkało się na boiskach wokół Enea Stadionu, żeby wziąć udział w turnieju zorganizowanym specjalnie dla nich. Takie wydarzenie to jedna z korzyści, jaką mają dzieci trenujące na co dzień w szkółce Kolejorza. Materiał video 🎬 kksle.ch/mlu
Polski
2
2
110
7.6K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@RobertKRaptors Jak chuj tam jest jakaś klauzula po spadku i Lech zwęszył okazję, nie ma szans, że 3 za niego dali
Polski
0
0
7
877
Robert
Robert@RobertKRaptors·
Skoro Lech wycenił 25 letniego spadkowicza z Ligue 1 na 3 mln euro to jestem ciekaw na ile wycenią swojego 19 letniego najlepszego obrońcę ligi. 20?
Dawid Dobrasz@dobraszd

Na testach medycznych w Poznaniu jest właśnie Terry Yegbe, lewonożny 25-letni stoper pozyskany z Metz. Lech zapłaci za niego rekordowe pieniądze - ok 3 mln euro, o czym pisze też @sz_janczyk . Palma 4, Lis 900, Allahyar 1,5. Co dalej z Miliciem? Zapraszam meczyki.pl/newsy/pilka-no…

Polski
7
0
130
22.2K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@DewizKKS__ @maximvs95 Chuj w ten mundial, będzie wypoczęty na walkę o Ligę Mistrzów, jakieś priorytety muszą być
Polski
0
0
8
201
Maximus 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿
Przyjeżdżasz na mecz z Lechem Poznań na Bułgarską, jesteś napastnikiem, biegniesz w 16 Lecha, nagle na twojej drodze wyrasta dwumetrowy reprezentant Ghany. Gacie pełne
Maximus 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 tweet media
Polski
25
8
713
43.4K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@SPY1648 @sz_janczyk O Wiśniewskim można było powiedzieć to samo a jednak jak na ekstraklase to czołowy obrońca. Takie same gabaryty, szybkość i gra piłką, też spadkowicz. Bardzo podobna historia. A poza tym nie ma co porównywać drużyn ofensywnych do tych co cały czas się bronią. Dobrze ugotowali
Polski
0
0
1
216
SpyPol
SpyPol@SPY1648·
@TheGoodGAM3R_PL @sz_janczyk Z jednej strony ostatnia drużyna ligi. Z drugiej jednak to liga francuska. Chłopak był chwalony pomimo tylu straconych goli, ma niezły potencjał, jest bardzo szybki i stosunkowo młody. Na pewno ciekawy ruch Lecha.
Polski
1
0
6
286
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@emil_duda To jest nic, ja chwilę temu oglądałem jak grał to z dwa razy dłuższej odległości tylko, że z drugiej strony boiska zrobił to samo, także powtarzalność jest
Polski
1
0
6
1.3K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@86lp22 Kryzys wieku średniego. Jedni kupują drogie samochody czy inne drogie zabawki, a ten jakościowych piłkarzy, chyba mu się spodobało jak kibice skandują go w pozytywny sposób i faktycznie robią wszystko, żeby ta Liga Mistrzów była w Poznaniu
Polski
0
0
3
254
Felipe ⭐️
Felipe ⭐️@86lp22·
Może Karol ma depresję 🤔 ma na wszystko wywalone i nie trzyma już lejcy od budżetu.
Polski
8
0
55
4.4K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@Frog1922KKS @dobraszd @sz_janczyk Ufam temu skautingowi co ściągał zawodników wcześniej grających w Szwecji, także może być dobrze. Też mi tego wzrostu brakowało w Lechu a przy tym odrobina techniki, bo nie jest jakiś drewniany i fajnie się zapowiada
Polski
0
0
1
113
FrogKKS1922
FrogKKS1922@Frog1922KKS·
@TheGoodGAM3R_PL @dobraszd @sz_janczyk Dokładnie takiego profilu chciałem w Lechu. Strasznie nas taka Lozanna i Szachtar dominowały fizycznie. Nawet Wojtas odbijał się od ich 9-tki jak junior.
Polski
1
0
0
119
Dawid Dobrasz
Dawid Dobrasz@dobraszd·
Na testach medycznych w Poznaniu jest właśnie Terry Yegbe, lewonożny 25-letni stoper pozyskany z Metz. Lech zapłaci za niego rekordowe pieniądze - ok 3 mln euro, o czym pisze też @sz_janczyk . Palma 4, Lis 900, Allahyar 1,5. Co dalej z Miliciem? Zapraszam meczyki.pl/newsy/pilka-no…
Polski
122
18
855
245.7K
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@emil_duda @dobraszd @sz_janczyk Zapomniałem, że on w Widzewie gra. Ale wcześniej chyba nie było takiego wielkiego bydlaka co tak szybko biega. Zawsze wysocy byli w stylu Salamona co biegali jak wóz z węglem
Polski
1
0
3
485
!!!
!!!@TheGoodGAM3R_PL·
@Frog1922KKS @dobraszd @sz_janczyk Tak szczerze zapomniałem o tworze zwanym Widzew Łódź i Wiśniewskim. Ale przed Wiśniewskim nie przypominam sobie szybszych z takimi gabarytami, a na pewno w Lechu
Polski
1
0
0
539