@anya_v_seli@konstantin00077 Карʼєр не може набратися водою з дощів, дощова вода дуже швидко з часом «тікає» бо її мало. Якщо карʼєр затоплено по вінця - ознака що докопались до водоносного шару, спеціально чи випадково. А вода нікуди не витікає бо там тиску немає - набралось і стоїть.
@konstantin00077 Там нема куди витікати, там тупо дирка в землі, була раніше, а 4 роки тому почала набиратися вода, хз чи підводні води чи дощі
Ми були 2 роки тому, то там не було де купатися, калабатина гарного кольору
Я навіть побоялась ноги мочити
Питання до тих, у кого є дорослі діти, які ще живуть з вами і працюють на якихось своїх перших роботах.
Ви берете з дітей гроші в сімейний бюджет?
Якщо так, то чому? І скільки, який % від доходу дитини?
Якщо ні, то теж - чому?
Одна з категорій, за якою я обирала чоловіка, була відсутність в нього храпу.
Бо і спати хочеться в одному ліжку, і в мене сон дуже чутливий. Обрала вдало.
Минуло 3,5 роки.
Він почав хропіти через втому🥲
Куди вести, щоб це виправити?! Я не хочу міняти чоловіка.
Мені, як колишньому програмісту, дуже подобається модульність. Напевне тому я захоплююся В двигунами BMW. Тіпи створили модуль у вигляді циліндра об'ємом 0.5 літри з однаковою геометрією (82×94.6 мм) і складають в ряд з таких модулів різні двигуни: В38(3 циліндри), В48(4 циліндри) і божественний В58(6 циліндрів). Краса, хіба ні?
Все, що треба знати про армію: військовий написав у рапорті на відпустку, що буде проводити її у місті Сихів, Львівської області. По документах його туди і відправили👍🏿
Так я не понял - мы что делаем-то в итоге? Пишем пафосного мужнього листа Путину, в котором между строк называем его старым импотентом и призываем российские элиты - то есть, того же Абрамовича - его свергнуть.
Или таємно встречаемся с путинским мальчиком принсеи-подай - то есть, тем же Абрамовичем.
Не, я понимаю, что уровень планирования там: вышел под софиты, отыграл свой номер даже не понимая о чем он, получил свои тонны аплодисментов, тут же забыл - но все-таки, каков план?
Не, я понимаю, что простому народу с зеленью между ушей очередные сталевы яйца Саныча по семнадцать нравятся аж до уссачки, но тем, кто делает, а не ссытся от щастья в штаны из-за очередного шоу - хоть намекните, что ли, какова стратегия то.
Где играем, а где не играем?
А то это, как бы, два взаимоисключающих действия.
Мне на машины продолжать собирать, или ну его нафик уже?
Или Абрамович сам оплатит.
Или что. Или как. Или где.
Ваш Дед.
Іноземна студентка відучилась 4 роки у львівському університеті, але по закінченню їй не дали диплом бакалавра через помилку подачі документів при вступі — дівчина з нічим повернулась у Польщу
Цей Renault Grand Scénic IV просто неймовірно динамічний в статиці. Ця ламана лінія вікон, ці диски) я кайфую) мінівени від рено уе завжди топ серед сімейних авто) Я спочатку його сплутав з гранд еспас аж прийшлось загуглити)
По актуальній темі сруться щодо того чи допоможуть більш жорсткі обмеження швидкості і відбирання прав, але ніхто так і не запропонував технічне рішення окрім ще більше камер понаставити.
Наприклад як щодо закону про обмежувач в машині, який спрацьовує по жпс в межах міста?
@mkbodanu4 Проблема більш комплексна - одне рішення не буде дієвим. Потрібно вносити багато змін і в закони і в інституції і в норми утримання автодорожної інфраструктури і у рівень відповідальності водіїв і в автоматичну фіксацію і тд і ще дуже багато чого.
Ніяка заборона, штраф чи політика не зменшить швидкість автомобіля на дорогах, як закони фізики. Хороший приклад оце зараз на одній вулиці, де недавно зробили ремонт. Вулиця пряма, широка попри звуження після ремонту, рівна. Прям як зльотна смуга, хоч літаки сади. Але!
@JoelIsAliv3@home__lesss Охрана отмєна) Я дзвонив на Хонду, там вже неми тих машин за 33к) тепер HR-V від 38, а ZR-V від 47 - абсолютно наркоманські ціни
Що купити нового в Україні за 35к? Частина 1: кросовери, пузотьорки.
В нашому закритому чатику (підписатись можна на монобазі, посилання в шапці профілю) підписники запропонували розглянути цікаву тему: а що ж можна купити нового (без пробігу) за 35к доларів?
Я проаналізував, що є на ринку, використовуючи Auto.ria, і хочу з вами цим поділитись. Для кожного автомобіля я підготував його фото зовні і зсередини, а також вижимку з цін, двигунів і комплектацій. Також розглянув кредитну лінію. Я вирішив розділити цей масив автомобілів на 2 частини. В першу частину списку попали 37 машин, з них: 31 кросовер, 6 пузотірок, а в другу частину попали 3 електрокари, 4 пікапи і 6 каблуків. В цій статті будем говорити про кросовери і пузотьорки. Го тред, буде цікаво :)