Любов Галан

99 posts

Любов Галан banner
Любов Галан

Любов Галан

@halanykha

Голова @Pryncyp_UA, де захищають права військових й їх родин

Beigetreten Şubat 2023
57 Folgt470 Follower
Любов Галан retweetet
Принцип
Принцип@Pryncyp_UA·
1/5 У Верховній Раді зареєстровано Проєкт Закону №15225, який має усунути дискримінацію військовослужбовців, що долучилися до війська за процедурою умовно-дострокового звільнення (УДЗ)👇
Українська
1
1
10
1.1K
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@BolbochanynP Ну, міністерства зазвичай комунікують тільки те, де виступали їх представники. МОУ наприклад комунікували тільки доктрину. Але за них не буду говорити. Ми старалися з медіа зробити багато матеріалів тематичних. Не обовʼязково про саму конференцію як таку. Й це було добре
Українська
0
0
1
20
Болбочанин
Болбочанин@BolbochanynP·
@halanykha Ну мене спочатку здивувало, що там не побачив навіть Масі Найєма. А з комунікації Мінвету взагалі було видно лише "президію" і "та інші"... Можливо проблема в тому, що такі теми не провокують ширшого обговорення і залишаються за "закритими дверима". А жаль.
Українська
1
0
1
25
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@BolbochanynP Ми громадська організація, робили невеликою командою й не без пригод. Були великі ризики для безпеки — відкритої реєстрації не було, але загалом декілька сот людей з війська приїхали, що дуже тішить. Медіа партнерства були класні, це видно навіть в гуглі. Але завжди можна краще🤷🏻‍♀️
Українська
1
0
1
25
Болбочанин
Болбочанин@BolbochanynP·
@halanykha Якщо так. Тоді питання до організаторів знімаю. Лишається питання в комунікаціях. Чому вони не стали помітними?
Українська
1
0
0
25
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@BolbochanynP Ця конференція тривала 2 дні, там було 8 панелей. Зі спікерами з війська, про яких ви можете детально прочитати тут: pryncyp.org/analytics/the-…. Я думаю, до цих людей нема питань. Олег Симороз виступав, Ширшин був присутній в залі.
Українська
1
0
5
52
Болбочанин
Болбочанин@BolbochanynP·
Слабо туди Олександра Ширшина запросити чи Олега Симороза?
Українська
3
2
21
1.2K
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@soldakov Тоді він Вам підтвердить, що цей батальйон як і всі інші є Шквалом, але має власну назву «Алькатрас». Якщо моїх слів чи відкритих даних недостатньо, щоб завершити дискусію
Українська
0
0
0
22
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
Всі бачили цих бійців Шквалу, які тримали 224 дні позиції. Але меншість знає, що у таких контрактників, яких рекрутують в колоніях, досі нема права на щорічну відпустку, після звільнення з полону. Нема виплати оздоровчих. Не можна звільнитися по віку 60+
Любов Галан tweet media
Українська
19
189
1.2K
47.7K
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@storcevij @bulkahuzulka Ні, всі троє УДЗ. Які служать в Шквалі 93 бригади, який має власну назву «Алькатрас»
Українська
0
0
0
15
Сергій Сторчевий
@bulkahuzulka @halanykha Дякую за пояснення. Але не шквал, так? Один, з тих що на фото мені здається знайомим, який точно не був ув'язненим. Ще раз-дякую за роз'яснення.
Українська
1
0
1
48
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@CrimeaUkriane У них вичерпні підстави для звільнення в Законі про військовий обовʼязок і військову службу. Див ст 26 частина 7
Українська
0
0
0
17
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@soldakov Вони теж Шквал, бо всі шквал. Це вам навіть їх командир підтвердить. Ок?
Українська
1
0
0
42
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@nepyzghenyj @knife_sk Якщо ви не УДЗ, то ви маєте право визначене законом, навіть якщо ним не скористалися — набуваєте можливість отримати цю виплату все одно. А вони права не мають, тому не набувають права на оздоровчі. Їм їх не платять
Українська
0
0
1
42
Toj hto palaje
Toj hto palaje@nepyzghenyj·
@halanykha @knife_sk Яким чином пов'язані? Я два роки не був у відпустці,а оздоровчі отримую.
Українська
1
0
0
55
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@knife_sk Знаю тільки одну бригаду, яка їм платить оздоровчі. Й вважаю, шо їх можуть звинуватити в порушенні. Всі інші (а це більше ніж 7 бригад і полків) не платять. Бо оздоровчі повʼязані із правом на щорічну відпустку
Українська
2
0
7
806
SilverK
SilverK@knife_sk·
@halanykha Мають право на оздоровчі. Хіба в бригаді затяги
Українська
1
0
1
838
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@soldakov Так, це власна назва цього батальйону у 93 бригаді. А назва Шквал є збірним поняттям для всіх спецбатайльонів, рот у військах по всіх бригадах і полках від початку запуску
Українська
1
0
25
1.5K
Наєбаний мічман
@halanykha На фото бійці батальону Алькатрас 93 бригади До чого тут Шквал? Альо! Добрій день!
Наєбаний мічман tweet media
Ukraine 🇺🇦 Українська
2
1
31
2K
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
Рух по званнях і посадах теж обмежений. Штат батів не передбачає патронатні служби. Й ще купа іншого. Вони існують вже 2 роки, кількість контрактників вже перейшла позначку в 12 тис. Але ніхто досі не переглянув регулювання.
Українська
1
4
154
4.8K
Божезбав
Божезбав@aramis1488·
Хто шарить про переводи в Армія +? Отака хуйня. Служу більше 2 років в цій частині. Не офіцер. Прошу переводу з бойової вч в бойову.
Божезбав tweet media
Українська
52
25
821
104.4K
Любов Галан retweetet
andrii pysarenko
andrii pysarenko@psrnk13·
Чи потрібна нам військова юстиція? Військові судді, прокурори, адвокати? Всі знають, як грати в футбол. Але мало хто грає в полі. Так само і з юстицією. Всі знають як треба здійснювати правосуддя, але мало хто професійно захищає на юридичному полі. Для захисту, а саме це мене цікавить в контексті адвокатури, нам треба професійні судді. Які у відкритому і змагальному процесі оцінять доводи і аргументи сторін. Працювати в суді повинні дві сторони, прокурор і адвокат, а суддя і не повинен бути спеціалістом в усіх галузях життєдіяльності, в т.ч. медичних, технічних, наукових чи військових. Він – просто незалежний арбітр, який досконально знає кримінальне право та процес. Яка незалежність буде в жорсткій військовій вертикалі? Яка буде публічність у військових справах? Про всі крайні гучні справи над військовими ми б взагалі б не знали, якщо б у нас була «військова юстиція». Не треба закривати від суспільства систему, де адвокат ще таки щось може зробити. Як казав один колишній президент: «Це ж було вже»(с). Ліквідація абсолютно закритої, не змагальної, не транспарентної і не дизпозитивної системи військових судів відбулась в 2010 році. І це одна з найкращих речей в нашій судовій реформі. На додачу до (1) принципу публічності, (2) системи авторозподілу справ між суддями, (3) аудіофіксації судового процесу. Це все – ключові елементи вже проведеної загальної судової реформи, які були спрямовані на підвищення прозорості та неупередженості правосуддя. На даний момент, вакантних суддівських посад в існуючій системі загальної юстиції (в т.ч. кримінальної) приблизно 3 тисячі. Ключове питання зараз стоїть не в створенні нової вертикалі закритих і кастових «військових судів», а в донаборі, конкурсах, і професійній військовій спеціалізації в існуючій системі (як приклад, ювенальна спеціалізація). В публічності – наша сила. Дякую @halanykha та ГО @Pryncyp_UA за важливу розмову, де підняли в т.ч. тему ризиків «військової юстиції» саме для сторони захисту. посилання на запис подкасту – в коментарях
andrii pysarenko tweet media
Українська
1
3
13
2K
Любов Галан
Любов Галан@halanykha·
@poohitan гляньте приватні за можливості. Це по темі, дякую:)
Українська
0
0
0
220
poohitan
poohitan@poohitan·
Який же крутий і недооцінений засіб мара. Ми цим літачком робимо більше роботи, ніж багато знайомих шаркістів Не камінь в город шарка, це геть різні ніші, просто всі знають що шарк це круто, а мару мало хто шарить. Хоча в правильних руках нею можна наробити дуже багато двіжу
poohitan tweet media
Українська
22
43
823
35.8K