SilverK

6.2K posts

SilverK banner
SilverK

SilverK

@knife_sk

Nothing is true, everything is permitted. Donate to Ukrainian army https://t.co/5Rp5XFoCml

Львів Katılım Eylül 2011
165 Takip Edilen22 Takipçiler
SilverK
SilverK@knife_sk·
ой, чуєш, блять. Ще ти не підпижджуй!
SilverK tweet media
Українська
0
0
0
19
SilverK
SilverK@knife_sk·
@LordOfAshford Скажіть дякую, що 30 не замінили на 10.
Українська
0
0
0
146
The evil that man do
The evil that man do@LordOfAshford·
о бля, прийшоа інфа по новим контрактам і як оказалось 10 тис. отримують тільки ті, в кого немає взагалі додаткових виплат, тобто якщо отримуєш 30к премії, то в тебе так і залишиться 20+30))) оце підняли зп, що я єбу
The evil that man do tweet media
Українська
16
10
343
16.2K
SilverK
SilverK@knife_sk·
@Zoreslav9 ніхуя собі ви багата людина! Аби хватило грошей. Бляха, як мені подбоються відновлені, відреставровані і доведені до робочого стану старі бехи... Навіть не треба "виставкового" варіанту. А daily driver, яка працює і не розвалюється
Українська
0
0
1
294
Пан Зореслав.
Справжній чоловік ніколи не боїться проблем, бо він сам їх купує! Після W124 абсолютно інші емоції) В кого є лобове на E34 - маякуйте 😅
Пан Зореслав. tweet mediaПан Зореслав. tweet media
Українська
14
2
158
11.6K
SilverK
SilverK@knife_sk·
@1stmaysalt В мене була умова: дешеве в обслуговуванні і не Диво. Купував сам як дибіл, тому, після покупки вилізло купа приколів, але дякуючи пункту про "дешева в обслуговуванні" - це все робилось відносно малою кров'ю і набувався досвід.
Українська
0
0
1
186
сіль морська
Чорт, як люди купують машини? Особливо першу Особливо в сімʼї, де два водія і кожен хоче щось інше Особливо коли обоє в армії 🥲
Українська
21
1
69
6.4K
SilverK
SilverK@knife_sk·
@whatafactukr .. і згадуєш, що ти на роботі
Українська
0
0
1
29
WTF_ukr
WTF_ukr@whatafactukr·
Ех
WTF_ukr tweet media
Русский
3
10
334
6.6K
SilverK
SilverK@knife_sk·
@darkkhajibey їбать, оце я крикнув. Дякую! Вперше за день щось підняло настрій
Українська
0
0
16
1K
Це ж було вже ℹ
Марина смирнова добралась до ШІ
Це ж було вже ℹ tweet media
Українська
4
21
978
28.1K
SilverK
SilverK@knife_sk·
@serhii_rieznik @PashaXVI от і я написав, що перед тим, як вимагати бити в Польщі за російську, варто запитати себе, чи ми це робимо, щоб ми могли в когось іншого це вимагати
Українська
1
0
1
74
Serhii Rieznik
Serhii Rieznik@serhii_rieznik·
@knife_sk @PashaXVI Ті самі питання і до вас. Ще раз перечитайте: - в польщі побили за українську - пан Павло питає "за російску будуть бити?"
Українська
1
0
4
104
SilverK
SilverK@knife_sk·
@serhii_rieznik @PashaXVI до чого тут польська? В аналогію взагалі не вмієте? Мова про російську мову
Українська
1
0
1
195
SilverK
SilverK@knife_sk·
@DenisSlatin колись під Львовом з АН-2 стрибав. Чесно кажучи, очікував більшого. Я більше нєрвів і адреналіну хапнув під час роуп-джампінгу зі 100-метрової труби. Але досі є бажання стрибнути з якоїсь "нормлальної" висоти (навіть з інструктором), щоб хоч пару секунд просто летіли вниз
Українська
0
0
0
114
Десантник по випадковості
Поки лечу поки живу. Ніде більше не буде у вас такої можливості як в ДШВ, здійснити стрибки. Тому думайТЕ
Десантник по випадковості tweet media
Українська
12
2
143
17.9K
SilverK
SilverK@knife_sk·
@HVG1914 @PashaXVI не кожен день з польською нагородою розстаєшся, можна і випити
Українська
1
0
1
27
Serhii Sternenko
Serhii Sternenko@sternenko·
А хто платить за доставку?
Українська
85
23
2.3K
73.3K
SilverK
SilverK@knife_sk·
@PashaXVI @HVG1914 заснув після наливки, не бачив флеш-мобу
Українська
1
0
1
42
Павло А*
Павло А*@PashaXVI·
@HVG1914 В Козачку поганий інтернет
Українська
1
0
13
603
SilverK
SilverK@knife_sk·
@arsarq @StasShostak та в книжці взагалі їхньої лінії не було. Тут питання, що вони видумають далі, враховуючи, що серія не дописана по причині "було лєнь"
Українська
1
0
1
19
Stas Shostak 🇺🇦
Stas Shostak 🇺🇦@StasShostak·
по інерції вже 3 сезон foundation, без змін - лінія з Клеонами топ, решта тупорилий фарс. Цей раз більше звертав увагу на те як знято - наскільки б безумним не був бекграунд, хз де декорації, де Volume, де зелений екран, освітлення на персонажах ідеально збігається з фоном, та і
Stas Shostak 🇺🇦 tweet media
Stas Shostak 🇺🇦@StasShostak

додивився початий ще в Первомайську перший сезон Foundation і звісно хех мда 🚬 дуже обідно шо круті концепти так пласко реалізовані і розжовані ніби глядач повний деган (не в твітерському сенсі) і шоб два рази не вставати - 3й сезон Відьмака по перших 15 хвилинах - 🤮🤮🤮

Українська
19
1
46
8.7K