SilverK
6.2K posts

SilverK
@knife_sk
Nothing is true, everything is permitted. Donate to Ukrainian army https://t.co/5Rp5XFoCml
Львів Katılım Eylül 2011
165 Takip Edilen22 Takipçiler

@hellokittyua Це ще за шквал не розказують )))
Тоді скеля буде просто курити в стороні
Українська

@Zoreslav9 ніхуя собі ви багата людина!
Аби хватило грошей. Бляха, як мені подбоються відновлені, відреставровані і доведені до робочого стану старі бехи...
Навіть не треба "виставкового" варіанту. А daily driver, яка працює і не розвалюється
Українська

@1stmaysalt В мене була умова: дешеве в обслуговуванні і не Диво. Купував сам як дибіл, тому, після покупки вилізло купа приколів, але дякуючи пункту про "дешева в обслуговуванні" - це все робилось відносно малою кров'ю і набувався досвід.
Українська

@darkkhajibey їбать, оце я крикнув. Дякую! Вперше за день щось підняло настрій
Українська

@serhii_rieznik @PashaXVI от і я написав, що перед тим, як вимагати бити в Польщі за російську, варто запитати себе, чи ми це робимо, щоб ми могли в когось іншого це вимагати
Українська

@serhii_rieznik @PashaXVI до чого тут польська? В аналогію взагалі не вмієте? Мова про російську мову
Українська

@DenisSlatin колись під Львовом з АН-2 стрибав. Чесно кажучи, очікував більшого. Я більше нєрвів і адреналіну хапнув під час роуп-джампінгу зі 100-метрової труби.
Але досі є бажання стрибнути з якоїсь "нормлальної" висоти (навіть з інструктором), щоб хоч пару секунд просто летіли вниз
Українська

@arsarq @StasShostak та в книжці взагалі їхньої лінії не було. Тут питання, що вони видумають далі, враховуючи, що серія не дописана по причині "було лєнь"
Українська

по інерції вже 3 сезон foundation, без змін - лінія з Клеонами топ, решта тупорилий фарс.
Цей раз більше звертав увагу на те як знято - наскільки б безумним не був бекграунд, хз де декорації, де Volume, де зелений екран, освітлення на персонажах ідеально збігається з фоном, та і

Stas Shostak 🇺🇦@StasShostak
додивився початий ще в Первомайську перший сезон Foundation і звісно хех мда 🚬 дуже обідно шо круті концепти так пласко реалізовані і розжовані ніби глядач повний деган (не в твітерському сенсі) і шоб два рази не вставати - 3й сезон Відьмака по перших 15 хвилинах - 🤮🤮🤮
Українська



















