
RoadRunnerPL
3.3K posts

RoadRunnerPL
@piotr_ctr
Inżynier ochrony środowiska & „zakuty łeb”. Używam inwektyw wprostproporconalnie do zwracanych pożyczek przez Ukrainę.











,,Szczyt upokorzenia w Gdańsku‼️ Mer Lwowa przyjeżdża do Polski, żeby podpisać 6 potężnych kontraktów z zagranicznymi firmami - z Litwy, Niemiec, Czech, Szwecji i Francji. Dla Polski? Równe ZERO. Mało tego. W tym samym czasie Lwów blokuje polską firmę, która ukończyła tam inwestycję w 95%, zakazuje polskim pracownikom wstępu i zalega im 10 mln euro! A mer Sadowy z uśmiechem dziękuje Polakom za „gościnność”." Treść i foto od @BNBNewsy


Wielki prawicowy Polak w obronie swoich wartości atakuje ukraińską bezbronną kobietę. Jeżeli to czytasz to wszyscy Polacy przepraszają za tego zjeba.


@GadowskiWitold Ukry w polskich urzędach 😡🤬😡













Експрезидент Польщі: Україна стане ключовою темою наступних польських виборів eurointegration.com.ua/news/2026/06/2…


Сьогодні лідер польської опозиційної партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський згадав мене у своїй заяві щодо Конференції з відновлення України в Гданську. Польського політика обурила моя нібито присутність на URC2026. Є лише одна проблема — сьогодні мене в Гданську немає. Адже я вже працюю в Дюссельдорфі, де завтра разом із мером міста підпишемо угоду про приєднання Дюссельдорфа до мережі UNBROKEN Cities. Ще одне європейське місто стане партнером Львова у підтримці України та розвитку реабілітаційних проєктів. Водночас хочу щиро подякувати Польщі та Гданську за організацію конференції. Напередодні Львів провів окремий Lviv Resilience Day, де разом із партнерами з усієї Європи ми підписали шість нових угод та залучили понад 2,5 млн євро підтримки для нашого міста. Наголошую: на офіційних заходах конференції мене справді немає. І ще. Пан Качинський заявляє, що Львів, чи то я особисто, не розрахувався з польською компанією. Йдеться про підрядника, який так і не зміг збудувати сміттєпереробний завод. Саме через невиконання зобов’язань місто було змушене розірвати контракт. За всі фактично виконані роботи компанія отримала понад 30 млн євро. За роботи, які не були виконані, Львів не платив. У цьому немає нічого дивного — саме так працюють договори. Тому за подібні безпідставні звинувачення вже, мабуть, час звертатися до суду. Тим не менш дякую всім польським друзям, які попри політичний шум продовжують підтримувати Україну та Львів.













