Želja da poraste

1.4K posts

Želja da poraste banner
Želja da poraste

Želja da poraste

@qeule14

Serbia Beigetreten Temmuz 2013
837 Folgt197 Follower
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@nestrpljiva @MaraMara3007 @pustinjskamacka Pa ne. Zoveš ljude koje želiš i koje vole vas i dete. Na pozvanima je da kažu "e ne bih, hvala". Brat i snaja su svaki put zvali u igraonicu iako su sutradan pravili za porodicu. Ja sam u tim igraonicama jedina bez dece. I uvek se nauživam. Ta cika je čist užitak i veselje.
0
0
1
21
Musava
Musava@nestrpljiva·
@MaraMara3007 @pustinjskamacka Pa ni ja na rodjendane djeci ne zovem ljude koji nemaju djecu jer sta ima tu da slusaju viku i dreku i smaraju se 🤷🏻‍♀️
6
0
9
2.2K
MaraJe
MaraJe@MaraMara3007·
Suprugov drug iz detinjstva, odrasli zajedno, putovali, pili, družili se, kad je dobio dete suprug išao sa njim u bolnicu i stiglo do rodjendana, njegova supruga mu nije dala da nas zove, jer tad nismo imali dete već možda 6,7 godina. Hvala im svakako se odavno ne družimo.
Srećko@ajdpali

ljudi moji ja sam upravo saznao da nisam pozvan na venčanje jednog druga kog mnogo volim i kao nisam ljut jer druže to je tvoj izbor, možda nisi imao kredita, ali me toliko zabolelo da planiram da tražim slobodan dan na poslu

6
0
431
53.4K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@zlocinistakazna @Ejpril_O_Nil @ginalash__ Možda jer su kraći... Meni npr. treba skoro pa pelena, a jesse nisam našla toliko dugačke. Ali drže sasvim super. Stojim 7h na nogama, tj. u pokretu, ni jednom mi se nisu uvrnuli i slično a znojim se i zimini leti.
3
0
1
99
vila ravijojla
vila ravijojla@zlocinistakazna·
@Ejpril_O_Nil @ginalash__ Ja sam razmisljala da predjem na jessa, medjutim koleginica kaze da njoj ne odgovaraju. Nije mi rekla zasto, mozda ih cuva za sebe sta znam..😂 Vidim da su devojke zadovoljne po komentarima, sta znam..
1
0
0
378
Meračica pizze
Meračica pizze@ginalash__·
Primetila sam da se pogoršao kvalitet uložaka koji koristim i uđem na sajt da vidim sastojke I LADNO ONI NISU U ZAKONSKOJ OBAVEZI DA IH ISPIŠU
Meračica pizze tweet media
25
40
1.2K
87.3K
ebenoCudoviste
ebenoCudoviste@ebenoCudoviste·
@DobraVestica To je zbog uplate pazara. Ukratko novi sistem u bankama je da uplacujes sam na posebnom automatu koji nema ulaz za kovanice, da bi uplatio kovanice moraš na šalter.
4
0
14
2.3K
Dobra Veštica
Dobra Veštica@DobraVestica·
Juče sam kupovala sladoled u maloj poslastičarnici, sladoledžinici i devojka mi je mrtva hladna rekla NE PRIMAMO METALNI NOVAC. Od kad to?
25
4
444
40.6K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@zlatnoiplavo @RaGorica Obuci se laganije. Ja zaista neću da nosim JEBENU POTKOŠULJU u JULU. Ili proveri hormone jer ja se ne znojim bez klime da bi mi gaće bile mokre.
0
0
0
6
pastor
pastor@zlatnoiplavo·
@qeule14 @RaGorica a zamisli koliko bi se znojili da nema klime ? zelim da obavim kupovinu a ne da izadjem oznojan, mokrih gaca od vrucincine
1
0
1
72
Gorica D. ♉
Gorica D. ♉@RaGorica·
Primetila sam da u zadnje vreme, kad udjem u pojedine prodavnice ili apoteke, ne bude im uključen klima uređaj i bude mi baš zagušljivo i sparno pa ne mogu ostati da obavim kupovinu. Da li je u pitanju štednja ili nešto drugo? Da li ste i vi to primetili?
9
0
33
4.8K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@prijatnasam Posmatrajte koliko njih izađe iz wc-a da ni ne pogleda u slavinu. NEOPERU ruke posle korišćenja wc-a! Dovoljno će biti 3 min. I sve su uvek najnašmikanije, top sređene, usklađenih boja im gardarobe. Odaju utisak old money a zapravo kuga i šuga. 🤮
1
0
30
555
Prijatna🌻
Prijatna🌻@prijatnasam·
Koliko se neke žene ružno ponašaju u prodavnicama garderobe,to je za neverovati. Da možeš 30 majica razbaciti svuda oko sebe,još pred kraj radnog vremena Evo mala što slaže,samo što ne plače.
22
17
791
19.5K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@xciter79 Pa jeste tvoj problem ako ne možeš da dobiješ kusur. Ako nema kusura nema ni kupovine. Simple as that. Znači ostaćeš žedan do sledećeg mesta za kupovinu. I to je onako, svačiji problem, jer osim prodavaca niko ne vidi količinu nestašice određenih apoena. A to je već državni.
1
0
11
279
xciter
xciter@xciter79·
Joj što me je iznervirala radnica na trafici! Kupio sam vodu, dajem hiljadu dinara, ona kuka što je krupno a uzimam samo vodu. Kažem joj da nemam ništa sitno, skoro izvinjavajući se i dodam da mi je žao jer trafike ne primaju kartice. KO KAŽE DA NE PRIMAMO?! Znam da većina ne prima, zato sam i dao hiljadu dinara. Bio je još jedan drski komentar, odgovorio sam joj da ako je besna ne mora da radi. Izdr*vanje na max. Trafika "Samo sekund" kod Galeta Muškatirovića. 😡
14
1
85
23.7K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@xciter79 Pri tom, radila sam gde sam imala menjačnicu pored isti vlasnik, moje bilo samo ranije da ih cimnem da spreme sitno. Radila u brzoj hrani gde se većinom zaokružuje pa milina bakšiš. Radim u radnji gde bukvalno prosim za sitno jer nemamo gde otići i sitniti. Prošla kroz sve.
0
0
0
84
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@xciter79 Nisi ti problem. Problem je što si ti 25. tog dana od 1000 dinara a depozit u kasi između 2000-5000 din. Znači 5000 din se rasporedi na najsitnije, i dođe 20 osoba sa po 1000 dinara za vodu od 120 din i u kasi ostane ništa. I svi su tu krivi. Tako se biralo.
3
0
6
2.3K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@Remoozbg 15 min unutra drobila doktorki, dok je relanost da nisam imala ni 2 min tretmana. I da sam bila 90% vremena sama u ordinaciji, sedela i čekala. Što sam jelte isto mogla i u čekaonici.
1
0
1
38
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@Remoozbg Moja doktorka prozove pacijenta, pita šta je, pa se javi na telefon, pa opušteno ode do koleginice za konsultaciju pa da samo papir za onkološkog, pa se iznenadi što još sedite tu pa krene vama da piše dg iako vas nije ni saslušala. I onda svi iza mene misle da sam ja svih 👇
1
0
2
299
Rebelić 🇨🇲
Rebelić 🇨🇲@Remoozbg·
Zovem Dom zdravlja da zakažem za treću dozu tetanusa. Kaže mi sestra, pa vi ste zakazani svaki dan kod doktorke. Molim? Kaže, ceo mesec ste zakazani. Navela je i u koje vreme. Prvo pomislih da je greška. A posle shvatih da verovatno nisam jedini. Zakažeš tako rendom desetak pacijenata dnevno i dangubiš opušteno. Neko kome je stvarno hitno, pozove, i dobije termin za mesec dana. Živela Srbija.
22
52
809
51.2K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@djsinisa @A1_Srbija Mislim da ovde treba postaviti pitanje zašto je @jkpps @pservis u sistemu VAS poruka? Svaki operater godinama unazad naplaćuje VAS poruke i nekada smo tražili da nam ih ugase jer nam dođe random poruka i skine kredit. Ali uvek su se VAS poruke plaćale dodatno.
0
0
0
9
Siniša Đorđević 🇷🇸🤝🇺🇦🤝🇬🇷 budimo solidarni
Operater @A1_Srbija i dalje naplaćuje slanje poruke prilikom plaćanja parkinga i to nije u redu. Korisnici treba da plate isključivo iznos koji stoji na vertikalnoj signalizaciji. @prijavi_problem
Siniša Đorđević 🇷🇸🤝🇺🇦🤝🇬🇷 budimo solidarni@djsinisa

Zašto JKP "Parking servis" nije usaglasio novu 9114 zonu sa operaterima, već mi A1 naplaćuje i slanje poruke?!? @prijavi_problem

3
0
0
1.6K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@BarbikaBarby Molim te budi. Opšti nivo informisanosti zaista mora da postoji. Meni je na testu opšte info. bilo pitanje ko je Milan Mladenović. Ja ne slušam EKV, znam za grupu čula pesme na sedaljkama i to je to. Pa opet znam. A tada google baš nije bio pun informacija. Sad imaju i AI.
1
0
43
4.4K
Barbika
Barbika@BarbikaBarby·
Каже жена “Свака част ОВОМ Монтесорију баш је направио супер ствари за децу” и ја сад не знам како да јој кажем а да не испаднем надмена
Srpski
10
10
617
50.3K
Adv_Tarabic
Adv_Tarabic@Prorok_Tarabic·
Stigla ekskurzija za vrtic, 6 godina deca, 3 dana 32000, meni to deluje malo too much, da li je?
73
7
380
35.5K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@Planoje05 @bajicka_s I ja sam ta koja čuva decu i sklanja od prvog plesa i matičara. Od snajine kume mala koja je tada imala 6 godina, uletela im u prvi ples a na snimku se čuje kako je doziva dok svi ostali mirni. Zvali su decu i vole ih, ali kažu da žale svadbu sa decom.
0
0
1
37
Propala inzenjerka💻📱📈
@bajicka_s Ja sam na veseljima obicno ta koja pricuva decu, igra sa njima na veseljima i znam da deca uzivaju u tim slavljima. Meni svadba nije svadba ako nema dece, jer sam kao mala isla na svadbe, kitila svatove...
1
0
1
234
Propala inzenjerka💻📱📈
Ako na nekom veselju deca nisu pozeljna, onda ne dolazim ni ja. Valjda su vam bitnija deca vasih rodjaka, prijatelje da veselo trckaraju, umesto glupih savrsenih vencanica i dosadne atmosfere. Tako ce i vasa deca negde biti nepozeljna.
Kareliaa@Kareliaa28

@_Radioaktivna Uzas! Kada ce se ljudi osvestiti i decu ne voditi na slavlja? I zasto nikad?

31
0
50
21K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@zauzija Fakultet jeste danas gubljenje vremena. I to kaže osoba sa fakultetom.
1
0
30
1.1K
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@ognicaefimera3 Jače od toga je kad dođu i kažu meni je čEt GpT rekao da to ima ovde. Isti taj ChatGPT napisao da mogu proveriti da li traženo ima u radnjama jer su to najveći lanci u Srbiji. Razumevenje pročitanog se obavlja još kod učiteljice.
1
0
4
76
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@majabezipsilon Polovina 26 godine XXI veka nećemo koristiti bumerske fraze i vaspitne stilove da bi udovoljili vama operisanim od stvarnosti u kojoj nemate pojma kako funkcioniše MP i trgovina generalno. Nije mi jasno kako nemate bar 1 osobu koja je radila u radnji pa da vam prenese taj PAKAO
0
0
1
33
Želja da poraste
Želja da poraste@qeule14·
@teprepoznala @DokonaPopadija Ponavljajmo 👏sektori često nisu povezani👏sektori često nisu povezani👏.... U 99% slučajeva u maloprodaji nemate koga da zovete jer sajt funkcioniše kao zaseban sektor. Milenijalci bi se izvinjavali iako ništa nije do njih i zaista ste neki previše navikli na to titranje. Fuj.
0
0
4
55
nisam
nisam@teprepoznala·
@DokonaPopadija Ko joj je trazio da gine. Jel mogla da odgovori hvala vam na informaciji proslijedit cu info nadleznoj sluzbi 🙄
3
0
7
763