xciter

68K posts

xciter banner
xciter

xciter

@xciter79

Što vidiš – to dobiješ.

Belgrade, Republic of Serbia Katılım Kasım 2012
864 Takip Edilen5.1K Takipçiler
Sabitlenmiş Tweet
xciter
xciter@xciter79·
Prosto moram da izreklamiram vulkanizersku radnju mog školskog. Nalazi se u Cvetnoj 4a u Zemunu. Sale je profesionalac, mnogo dobar lik i završiće vam sve što se tiče zamene guma, ispravljanja felni, krpljenja...po najpovoljnijim cenama. 💪💪 061 233 87 59. RT. :)
xciter tweet media
7
301
361
66.1K
xciter
xciter@xciter79·
Gud morgen
Svenska
0
0
4
51
xciter
xciter@xciter79·
Da li neko zna šta je sa Šapićem? Sudeći po 159 kružnih tokova koje sam prošao od Budve do Tivta, osnovano sumnjam da je u Crnoj Gori.
0
0
5
218
xciter
xciter@xciter79·
Ene
xciter tweet media
1
0
19
201
Gorica D. ♉
Gorica D. ♉@RaGorica·
Da li sam ja jedina osoba koja nikad nije naručila ništa ni preko Glovo niti Wolta?
213
2
664
39.4K
xciter
xciter@xciter79·
On top of the world
xciter tweet media
English
0
0
16
186
xciter
xciter@xciter79·
Da li da se vraćam u Srbiju?
0
0
0
477
xciter retweetledi
Veljko Pajović
Veljko Pajović@veljkoveseljko·
Uvertira pred prenos utakmice sa SP u fudbalu između SAD i Australije, specijal: "Jedan režim - jedna igra".
2
3
47
2.7K
xciter
xciter@xciter79·
Pogledom ću te, pogledom ćeš me. 😎
1
0
7
112
xciter retweetledi
Giga Moravac
Giga Moravac@PNNalog·
Studenti organizovali zvučni top Baja izvršio samoubistvo u kafani pa se posle sam zakopao u buretu Vučić ima 58% Ako studenti dođu na vlast neće biti penzija
29
176
2.5K
22.9K
xciter
xciter@xciter79·
Jaćimović je stariji od mene samo 4 godine, a izgleda kao da mi je otac. 🫪
0
0
0
108
xciter
xciter@xciter79·
Apelacioni sud će ukinuti presude Kecmanović ima, ništa se ne sekirajte.
0
0
3
206
xciter retweetledi
dukidukicas@yahoo.com
[email protected]@dukidukicas·
Dragi moji X prijatelji,imam jednu molbu 🤗Potrebni su mi bilo kakvi podaci o potomcima moje babe po majci koja je živela u Karlovcu( Hrvatska)Zvala se Ludmila Miletić,kasnije se udala za Rudija Naiholda.Sahranjena je na groblju Dubovac pored sina Tihomira.Značio bi mi svaki RT🍀
3
372
120
22.8K
xciter
xciter@xciter79·
Eno moreta
Español
1
0
16
323
xciter
xciter@xciter79·
@zensko_sam @Alegria_Vivir_ Ne bih mogao da trpim ovu štroku ni minut. Bilo bi me blam da izađem iz apartmana i ostavim ga u takvom stanju. Nismo svi isti jbg.
0
0
0
25