Dule Astro

6.3K posts

Dule Astro banner
Dule Astro

Dule Astro

@astrodule

Mens Sana In Corpore Sano / Per Aspera Ad Astra

Beograd, Srbija Se unió Nisan 2009
986 Siguiendo618 Seguidores
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
@Gribojedov @ArmenikaB Ako nema gletovanja, ako nema ljuštenja stare boje, ako nema nervoze jer je 40 stepeni… Mnogo tih “ako” postoji. Plus bez molerskih merdevina i miksera i par caka teško da će ispasti lepo. Ali bar će imati o čemu da pričaju narednih godina i da se šale na tu temu - zato podrška!
0
0
1
21
Gribojedov
Gribojedov@Gribojedov·
@astrodule @ArmenikaB Ako nema puno gletovanja, ne mora da bude problema... Ja sam nekoliko puta krečio 100 kvadrata, i povremeno mi je neko pomagao... Obično je trajalo po četiri dana; da bude bez drame...
1
0
1
13
Bratislav Damnjanović
Bratislav Damnjanović@lemilivosk0di·
Oko 100 porodica iz Srbije se u poslednjih godinu i po dana preselilo SAMO u Valensiju. Pa vi računajte...
51
42
1.2K
79.5K
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
@DarkoJelic @sopenhauer011 @mts Samo im kažeš da je ponuda neozbiljna i da prosledi slučaj nekom na višem položaju. Ako ne ponude ništa povoljno, raskineš ugovor, pa neko drugi sa iste adrese potpiše novi i dobiješ ozbiljni popust za nove korisnike.
1
0
2
76
Darko Jelić
Darko Jelić@DarkoJelic·
@sopenhauer011 @mts Skoro su me zvali iz SBB/Yettel. Nude novu ugovornu obavezu sa popustom od 50 dinara mesečno. Tome bi se nasmejao i onaj iz BlaBla. Nasmejao bih se i ja da žena sa druge strane nije bila drska i manipulativna, pa sam morao malo da se derem na nju.
1
0
8
848
JUST MJ
JUST MJ@sopenhauer011·
Zovu iz @mts-a - Dobar dan, uskoro vam ističe ugovor za Box paket, da li biste želeli da produžite saradnju sa nama ? - Koje pogodnosti nudite ? - Prvi mesec 50% popusta Eto šta možeš da dobiješ posle 25 godina kao njihov klijent 😂😂😂😂😂
8
5
188
12.5K
Stefan Simic
Stefan Simic@stefansimicbg·
Ograde u centru grada su bezbednosni problem i treba da budu uklonjene.
77
218
2K
74K
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
@ZekiPejic Al' za malo. Central Pub i okolni lokali su bili prepuni i kad smo išli ka gradu i kada smo se vraćali. 99% sam siguran da su bili puni i kafići preko puta Studenjaka.
1
0
6
562
ZEKKI🇷🇸
ZEKKI🇷🇸@ZekiPejic·
Kaže mi konobar da im juce od 14h -21h nije ušao nijedan jedini gost .😂 Ceo NBG je bio tamo gde treba uz svoju decu.
4
82
2K
17.6K
Beogradjanka
Beogradjanka@tanjagoldie·
Pogledajte vi te radove subotom🫠 citava masinerija na Beznijskoj kosi i nema prolaza dole ka Tosinom, ka gradu... koji smradovi al usrani😡😝 pic.twitter.com/rel7zG4KUQ
40
58
444
17.8K
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
@thepatlidzan Kakve inspekcije, kakve zvanične odluke, o čemu vi pričate posle vise od godinu dana totalnog bezakonja i stavljanja svih službi u korist samo jedne grupe ljude? Odgovor znate sigurno, ali teško je priznati da li smo u mogućnosti da to uradimo.
0
0
52
2.2K
nagazna mina
nagazna mina@thepatlidzan·
Drugari, šta mogu da urade stanari zgrade da spreče da ćaci postave transparent na fasadu zgrade? Upravnik zgrade je to dogovorio.
195
69
820
66.1K
Uvrnuti Cekas
Uvrnuti Cekas@uvrnuticekas·
Juče sam opet nosio na trčanju. Naprave dobru a relativno jeftinu patiku, ali stave pertlu toliko kratku da ne možeš da napraviš "trkački" šnir (runner's loop) jer ostane max po 5 cm sa svake strane. 😡 🤦🏻‍♂️
Uvrnuti Cekas tweet media
4
0
13
2.6K
Djordje Sugaris
Djordje Sugaris@Djordje_S·
Preporuke za stolicu a la Herman Miller Aeron koja nije Herman Miller Aeron?
23
2
32
10.5K
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
E sad je već mnogo bolje 👏👏👏
Dule Astro tweet media
0
0
3
340
Dusko Kuzovic
Dusko Kuzovic@DuskoKuzovic·
"BLAGO ONOM KO RANO POLUDI, SAV MU ŽIVOT U VESELJU PROĐE" Zemun, Dubrovačka ulica, prostor za rast i aeraciju korena uličnog drveća - ZABETONIRAN! (Hvala Zemunskoj obaveštajnoj službi)
120
434
2.1K
163.2K
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
@6deset9 Zanimljivo kako ljudi zaboravljaju (ne znaju) da je ovo već objavljivano u našim medijima pre oko godinu dana. Novost je jedino što su sada i Ameri to saznali.
0
0
4
1.2K
Anakin 
Anakin @6deset9·
Nevjerovatna priča dolazi nam iz Amerike: naime, srpska firma Super Ego Holding, koja se bavi truckingom, istraživana je od strane FBI-a zbog čitavog niza prevara, od falsifikovanja faktura, utaje poreza i pranja novca, do neisplaćivanja vozača.
9
28
567
30.8K
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
@asertivna @zabranjen2021 Da li ste svesni šta ste napisali upravo? Tih 6K kilometara više je potpuno beznačajno u svemirskim okvirima, a o "tamnoj" strani Meseca ne vredi da vam objašnjavam - dovoljno ste rekli. Da vam malo otvorim oči, sve ovo je već urađeno pre 50-ak godina (guglajte "Apollo")
0
0
0
7
Inka
Inka@asertivna·
@astrodule @zabranjen2021 Istorija jeste zato što su otišli najdalje do sada.I videli tamnu stranu meseca ,tj.onu koju mi nikada ne vidimo totalno pomračenje sunca.Tako Dule obrazujte se i vi malo.
1
0
0
43
O'Brien 🇲🇪🇺🇦
O'Brien 🇲🇪🇺🇦@zabranjen2021·
Ulazak u atmosferu, slobodan pad, četvoro ljudi je u ovoj kapsuli... zamislite turbulenciju... pa otvaranje padobrana i bezbjedno spuštanje na okean... civilizacija piše istoriju.. A mi bauljamo oko crkvi, farbamo jaja i ostavljamo jedno da stoji godunu dana, kuću da čuva..
249
117
1.7K
86.6K
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
@Leeloo_feminist 90% ljudi nema hormonske probleme i nisu na lekovima koji ometaju proces mrsavljanja. I nije samo busenje kasike (kolicina) problem, vec i nepoznavanje osnova pravilne ishrane i funkcionisanja organizma. Svi koji daju prosta resenje obicno nisu u pravu.
0
0
0
46
Leeloo
Leeloo@Leeloo_feminist·
Kada ce ljudi da shvate da neko mpze da skine kilograme tako sto izbaci slatko neko ne jer su nam metabolizmi razliciti, neko ima problema sa hormonima neko ne, neko pije lekove od kojih se goji, neko zbog stresa ima kortizol povisen pa se goji.Dakle busenje kasike nije za sve.
24
4
231
13.7K
Dule Astro
Dule Astro@astrodule·
@6deset9 Pa i nisu. Sve te jednačine su poznate od Njutnovih zakona. Matematika / fizika su najmanji problem u ovakvim misijama. Dokaz toga je što uopšte nije radjena prva planirana korekcija putanje jer je lansiranje prošlo savršeno. Čak su i sledeće dve korekcije bile minimalne.
0
0
1
53
Anakin 
Anakin @6deset9·
Nismo ni svjesni kakve matematičke kalkulacije su bile potrebne da se misija Artemis realizuje…
7
1
90
2.7K