Post

сашенька чи ні
раз вже заговорили про чоловічу психіку. мені неіронічно шкода чоловіків, які вимушені існувати в умовах зростаючої зневаги жінок до чоловічої статі і токсичної маскулінності водночас. називайте це як хочете, але заперечувати зовнішній тиск на "сильну стать" безглуздо
Українська
34
1
128
29.4K
Киця-навідниця
@travasann О боже мій, та достатньо бути не довбойобом, ставитись до оточуючих з повагою і мінімально вкладатися в спілкування і більшість середньостатистичних жінок вас кружитимуть як ніби Джейсона Момоа зхрестили з Ален Делоном і матеріалізували в вашу скромну особистість
Українська
22
11
345
6.1K
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Насправді це працює і в роботі. В ІТ дуже багато технічно толкових чуловіків (і вони часто займають високі технічні посади в ІТ-компаніях), які поводяться з іншими людьми як з гівном. Я не є самим толковим технічно чуловіком, але за рахунок того, що я нормально спілкуюсь - мені доволі просто триматись на рівні з тими високомірними тіпами, а іноді і керувати ними (і оце важко). Це такі прості речі, але чомусь деякі охуєвші чуловіки цього не розуміють. Комусь сказати добре слово, комусь допомогти, посміхнутись, привітати з Днем Народження і все, до тебе вже гарно відносяться бо ти до всіх гарно ставишся)))
Українська
0
0
1
101
Compartir