Magdalena

241 posts

Magdalena banner
Magdalena

Magdalena

@Magdaivia1

Wróciłam i jestem. „Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie, którzy wszystko widzieli…” Victor Hugo

Lyon, France Inscrit le Haziran 2026
412 Abonnements2.6K Abonnés
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
Doberki☕️😍 Mam mega ograniczenia na koncie, kilka komentarzy, kilka oddanych fallow i blokuje mnie na 24h. Przepraszam Was, że nie odpowiadam, wole oddać przytulenia z szacunku do waszej życzliwości🥰🌷. Man nadzieje, że ograniczenia potrwają krótko.
Polski
1
7
12
98
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@vonstegman1 Piotrze uwalili nas jak…mam mega ograniczenia, kilka komentarzy, oddania fallow i muszę czekać 24h😡 Napisz czy ze znaczkiem masz ograniczenia, będę wdzięczna.🌷
Polski
0
0
1
31
Piotr Stegmann vonPritzwald1
Przepraszam, że Wam nie odpowiadam ale nie chcę nakręcać algorytmów. To z nimi jest problem. Follow oddaję tylko ile pozwalają limity czyli ok 20-30/godzinę. Wszystkich pozdrawiam i dziękuję.
Polski
18
33
167
1.4K
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
Komu zima przeszkadzała, gdzie śnieg, gdzie wiatr? Jak u Was, gotujecie się?
Magdalena tweet media
Polski
4
0
10
364
Margo
Margo@MargoAdvice·
@Magdaivia1 Szczególnie w taki upał . Mam podobnie;)
Polski
1
0
1
5
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@edyttim Ja w pracy😂, niestety…wody brak😂
Polski
1
0
0
11
Edyttim
Edyttim@edyttim·
@Magdaivia1 Ja nad jeziorem i tylko woda i cień,bo inaczej 🥵🥵🥵
Edyttim tweet media
Polski
1
0
1
5
Margo
Margo@MargoAdvice·
@Magdaivia1 O cholerka, nie zmieniam się z Tobą. Ale wrzucam to
Margo tweet media
Polski
0
0
1
25
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@edyttim Dramat, staram się chodzić w cieniu, tragiczne temp.😡
Polski
1
0
1
13
Edyttim
Edyttim@edyttim·
@Magdaivia1 Gotuję i gotuje się…u mnie już tak drugi tydzień 🥵,źle to znoszę,nawet nad jeziorem 🥵…a,że musiałam ugotować na kilka dni,to padam,okropnie jest.
Polski
0
0
0
36
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
Bardzo dziękuję za każde przytulenie🥰 Jesteście niesamowici🩷🌷, oddam każdemu fellow w miarę możliwości. Proszę o cierpliwość.🙏 Od wczoraj mam również ograniczone komentowanie i pisanie tekstów😡 Limitów nie pokonam, zło tak😂 Ps. Komu zima przeszkadzała?😡
Polski
18
39
189
1.6K
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@AdamiakKrysia Dramat, mam straszne ograniczenia. Mogę dać kilka komentarzy, przytuleni i jestem zblokowana na 24h😡
Polski
0
0
0
4
Magdalena retweeté
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi@ObiWanKenobyg1·
TVN24, Polsat News, Onet Wiadomości, Newsweek Polska, Gazeta Wyborcza, Gazeta Stołeczna, Radio ZET, RMF FM, Polskie Radio Skala afer PiS jest tak ogromna, że wszystkie afery pozostałych partii po 1989 roku razem wzięte to mniej niż 1/1000 w porównaniu do afer PiSowskich! O tym powinniście mówić każdego dnia. Jeśli media mają zachować proporcje, to właśnie takich oczekujemy. Wszyscy przyzwoici dziennikarze powinni codziennie wycierać podłogę bandytami, złodziejami, zdrajcami i kłamcami z PiS! Przynajmniej tyle razy, ile PiS szczuje każdego dnia w swoich mediach na Unię Europejską i Niemcy! Bandyci z zarzutami prokuratorskimi nie powinni mieć prawa wejścia do studia! Nie serwujcie nam ponownie „ośmiorniczek”. Nie róbcie z nas idiotów. Nie odwracajcie uwagi od spraw naprawdę ważnych dla państwa, finansów publicznych i bezpieczeństwa Polski. Rolą dziennikarzy jest patrzenie władzy na ręce, ujawnianie nadużyć, zadawanie trudnych pytań i rozliczanie polityków. Tymczasem znowu obserwujemy pompowanie tematów zastępczych, jakby przez ostatnie lata nie wydarzyło się nic ważniejszego. Chcemy dziennikarstwa, nie politycznego teatru. Chcemy prawdy, proporcji i rozliczenia tych, którzy przez lata nadużywali władzy. Poniżej przykład patodziennikarstwa i presstytucji w wykonaniu Arlety Zalewskiej i Konrada Piaseckiego. Nie chcemy takiego syfu w polskich mediach, zajmijcie się prawdziwymi aferami! Nie chcemy kolejnych „ośmiorniczek”. Chcemy rzetelnego dziennikarstwa i uczciwych proporcji.
Obi-Wan Kenobi tweet media
TVN24+@tvn24plus

"Słyszałem, że przed posiedzeniem rządu to był temat absolutnie numer jeden w rozmowach między ministrami". O sytuacji koalicji rządzącej mówili w #PodcastPolityczny @arletazalewska i @KonradPiasecki. Zobacz więcej: tvn24.pl/plus/podcasty/…

Polski
6
56
84
940
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@TheWatcherPL Daj spokój, ugotowana jestem. Witaj Jacku🥰 wróciłam, uwalili mi konto, przytul mnie, bo mnie pobili😎😂
Magdalena tweet media
Polski
0
0
0
137
Magdalena retweeté
Jack The Watcher
Jack The Watcher@TheWatcherPL·
Wina Tuska...
Jack The Watcher tweet media
Polski
15
23
547
6.7K
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@Tomasz8635121 Porazi Cie moje piękno, nie wiem czy jesteś na to gotowy😂 Zapraszam również do siebie.
Polski
1
0
1
9
Tomasz Problem
Tomasz Problem@Tomasz8635121·
„Dzień Ojca”. Zawsze byłem oczkiem w głowie taty. Do tego stopnia, że w wieku 5 lat twierdziłem, iż to on mnie urodził. Na pytanie moich dwóch starszych braci „gdzie tatuś Cię nosił w ciąży?”, odpowiadałem przekonany, że w uchu.😎🤣🤣🤣🤣Dobry wieczór się z Wami.🙋‍♂️
GIF
Polski
9
1
48
697
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@Tomasz8635121 Widać, widać😂 Życie mamy jedno, luz i dystans. Coś czuję, że dogadalibyśmy się w realu😂 Jak nawiedzę Kraków to powiem…piwko😂
Polski
1
0
1
6
Tomasz Problem
Tomasz Problem@Tomasz8635121·
@Magdaivia1 Zawsze jej odpowiadam, że wyszedłem w wieku 17 lat na imprezę i do dzisiaj nie było stosownego momentu, żeby z niej wrócić.🤣🤣
GIF
Polski
1
0
1
15
Magdalena
Magdalena@Magdaivia1·
@Tomasz8635121 Tak jak u mnie, przyjaźń, szacunek, zaufanie i szurnięty umysmł😎😂
Polski
0
0
0
4
Tomasz Problem
Tomasz Problem@Tomasz8635121·
@Magdaivia1 Córka twierdzi, że zatrzymałem się w rozwoju mając 17 lat i dlatego się dobrze dogadujemy.🤣🤣
GIF
Polski
2
0
1
14