GameFlash
657 posts

GameFlash
@gameflash0
Witaj w GameFlash – tu liczy się radość z grania. Przechodzę gry i piszę jak jest! 🤞🏻 🕹 #NostalgicznyFlash 💎 #DarmowyFlash 📊 #GameFlash2026 Wpadaj! 👇
Inscrit le Mayıs 2026
39 Abonnements33 Abonnés

@watek_poboczny Ja tak samo xD kontroler mnie kusi i zaraz chyba nim się zainteresuje 😅
Polski

@gameflash0 Przemyślałabym, gdyby wersja z kontrolerem byla 2x tańsza. A tak.. bez przesady 😀
Polski

@ZgranyTyp Coś się sprzeda, ale naprawdę zamysł urządzenia jest zacny, lecz nie za taką cenę
Polski

@FakesForge Cena zaporowa, nie ma większego sensu kupować... a swoją drogą świetna grafika haha
Polski

Zakładam, że ceny miały być niższe przed tym skokiem na ramie i pamięci ale nawet mając to z tyłu głowy... Naprawdę? Sprzedawany bez pada? Co następne? Sprzedaż bez dysku i można kupić gołą "konsole" czy inny zamiennik, a potem sobie dokupić albo wziąć wyższy tier?
Obawiam się, że za wiele nie sprzedadzą, a szkoda, bo sam zamysł jest super. Niestety zły czas, zła cena i umówmy się średni performance - za taką cenę -patrząc po reviewsach.

Polski

Czekałem na Steam Machine z nadzieją na godnego następcę mojego wysłużonego PC, ale po zobaczeniu oficjalnych cen... mój entuzjazm mocno opadł...
Oficjalny cennik w Polsce:
512GB:
- Bez kontrolera: 4 389 zł
- Z kontrolerem: 4 698 zł
2TB:
- Bez kontrolera: 5 739 zł
- Z kontrolerem: 6 048 zł
Muszę przyznać, że przy takich kwotach to dla mnie całkowicie nieopłacalny deal. Jeśli Valve nie skoryguje kursu w przyszłości, to mój obecny komputer zostaje ze mną na jeszcze kilka lat...
Tymczasem zamawiam Steam Controller xD
Dajcie znać – czy dla Was te ceny są zaporowe, czy planujecie zakup mimo wszystko? 👇
#SteamMachine #Valve #GameFlash #SteamController

Polski

@ZgranyTyp No nie wiem, dla mnie mistrzu druga część była mocno przeciętna. Walka była dosyć drewniana, nienaturalne uniki, picie eliksirów tylko w trybie medytacji, jaskra grafika.. Mi nie przypasował drugi wiedźmin. Pierwszy w moim odczuciu był o wiele lepszy względem dwójki
Polski

Kochani widzowie, bądźcie mądrzy jak koleżanka i nie róbcie sobie krzywdy (nudząc się i śpiąc, trzymając jeden guzik i przechodząc 895 raz tę samą lokację) grając w Wiedźmina 1. Zagrajcie sobie jak ludzie w dwójkę i najlepszą część czyli Trójkę. Nie ma co sobie robić krzywdy psychicznej na siłę. Pozdrawiam 😎

° ⋆。°☽˚。⋆milkshake《house of the dragon era》@dfxmilkshake
zaczynam swoja przygode z wiedzminem <3
Polski

@gameflash0 Jeśli miałbym wybierać to od Steam, bo w CS 1.6 jest wiele technik gdzie na zwykłym Dualsense nie zrobiłbym
Tutaj jest filmik:
youtu.be/0svEuPpXZvw

YouTube
Polski

@gameflash0 Tak . Wciąż go mam. Nawet nagrałem filmik jak gram właśnie na tym padzie. Też jest super, ale w moim przypadku już bardziej awaryjny. Trzy razy wymieniałem sprężyny do trigerrów i analogi. Bateria już też daje wiele do życzenia
Polski

@grajmerki Grałem tak dawno temu, że udało mi się o niej zapomnieć 😆 Kojarzę tylko poszczególne fragmenty
Polski

Dzień dobry, tak miał wyglądać poniedziałek, a jednak słońce już jest na pełnej...
Miłego ✌️
#RedDeadRedemption2

Polski

@gameflash0 Pad jest fenomenalny. To co oferuję za tą cenę to na serio dobry sprzęt. Analogi precyzyjne, wygodny puck do ładowania i połączenie radiowe robią robotę. Sama satysfakcja, że każdy przycisk wibruje. Jestem mega zadowolony z tego zakupu. Jeden z najlepszych padów do PC
Polski




















