GameFlash

657 posts

GameFlash banner
GameFlash

GameFlash

@gameflash0

Witaj w GameFlash – tu liczy się radość z grania. Przechodzę gry i piszę jak jest! 🤞🏻 🕹 #NostalgicznyFlash 💎 #DarmowyFlash 📊 #GameFlash2026 ​Wpadaj! 👇

Inscrit le Mayıs 2026
39 Abonnements33 Abonnés
GRApedia
GRApedia@grapediaeu·
Za bazową wersję Steam Machine, BEZ kontrolera, i tylko 512GB, zapłacicie 4389 PLN. Wyprzeda się i tak w moment. Ale sheeeesh 💀.
GRApedia tweet mediaGRApedia tweet media
Polski
1
0
1
71
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@watek_poboczny Ja tak samo xD kontroler mnie kusi i zaraz chyba nim się zainteresuje 😅
Polski
0
0
1
10
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@PAPL0CK Gdyby to było 3500 zł, to nie byłoby tragedii. Tak to jest lipa xD
Polski
0
0
0
32
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
Oto oficjalna cena najtańszego zestawu Steam Machines. Im wyżej tym gorzej 😬
Paplock tweet media
Polski
20
0
45
9.3K
Empolod
Empolod@EmpolodX·
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Empolod tweet media
17
0
54
4.1K
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@ZgranyTyp Coś się sprzeda, ale naprawdę zamysł urządzenia jest zacny, lecz nie za taką cenę
Polski
0
0
0
238
ZgranyTyp
ZgranyTyp@ZgranyTyp·
Jakie to jest niesamowite to ja nie mam pytań XDDDD
ZgranyTyp tweet media
Polski
24
1
36
9.3K
Geoff Keighley
Geoff Keighley@geoffkeighley·
The Steam Machine will cost $1049 USD at a base level.
Geoff Keighley tweet media
English
662
260
6.7K
443.7K
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@ADarccc Cena z kapelusza. 3500 z padem przeżyłbym, ale tyle?! bez jaj...
Polski
0
0
0
39
Aureliusz DArccc
Aureliusz DArccc@ADarccc·
Guuuys… znamy już cenę Steam Machine. Podstawowa wersja została wyceniona na 4389 zł, a zestaw z kontrolerem kosztuje aż 4698 zł. W cholerę drogie. Masakra.
Aureliusz DArccc tweet media
Polski
51
1
71
8.9K
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@FakesForge Cena zaporowa, nie ma większego sensu kupować... a swoją drogą świetna grafika haha
Polski
0
0
1
15
Fakes Forge
Fakes Forge@FakesForge·
Znamy Ceny Steam Machine: 512GB golas : 4 389,00 zł 512GB z padem: 4 698,00 zł 2 TB golas : 5 739,00 zł 2 TB z padem: 6 048,00 zł
Fakes Forge tweet media
Polski
2
0
43
2K
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@LegPoks Mówiło się o tym, że będą wersję z padem i bez. Jednak cena za takiego golasa, to gruba przesada... nie widzę sensu zakupu tej skrzynki, choć bardzo ją chciałem xD
Polski
1
0
1
69
LegPoks
LegPoks@LegPoks·
Zakładam, że ceny miały być niższe przed tym skokiem na ramie i pamięci ale nawet mając to z tyłu głowy... Naprawdę? Sprzedawany bez pada? Co następne? Sprzedaż bez dysku i można kupić gołą "konsole" czy inny zamiennik, a potem sobie dokupić albo wziąć wyższy tier? Obawiam się, że za wiele nie sprzedadzą, a szkoda, bo sam zamysł jest super. Niestety zły czas, zła cena i umówmy się średni performance - za taką cenę -patrząc po reviewsach.
LegPoks tweet media
Polski
8
0
12
656
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@EmpolodX Dzisiaj chodzi za mną Gothic i chyba zaraz się na niego skusze 😅
Polski
0
0
1
11
Empolod
Empolod@EmpolodX·
Piękna ta nasza kolonia, to zupełnie jak dzisiejszy wieczór. Dlatego wszystkich chętnych go spędzić ze mną zapraszam na luźny streamek z Gothiczka ( bez basenu :c ). Link zostawiam w opisie.
Empolod tweet media
Polski
4
0
16
276
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
Czekałem na Steam Machine z nadzieją na godnego następcę mojego wysłużonego PC, ale po zobaczeniu oficjalnych cen... mój entuzjazm mocno opadł... ​Oficjalny cennik w Polsce: ​512GB: - Bez kontrolera: 4 389 zł - Z kontrolerem: 4 698 zł ​2TB: - Bez kontrolera: 5 739 zł - Z kontrolerem: 6 048 zł ​Muszę przyznać, że przy takich kwotach to dla mnie całkowicie nieopłacalny deal. Jeśli Valve nie skoryguje kursu w przyszłości, to mój obecny komputer zostaje ze mną na jeszcze kilka lat... Tymczasem zamawiam Steam Controller xD ​Dajcie znać – czy dla Was te ceny są zaporowe, czy planujecie zakup mimo wszystko? 👇 #SteamMachine #Valve #GameFlash #SteamController
GameFlash tweet media
Polski
0
0
1
17
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@cdaction Specjalnie jej nie wspominam, bo nie było mnie wtedy w planach🤣
Polski
0
0
0
23
Magazyn CD-Action
Magazyn CD-Action@cdaction·
Pierwszy 𝐐𝐮𝐚𝐤𝐞 zadebiutował dokładnie 30 lat temu. Jak wspominacie tę produkcję po latach? Ponadczasowy shooter, czy jedynie mroczniejsza i ładniejsza "kopia" Dooma? 🔥
Magazyn CD-Action tweet media
Polski
7
2
32
1.1K
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@ZgranyTyp No nie wiem, dla mnie mistrzu druga część była mocno przeciętna. Walka była dosyć drewniana, nienaturalne uniki, picie eliksirów tylko w trybie medytacji, jaskra grafika.. Mi nie przypasował drugi wiedźmin. Pierwszy w moim odczuciu był o wiele lepszy względem dwójki
Polski
1
0
9
649
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@gameflash0 Jeśli miałbym wybierać to od Steam, bo w CS 1.6 jest wiele technik gdzie na zwykłym Dualsense nie zrobiłbym Tutaj jest filmik: youtu.be/0svEuPpXZvw
YouTube video
YouTube
Polski
1
0
1
32
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
Ach uwielbiam jak używam FlickStick. Już zaczyna się wyzywanie od cheaterów 😂
Paplock tweet media
Polski
4
0
9
1.2K
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@PAPL0CK Chętnie zobaczę ten film!😁 Mając do wyboru pada od ps lub steama miałbyś takiego, którego do razy wybrałbyś do grania?
Polski
1
0
1
18
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@gameflash0 Tak . Wciąż go mam. Nawet nagrałem filmik jak gram właśnie na tym padzie. Też jest super, ale w moim przypadku już bardziej awaryjny. Trzy razy wymieniałem sprężyny do trigerrów i analogi. Bateria już też daje wiele do życzenia
Polski
1
0
1
21
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@grajmerki Grałem tak dawno temu, że udało mi się o niej zapomnieć 😆 Kojarzę tylko poszczególne fragmenty
Polski
1
0
1
43
Grajmerki
Grajmerki@grajmerki·
Ta jedna gra, o której chcecie zapomnieć, aby móc ją przeżyć jeszcze raz. Co to będzie? /KM
Grajmerki tweet media
Polski
12
0
9
640
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@Czaplowsky Może być, że wieczorem spotka nas burza 🥶 miłego!
Polski
1
0
1
21
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@gameflash0 Pad jest fenomenalny. To co oferuję za tą cenę to na serio dobry sprzęt. Analogi precyzyjne, wygodny puck do ładowania i połączenie radiowe robią robotę. Sama satysfakcja, że każdy przycisk wibruje. Jestem mega zadowolony z tego zakupu. Jeden z najlepszych padów do PC
Polski
1
0
1
48