Ana Mon

22 posts

Ana Mon banner
Ana Mon

Ana Mon

@Ana___Mon

Украина शामिल हुए Şubat 2018
0 फ़ॉलोइंग0 फ़ॉलोवर्स
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@vladJavaScript @bxxXz3PuEQ9KIrX Море - це стихія. Я в Криму народилась та виросла і можу сказати, що по статистиці гинули частіше саме туристи. Місцеві в більшості знали, коли не варто дражнити долю, бо ми бачили достатньо новин, а іноді і ставали їх свідками. Сама бачила 2 випадки коли люди не випливли в шторм
Українська
0
0
0
35
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Ми з татом любили кататись на хвилях в Криму біля волноріза. Мені було десь 7-8 років, я вже добре плавав (бо кожне літо по місяцю з 3х років я був на морі в Криму). Але на хвилях я любив татові за плечі тииматись. І от шторм, ми в 4х метрах від берега качаємось на хвилях. І тут я відчуваю, що нас починає затягувати в море і мені стало дужн страшно. Тато теж це відчув і дав команду: "Міцно тримацся за мене і максимально сильно працюй ногами. Ми обовязково вигребем". І ми почали грести: тато був кремезним чоловіком і мав розряд з плавання то ж ми здолали хвилі і опинились на березі. Але я дуже перестрашився і не дуже люблю шторми
Українська
3
0
48
2.5K
Психологиня в ефірі
Трагедія з дівчинкою на надувному колі нагадала мені історію з мого дитинства. Мені було 11. Я вміла плавати, але не надто добре, тому плавала лише там, де відчувала, що дістаю до дна ногами. Пішла купатися, але вирішила повернутися по круг, бо були хвилі. Але коли хотіла поплисти до берега, то зрозуміла, що хоч як сильно я гребу, хвилі відносять мене назад у море. Тобто пливу я вперед, а від берега стає все далі. Це був перший раз у моєму житті, коли я стикнулася з відбійною течією. Від паніки почала захлинатися. Ніхто не бачив мене з берега, і поряд теж нікого не було. Якимось дивом здогадалася плисти паралельно берегу, і так через якийсь час вдалося виплисти. Коли вийшла на берег, то вся трусилася від стресу. Впала на пісок і лежала так, доки цей тремор не пройшов. Дуже боялася, що мене будуть сварити, тому нікому нічого не сказала. Досі вважаю, що мене врятували вміння плавати і везіння. Але більше везіння.
Українська
18
18
1.1K
63.3K
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@lavendersteps Потім я захотіла самостійно жити, а у мами почались серйозні проблеми зі здоров'ям, то ми домовились, що я їй кожного місяця буду відправляти певну суму. В нас просто було 2 квартири, і можна було б заробляти здачею, але так як я зайняла хату, доходів у мами звичайно стало менше
Українська
0
0
0
4
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@lavendersteps Коли мені було 20-25 років ми з мамою то з'їжджались, то розїжджались в залежності від обставин і якось взагалі тема грошей не підіймалась. Хто пішов за продуктами, той і платить. В кого є стабільніший дохід, на тому й відповідальність. В кого дохід менший - той хатні виконує
Українська
1
0
0
9
Lavender
Lavender@lavendersteps·
Питання до тих, у кого є дорослі діти, які ще живуть з вами і працюють на якихось своїх перших роботах. Ви берете з дітей гроші в сімейний бюджет? Якщо так, то чому? І скільки, який % від доходу дитини? Якщо ні, то теж - чому?
Українська
88
2
210
35.3K
Василь Стус
Василь Стус@v_stus·
Ох і срака Це мирні ініціативи прилетіли. У путіна саме таке бачення миру. Трампу - ок.
Українська
1
15
263
7.6K
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@somcarrie Може вам всім Києвом на оренду скинутись? Щоб не виїжджали😅 авось допоможе...
Українська
0
0
0
4
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
Країна-гній знов доводить свою потворність. Десятки вибухів у Києві, і все по мирним жителям. А ще пам'яткам історії. Я не релігійна людина, але в мене сльози на очі навертаються від виду палаючої Києво-Печерської лаври. Київ вистоїть цю ніч, як і завжди
Українська
0
0
0
1
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@Kk63069 @FoxBrambleFarm Are you for fucking real? People have right to be worried about their friends, who lives in the active war zone
English
0
0
0
14
Adam K
Adam K@Kk63069·
@FoxBrambleFarm But the drama attention farming you got here is all yours!
English
1
0
0
69
The Dens 🇺🇲🇺🇦
The Dens 🇺🇲🇺🇦@FoxBrambleFarm·
My message to my friend in Kyiv has been sitting on "sent" since last night.
English
18
6
205
13.8K
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@ParkKally Удачі Я на Правому цієї ночі мала вид на мільйон, як шліфували лук'янівку
Українська
0
0
0
5
Катерина🇺🇦Нара
М: я б тоже хотіла переїхати, але так, щоб не залежати від повітряної тривоги Я: ну тоді це треба за кордон М: нє... Я: або в Ужгород М: я не настільки глобально, я про правий берег
Українська
2
0
8
163
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@KPranik @v_sichkaruk @kvikksolv Я вчилась в КІМО, коли сидиш в бібліотеці на першому поверсі, дуже навіть відчуваєш, як рухаються поїзди між лук'янівською та дорогожичами
Українська
0
0
1
11
недоброзвичайна
В сенсі блять в метро на глибині 75м відчутна вібрація від вибуху
Українська
21
25
1.6K
70.5K
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@_vanswan Если бы не слова о "бомбеже у фемок" - был бы очень годный сатирический тред. А так автор вроде хотел подъебнуть фемок, а подъебнул самого себя. Грустненько, однако
GIF
Русский
1
0
4
0
Aлисонька
Aлисонька@_vanswan·
Давайте настоящий тред о том, как женщины дискриминируют мужчин! Ох ща у фемок бомбанет ахахаха
Русский
68
583
3.3K
0
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@KarinaK18877173 @bangtan_russia А он порой и не видит) По крайней мере с утра, когда глаза опухшие, у него реально бывают проблемы, он рассказывал🙄
Русский
0
0
1
0
BTS RUSSIA
BTS RUSSIA@bangtan_russia·
[ТВИТТЕР] Фото со съёмок эпизода «起» 🤣👍 #ЧИМИН #LOVE_YOURSELF起_WONDER #ЭП3
BTS RUSSIA tweet mediaBTS RUSSIA tweet mediaBTS RUSSIA tweet mediaBTS RUSSIA tweet media
Русский
11
94
2.2K
0
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
For all international ARMY`s: IT`S NOT FUNNY AT ALL, YOU IDIOTS. Unfollowing BTS is the most stupid idea from all that you just can imagine. Stop destroying our statistic for Billboard!!! #DontUnfollowBTS #WeArePartOfBangtan
English
0
1
1
0
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@jo_killit Ахаха, это просто я попыталась связаться с другом из Крыма😂
Русский
0
0
0
0
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
Все как и всегда с бантанами, блин. Думаешь такой, ой, как классно и ржачно, пяточка Юнги, палево перед камерой, посмеюсь ща, а после тебе врубают подыхающего макнэ и ты такая 😭😭😭 #BurnTheStageIsComing #BTS
Русский
0
0
1
0
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@Spoontamer Ты прав, чувак. Это действительно намного лучше. И лично мое мнение, но в такие дни людям как раз не хватает хоть какого-то позитива, не все ведь могут только горевать, у кого-то и крыша поехать может. А так хоть есть возможность отвлечься на что-то.
Русский
0
0
3
0
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@BTS_twt Заходишь такой в Твиттер, посмотреть, чем мир живет, а получаешь сердечный приступ. Помедленнее, ребята, мое кокоро не выдерживает х_х #RM2
GIF
Русский
0
0
0
0
방탄소년단
방탄소년단@BTS_twt·
will be in RM 2 someday..
English
52.9K
335.5K
772.4K
0
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@bangtan_russia Тот момент, когда у крупной компании нет нормального дизайнера... Или фотографа, я хз, кто так налажал, что эти колонки или что это нельзя было сразу парням в руки дать
Русский
0
0
7
0
Ana Mon
Ana Mon@Ana___Mon·
@BTS_twt Ишь ты, закуталась, за маску с кепкой спрятался. С трудом узнала т.т Хоби, ты если ж селфи делаешь, покажи личико, чтоль)))
Русский
0
0
0
0