
Цей час настав: продам свою Зойку. Буду купляв Suzuki Jimny.
Це повністю обслужений на оф сервісі Renault ZOE R90 2018 44 кВт·год у максимальній комплектації Intense: клімат-контроль, камера заднього виду, задні парктроніки, датчики світла/дощу, безключовий доступ. Обслуговувався на оф дилері, 5 вересня 2025 зроблена діагностика ходової, електрики і розвал. Документи в фото. Норвезька комплектація з тепловим насосом і підігрівом передніх сидінь. Пригнана з Норвегії у листопаді 2024, я перший власник в Україні. Експлуатував майже рік, пробіг в Україні — 4 600 км. ТО навесні 2025: заміна масла в редукторі, фільтрів і заднього гальмівного циліндра. Колеса: легкосплавні R16 на заводській літній гумі. У комплекті — зарядний пристрій і компресор. SOH ~87%. Реальний запас ходу: літо — місто 267–270 км, траса до ~285 км; зима ~170 км. Пишіт в лічку кому цікаво: буде скидка для твітерян auto.ria.com/uk/auto_renaul…

Українська




