MBrodski

1.7K posts

MBrodski

MBrodski

@MBrodski

🇵🇱 uśmiechamy się kochani 😂

Polska Bergabung Şubat 2012
15 Mengikuti14 Pengikut
Waldemar🇵🇱🇳🇱🏴‍☠️
Na górze Europa. Na dole samotność. Na pierwszym zdjęciu Donald Tusk ramię w ramię z liderami całej Europy – szanowany, poważany, traktowany jak równy wśród równych. Na drugim – prezydent Nawrocki, samotny, odizolowany, bez sojuszników. To nie jest kwestia jednego spotkania. To jest symbol tego, jak bardzo różnie wygląda polska polityka zagraniczna w zależności od tego, kto rządzi. Tusk odbudowuje pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Pokazuje, że jesteśmy ważnym, szanowanym graczem w Europie, a nie krajem, z którym nikt nie chce robić zdjęć. Bo Polska silna to Polska w centrum Europy, a nie na jej marginesie. Dziękuję, Donaldzie Tusk, że Polskę postawiłeś z powrotem na mapie państw liczących się w świecie . - Jacek Fogiel
Waldemar🇵🇱🇳🇱🏴‍☠️ tweet media
Polski
242
551
1.5K
13.5K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@Aro_z_Krakowa @WaldemarRomano2 Mylisz poważanie ze służalczością. Ile razy pokazali że mają go za popychadło. Pamiętaj Batyra mogą nie lubić ale muszą się z nim liczyć z Tuskiem mogą sobie na wszystko pozwolić.
Polski
0
0
0
6
Aneta ObserwatorXY ®
Aneta ObserwatorXY ®@ObserwatorXY·
.@Arlukowicz zaczyna gruzowanie Rzepeckiego z Konfederacji. To dopiero początek! I o pośle PiS Mariuszu Krystianie, który przeprasza teraz za słowa o dr. Mengele, choć przeprosiny to za mało. #7DzieńTygodnia
Polski
17
180
628
7.9K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@ryszcuk Rysiu co ci nie pasuje w prezydencie Łotwy, Estonii czy Rumunii? Za mali dla Rysia?
Polski
0
0
1
78
Ryszard Cukierman
Ryszard Cukierman@ryszcuk·
"W Juracie trwa nieformalny szczyt prezydentów Europy Środkowo-Wschodniej"...jest moc‼️🤣🤣🤣
Ryszard Cukierman tweet media
Polski
59
14
109
5.8K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@PrimusRomanum To była ironia, wiem kim ona jest zabłysła jednym stwierdzeniem i od tamtej pory uważa że zjadła wszystkie rozumy. Jak dla mnie to ona pisze niedorzecznie i jest to obecnie dość częsta przypadłość ludzi mających się za mądrzejszych od innych.
Polski
0
0
0
28
Roman Kołbuc
Roman Kołbuc@PrimusRomanum·
@MBrodski Doczytaj sobie w sieci. A pisze do rzeczy, co nie jest obecnie rzeczą często spotykaną.
Polski
1
0
1
39
Roman Kołbuc
Roman Kołbuc@PrimusRomanum·
Facet, który widzi "dziwne kamery" i "dziwne stacje telewizyjne", który wierzy, że od całowania w rękę można się otruć, NIE MOŻE BYĆ PREZYDENTEM ŻADNEGO KRAJU. Joanna Szczepkowska
Polski
16
89
449
2.8K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@Dariusz_Jonski Dariusz jak patrzę na twoją aktywność to my chyba mieszkamy w Afryce
Polski
0
0
0
45
Dariusz Joński MEP🇵🇱🇪🇺
Jak ktoś nie wierzy że upały mogą być szkodliwe, to niech popatrzy na weekendową aktywność w social mediach Morawieckiego i Przydacza. Chyba, że oni tak bez tego…
Polski
170
57
479
9.8K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@Aro_z_Krakowa @WaldemarRomano2 Zobacz to samo można powiedzieć o tobie, walisz przekazem dnia bez zastanowienia. U siebie belki w oku nie widzisz a u innego ziarenko zobaczysz. Wracając do pierwszego wpisu ty naprawdę wierzysz że Tusk jest równoprawnym politykiem dla wierchuszki unijnej?
Polski
1
0
0
20
Arek
Arek@Aro_z_Krakowa·
@MBrodski @WaldemarRomano2 Klepiesz przecież pisowską propagandę. Gdybyś był choć trochę oryginalny, to bym cię nie zaliczył do tego "zacnego grona".
Polski
1
0
0
22
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@J74Jacek Nie smakowego Jacuś gdybyś poświęcił chwilę by sprawdzić to byś wiedział że taka osoba się nazywała probierzem. Obecnie można jeszcze powiedzieć kiperem lub degustatorem. A skąd ty wziąłeś smakowego?
Polski
1
0
1
42
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@winston151515 @gfkot Elu opanuj emocje w taki upał to może być niebezpieczne. Co zaś do twojej wypowiedzi to wypadało by zmienić leki bo te co bierzesz mogą być za mocne.
Polski
0
0
0
61
Grzegorz Kot
Grzegorz Kot@gfkot·
15.05.25 Batyr przyjeżdża do Dzierżoniowa zarzyganym autobusem 🤡
Polski
88
301
1.5K
88.8K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@JacekZaborowsk2 @gfkot Tak głosowałem na obecnego prezydenta. I nigdy, przenigdy nie zagłosuje na obecnego premiera.
Polski
0
0
0
57
Jacek Zaborowski
Jacek Zaborowski@JacekZaborowsk2·
@MBrodski @gfkot Odezwał się wyborca kurdupla z demencją i jego ćpuna. A także całego szeregu innych indywiduuw z listą zarzutów długą jak "II Wojna Światowa" Churchilla.
Polski
1
0
0
59
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@MKierwinski No widać że nie jest równa, jesteś przykładem.
Polski
0
0
0
23
Marcin Kierwiński
Marcin Kierwiński@MKierwinski·
Poziom absurdu w powielaniu "politycznych sensacji" osiągnął dziś poziom olimpijski. I to na pewno nie jest ostatnie słowo w tej nierównej walce rozumu z głupotą.
Polski
469
312
1.6K
49K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@ryszcuk Nie Rysiu, ty już dawno jesteś bezkonkurencyjny.
Polski
0
0
0
43
Ryszard Cukierman
Ryszard Cukierman@ryszcuk·
Czy opowieść o próbie otrucia Karola Nawrockiego w czasie kampanii wyborczej ma szansę na wygranie Głupoty Roku???
Polski
46
48
424
4.4K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@GiertychRoman Złóż Roman, złóż. Wy chyba macie nawet takie hasło "robimy nie gadamy"
Polski
0
0
1
69
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
Chyba złożę zawiadomienie na ekipę Nawrockiego, która nieprzytomnego zostawiła go w wymiotach w autobusie zamiast wezwać pogotowie. To było nieludzkie. Brak udzielenia pomocy prezesowi IPN przez jego najbliższych politycznych przyjaciół z obawy przed kampanijnymi konsekwencjami badania przyczyn zasłabnięcia, to poważne zaniedbanie. Dlaczego oni nie wezwali karetki do nieprzytomnego człowieka? Co było tego przyczyną? Dlaczego nie poinformowali Policji o podejrzeniach otrucia? Czy któryś z nich współpracował z trucicielem? Kto tego dnia dostarczał snusy? Czy to były snusy? Prokuratura powinna to wszystko wyjaśnić.
Polski
495
816
3.7K
184.1K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@WaldemarRomano2 Cytując kogoś wypadało by trochę pomyśleć. W obecnej sytuacji pisanie że się przestało kraść i że stanowiska nie są obsadzane przez polityków trochę odbiega od rzeczywistości 🤪
Polski
0
0
0
18
Waldemar🇵🇱🇳🇱🏴‍☠️
Wystarczy nie kraść. W ciągu 2,5 roku rządów Donalda Tuska kapitalizacja notowanych spółek Skarbu Państwa wzrosła o 100% – z 240,6 mld zł do 480,7 mld zł. To nie jest przypadek ani „szczęśliwy zbieg okoliczności”. To efekt zmiany podejścia: koniec z upolitycznianiem spółek, koniec z wrzucaniem tam partyjnych nominatów i traktowaniem firm jak prywatnej skarbonki jednej opcji politycznej. Polskie spółki państwowe – Orlen, KGHM, PKO BP, PGE i inne – znów zyskują realną wartość na giełdzie. Rosną szybciej niż szeroki rynek. Inwestorzy to widzą i doceniają. To najlepszy dowód, że normalność się opłaca. Że profesjonalne zarządy, przejrzyste decyzje i skupienie na biznesie, a nie na polityce, przynoszą konkretne efekty dla wszystkich Polaków – w tym dla budżetu państwa i naszych emerytur. Nie trzeba cudów. Wystarczy przestać kraść i pozwolić ludziom kompetentnym pracować. - Jacek Fogiel
Polski
18
136
330
2.5K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@JWiolka @GiertychRoman Widzę Wiola że po lewej stronie umysły też logiką nie grzeszą. Chciałaś zabłysnąć inteligencją a dowcip taki trochę jak z pod budki z piwem wyszedł 🤪
Polski
0
0
1
27
WiolkaJ 🇪🇺 🇵🇱
@GiertychRoman Niech Pan nawet tak nie żartuje bo pisiory zaraz to podłapią i powiedzą że taki upał to wina Tuska . Taki to właśnie stan umysłu po tej prawej stronie
Polski
9
0
9
473
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
Za PiS aż tak gorąco nie było. Tusk niech się weźmie do roboty!
Polski
168
89
978
30.9K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@GiertychRoman Nie drwij Romek. Kto nie mdlał niech pierwszy rzuci kamieniem 🤔
Polski
0
0
0
60
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
To było tak. Bogdan Pęk wykonując obowiązki parlamentarne spotkał się z grupą wyborców PiS. Prawdopodobnie w grupie ukrył się wysłannik Tuska przebrany za kobietę i podstawił rękę do całowania. Pęk pocałował i zachorował.I dlatego stracił przytomność i padł.
Roman Giertych tweet media
Polski
145
329
1.7K
26.9K
MBrodski
MBrodski@MBrodski·
@GiertychRoman W październiku tego rządu może już nie być. Nie ma co straszyć.
Polski
0
0
3
98
Roman Giertych
Roman Giertych@GiertychRoman·
Chciałbym wszystkim neo-sędziom SN powiedzieć jasno: w październiku tego roku wyjdziecie z budynku SN zgodnie z orzeczeniem 3 izb, ETPcZ, TSUE i orzeczeniem TK, o które wniesiemy po przywróceniu TK do funkcjonalności. Aby później żaden z was nie mówił, że nie byli ostrzeżeni.
Polski
255
547
2.1K
77K