Post

Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
От єдине: я не розумію, для чого в Україні купувати дизельну версію? Хіба якщо ця машина буде постійно мотатись в Європу - тоді так. 2.0 бензин мякий гібрид доволі ефективний і буде їсти на 1.5-2 літри більше ніж дизель, а в деяких режимах на трасі вони взагалі будуть однаково їсти(на 140 і на 160). Я колись в ютубі знайшов порівняння 2.0 бензина і 2.0 дизеля BMW X3 G01: ось погляньте
Сумний Дембель tweet media
Сумний Дембель@vladJavaScript

Ви будете сміятись, звичайно, бо з того часу, як я почав вести блог, у мене машина мрії постійно мінялася. Я певний час серйозно думав над Volvo XC90, Skoda Kodiaq, Туарегом: типу, щоб у кемпінг їздити. Але потім прийшло розуміння, що можна купити бокс на дах щоб раз на рік поїхати на море і не треба 5-метрову корову купляти для того. А потім я багато їздив на BMW: X3, X5 і я вирішив поїхати на тест нового BMW X3 G45. От хочу розповісти про свої враження. Го тред 👇

Українська
12
0
32
10K
гаррі
гаррі@c0les0·
@vladJavaScript дані не дуже релевантні на порівнянні. 20d на моєму маршруті в 1500 км буде споживати 5-5,5л на сотню в середньому, 30i їсть 8,5-9 літрів.
Українська
1
0
1
259
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@c0les0 сорі, проєбав) ну, у кожного свій стиль їзди. Тут людина взяла і засікла в одних і тих же умовах. Якщо у вас дизель їсть 5-5.5 то бензин думаю буде їсти 7-8. 9 це вже треба летіти
Українська
1
0
0
109
гаррі
гаррі@c0les0·
@vladJavaScript Це середня витрата на 1500км, не круіз. Бо міряти круіз ні про що.
Українська
1
0
0
95
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@c0les0 @AlexYashchuk У мене RAV4 2.5 атмо гібрид на автобані цієї весни на швидкостях 140–149 жер 8.5.
Українська
1
0
1
109
Bagikan