cislo5zije
38 posts


Sorry, ale tohle se nemělo stát. Je mu 30, je na vrcholu sil a je to naše největší hvězda globálního formátu.
instagram.com/p/DaA_-pQkRNG/…
Čeština

@ceskarepre_cz Pozitivum jsem našel.....podařilo se mi po druhém gólu ještě usnout.
Čeština

@tenodvedle7 Nova to dělá lépe, proto např. zápas ČR - Jižní Korea sledovalo na ČT zhruba trojnásobně lidí. A nějak se mi nedaří vymazat z paměti Poulíčka a hokej.
Čeština

@robertzaruba Sorry, ale tak ten sport nechte stanicím, co na to ty peníze mají. Prostě v dnešní době se do toho ty peníze musí rvát a jde to pak vidět na kvalitě (viz aktuální MS ve fotbale - Nova to prostě dělá lépe, logicky kvůli tomu, že na to mají peníze). ČT sport žije jenom z repre 🏒.
Čeština

🇷🇺 Igor Larionov:
"Rusko se podle mých informací zúčastní Světového poháru 2028."
"Hokej je sport a hra, s politikou to nemá absolutně nic společného. Vedení IIHF by to mělo vzít v potaz. Jsem rád, že se objevují první signály. Nepochybuji o tom, že se budou moci zúčastnit i ruské týmy. A stane se to velmi brzy."
Nedovedu si představit, že by Rusko přijelo na Světový pohár do Prahy..

Čeština

@ZahradilJan @TomasZdechovsky @Radiozurnal1 ...a protože je součástí Číny, tak do té se vládním letadlem létá, ne? Kdo se do toho zamoce, už se nevymoce.
Čeština

@TomasZdechovsky @Radiozurnal1 Protože Tchajwan, na rozdíl od USA a států střední Asie, diplomaticky neuznáváme jako stát, není důvod, aby tam kdokoliv letěl oficiálním vládním letadlem.
Hloupá otázka hloupého tazatele.
Čeština

Miloš Vystrčil by vůbec neměl jezdit na Tchajwan, natož vládním letadlem.
Proč?
Dozvíte se v tomto rozhovoru na @Radiozurnal1👇.
Odkaz v prvním komentu.

Čeština

@Paula44212447 @Pospisil_Jiri @eva_decroix Navrhuji příplatek paní, co tlumočí do znakové řeči a nepozvrací se u toho.
Čeština

Espéďáci dělají čím dál větší cirkus, jak nemají šanci prosadit cokoli zásadního, co naslibovali voličům...
@tomio_cz se směje lidem u soudu (sic!) což je fakt #chucpe
Jindolf @Doktor_JR nabádá média, aby porušovala zákony. Právník!
Na vědomí @CAK_cz
A mlučí to dorazila 😈
Čeština
cislo5zije がリツイート

Pornoherec se právě doslechl, že na něj @zdeneksarapatka podal trestní oznámení. Podle jeho slov je Zdeněk neúspěšný kandidát na jakoukoliv funkci a špína. A až to policie odloží, tak se prý @ostry_artur78 může těšit na kárný podnět, který pornoherec podá na Advokátní komoru.
Čeština

@tomio_cz Den svatého Patrika (Chicago). Hádám, že se vám děti posmívaly, že máte šikmé oči, jinak nevím, kde se ve vás bere ta nenávist.

Čeština

Třicetimetrová ukrajinská vlajka na Karlově mostě. Akci včera zorganizovalo ukrajinské velvyslanectví v Praze k výročí dne sjednocení Ukrajiny před 107 lety. Z mého pohledu je to zbytečná provokace Ukrajinců vůči našim občanům, kteří nesouhlasí s masovou migrací Ukrajinců do ČR. Tato akce na jednom z nejpamátnějších míst české historie rozhodně neprospívá k dobrým česko-ukrajinským vztahům. Respekt k hostitelské zemi a jejím symbolům by měl být samozřejmostí. Tady nejsme na Ukrajině, ale v České republice. Dokážete si představit, že by v minulosti čeští emigranti pověsili 28.10. třiceti metrové vlajky z Eifelovky, Big Benu, apod.? Již jsem mluvil s ministrem zahraničí Macinkou, aby se taková akce na takovém místě neopakovala. A naše vláda připravuje nový zákon na zpřísnění podmínek pro pobyt cizinců v ČR včetně Ukrajinců.

Čeština

@robertzaruba hlásíte gól o vteřinu dříve než padne, opět synchronizace obraz/zvuk...vypínám zvuk
Čeština

@tomio_cz Takto se zpovídají ministři Putinovi...já jenom, kde už jsem to viděl.
Čeština

@MatlRadek Dobrý den, pane Mátle, můžete lidem z Olomouce napsat jméno té "skopové hlavy", která toto vymyslela? Problém od kruhového objezdu se přenesl na starou cestu ke Křelovu. Lidé stojí 1/2 až 3/4 hodiny frontu, aby se dostali z Olomouce. Děkujeme a přijeďte si postát.
Čeština











