Ivan Cekić

2K posts

Ivan Cekić

Ivan Cekić

@CekaBg

参加日 Haziran 2023
25 フォロー中68 フォロワー
Niko S.
Niko S.@WallstreetPlato·
Oće li proEU opozicija (znamo da SP neće ni u ludilu, oni će sami) da se zajednički obrati/piše zapadnim ambasadama, EU institucijama, UN, medijima da je mafija počela da hapsi ljude koji traže istragu o zvučnom topu za šta je predsednik dovukao špijune FSB u zemlju, šta se čeka.
2
5
20
393
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@RafDarko @Tochkonja @Balshone Da li ste pročitali linkovan tekst? Kakav je on (pretenciozan) ili šta je uradio u daljoj prošlosti, čime se vi bavite, nema naročite veze sa tim šta zaista piše u tekstu. Koji je retko precizan u opisu naše države.
0
0
1
7
Darko Raf
Darko Raf@RafDarko·
@Tochkonja @Balshone Basara je pretenciozan, vrlo često banalan, izmišljotine pravda pojmom "književne lucidnosti" a zna da ostaje seme.Vrlo je isključiv, radi na kuriru🤮 Jako negativna epizoda iz vremena DOS-a. Bio je sa Batićem tada, gde se baš okupljao polu-svet, ko se još seća...demoHRIŠĆANIN.
1
0
0
23
Balša Božović 🇺🇦🇨🇦🇩🇰
Basarin masterpiece. Obavezno! “…država Srbija je namerno nedovršena, jer su je nacionalističke elite smatrale nekompletnom, privremenom etapom na putu zaokruživanja životnog prostora i stvaranja Velike Srbije, na kome se postojeća Srbija izgubila.” cdm.me/kolumne/fenome…
8
22
140
3.3K
gospodicna
gospodicna@q_of_hearts·
@RFelandzi Meni to nije omslovažavanje, to je uviđanje šta se drugim ženama dešava i odbijanje da i tebi bude tako 🤷 Sve mi je to ok osim nabijanja na nos jer, realno, da znaš da ćeš pasti ti bi seo itd. Nema garancija ni za šta.
1
0
3
71
Okoš
Okoš@RFelandzi·
Pun mi kufer zena koje nipodastavaju sve zene u brakovima i sa decom, i kao prednost navode to sto mogu da putuju. Pa hello, jel negde zabranjeno da se putuje kad si u braku? Jel deca sede do 18. godine u 4 zida? Zivite svoj zivot kako vam se zivi, ne kakite po ostalima.
23
1
221
9.1K
Weller, Sylvian & Co.
Weller, Sylvian & Co.@Kid_Sandens·
Dobar dan. Foto niz. Pa kažu, nećete sa nama u zajednički front! Desničari, suverenisti, tradicionalisti će nas povesti u svetlu budućnost! Hoćemo, hoćemo, samo se malo "pravimo". Taman nam je bilo malo tri decenije zločinačkog, kriminalnog i sumanutog režima! Vol. 1 ⬇️
Weller, Sylvian & Co. tweet mediaWeller, Sylvian & Co. tweet mediaWeller, Sylvian & Co. tweet mediaWeller, Sylvian & Co. tweet media
14
24
166
4.1K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@WallstreetPlato Btw, kog datuma i iz kog grada/mesta je slika da li znaš? Nisam ih video mnogo (slika pandura) sa tim oznakama, samo par komada.
1
0
3
129
Niko S.
Niko S.@WallstreetPlato·
@CekaBg Biće da su neki među nama na istoj strani s njima.
1
0
13
534
Niko S.
Niko S.@WallstreetPlato·
Da se malo podsetimo odakle su oni 'panduri' koji su čudno govorili i mlatili na ulici prošlog leta studente i građane Srbije.
Niko S. tweet media
4
8
73
5.9K
Predrag Aleksendrić 🌍
Predrag Aleksendrić 🌍@NaDrugiPogled__·
Nemaš program. Nemaš lidera. Nemaš listu kandidata. Ko si ti? Bukvalno možeš da budeš i dete Danilo, ja ne znam. A imaš njegovu nedavačku zastavu. Možda ti i jesi Danilo. I tražiš bezuslovnu podršku? Ne ide to tako rođaci. Karte na sto, pa da vidimo. Mačke u džaku ne razmatram.
37
11
225
4.7K
Denny Crane
Denny Crane@StajicZoran2·
@NaDrugiPogled__ A sta ako na toj listi budu ljudi koji i vama odgovaraju? Da li cete i dalje traziti dlaku u jajeti, ili cete reci: ovo je lista koju mozemo da podrzimo i odustajemo od nase kandidature... nesto slicno kao u Madjarskoj? Zasto ne?
0
0
0
61
Slađana Stojanović
Slađana Stojanović@SlaanaStojanov4·
@Anarhitektura Sve se slažem i sa tobom i sa Brunom, samo da dodam da mi je ovog "Lepog..." pun qrac, jedini razlog što ga ne blokiram je bolesna radoznalost. Da posmatram koliko daleko može da ide službina, ili već ko zna čija služinčad.
2
0
6
131
PrePolitična
PrePolitična@Anarhitektura·
Zapravo se studenti, DS, KP and co plaše da opozicija neće ispasti iz političkog života ako nastupi samostalno. Ne vidim zašto po svaku cenu moraju samo oni na izbore. Mislim vidim, da bi SNS ostao na vlasti a oni jedina parlamentarna opozicija. To garantuje ne EU i nedavanje👌
Lepi Indijanac@palimpsestovic

Ne znam zašto se opozicija, Marinika and co. plaše da će ispasti iz političkog života ako podrže studente i ne nastupe samostalno, toliko su dugo tu, biće i posle, ne vidim zašto po svaku cenu moraju samostalno na izbore. Ako znaju nešto što mi ne znamo, neka kažu.

12
7
95
2.5K
Shalter Ego
Shalter Ego@Tochkonja·
Zar ja danas da saznam da Air Serbia drži čak 7 linija ka omraženoj nam susjednoj zemlji-Hrvatskoj?? Zagreb Split Dubrovnik Pula Zadar Rijeka Brač !!!
46
41
562
17.8K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@Alex_Sipka 20-30% shvatilo - preoptimistična procena. Da li tu računamo i one "jesam za EU ali glasam za SL" i one "jesam za EU ali prvo preambula"
0
0
1
31
Aleksandar M. Sipka
Aleksandar M. Sipka@Alex_Sipka·
Konacno je za sada 20-30% shvatilo da treba usvojiti politiku 0,2% sto je dobar start 👍🙏🇪🇺
Aleksandar M. Sipka tweet media
7
9
144
1.9K
Nikym 🧠🫀💪
Nikym 🧠🫀💪@nikym540418·
@SilverB89630825 Ako ponove ono sa lokalnim a sve se čini da idu na to, izgubićemo jos 4 godina života a oni održati sebi status kvo. E pa neće, u tom slučaju biće sasvim legitimna meta jurenja lo ulici i jahanja!
5
0
13
371
Fortuneteller
Fortuneteller@SilverB89630825·
Marinika kaže da oni imaju drugačija istraživanja, da postoji više stotina hiljada glasača koji će im dati glas. Dakle, ako ta istraživanja postoje, zašto ih ne pokazuju?
43
8
238
5.9K
Captain Cookich
Captain Cookich@IggyGreatWhite·
Kretenizam u slikama! Mislili ste 1999te da su pravda i Bog na vašoj strani! Kako? Pa, lako! Jer ste stoka glupa, gramziva, primitivna i šovinistička! Jer ste verovali RTS-u! Jer ste mislili da Milošević brani državu za vas! Jer ste verovali da vas bombarduju da bi vam uzeli Kosovo! Jer ste popili priču da se u “Žutoj Kući” dnevno tranžira po 100 Srba! Jer ste već bili zatrovani mržnjom prema svima koji nisu Srbi! Jer su vas majstori ubedili da ZAPAD mrzi Srbe! Jer vam je Šeselj za 10 godina, ionako slabo razvijen mozak, pretvorio u pihtiju! Igrali ste po mostovima sa metama na ledjima i glavudžama i slali dirljive slike u svet sa snažnim porukama, “pucajte, ovo su prazne lobanje radikalske”! Ložili vas pokvarenjaci pričama kako su Srbi ludi i cool i odolevaju celom NATO paktu! Igrali ste kolce po krilu oborenog aviona u Budjanovcima sa mučeničko-shizoidnim pošalicama, “Izvin’te, nismo znali da je nevidljiv”! Jednom rečju, BILI STE NA STRANI ZLOČINA, osudjenih ratnih zločinaca, Miloševića, Pavkovića, Lazarevića, “Škorpiona”, JSO-a, paravojnih formacija, plaćenika i ubica koji su, dok ste vi cupkali po mostovima, na Kosovu sprovodili brutalno etničko čišćenje! I danas je sve isto, i danas ste za iste ljude, za tu politiku, i danas bi ponovili ratove 90tih, al’ ste dobili po pičCi i ćutite! A i da smete, ne bi imali ni čime, a ni sa kim. Tada nisam još sve kapirao, bio sam mlad (poluglup), ali da mi je ova pamet tada bila, prvi bih stavio lokator na RTS!
Captain Cookich tweet mediaCaptain Cookich tweet media
36
10
146
6.1K
Fortuneteller
Fortuneteller@SilverB89630825·
Ako im ovo bude plakat za izbore - zbogom cenzus.
Fortuneteller tweet media
32
3
102
3.6K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@serpoudarac @arhitek Može i obrnuto: Ako ste toliko sigurni da studenti čiste i vlast i opoziciju, zašto vas brine ako opozicija uzme par %? Neće uticati na pobedu. A o istraživanjima i prognozama: x.com/arhitek/status…
Dejan Tomka@arhitek

Ni jedno istraživanje tokom poslednjih godinu dana nije pokazalo da bi rezultat pobunjenog društva protiv SNS bio gori ako bi pored Studentske Liste na izbore izašle i stranke. Naravno, pod uslovom da pređu cenzus, sto je odgovornost koje stranke moraju da preuzmu na sebe. Šta više, sva istraživanja i više analitičara vrlo jasno ukazuju na to da bi zajednički rezultat paralelnih lista bio jači, da bi više građana glasalo protiv sns, a manje za sns. Neka istraživanja pokazuju i da bi apstinencija bila manja, jer bi i oni kojima se neka od opcija ne dopada imali za koga da glasaju, smanjio bi se potencijalni revolt. Sa više paralelnih lista bi bilo više opozicionih članova biračkih odbora, više članova privremenog sastava RIK i OIK, bolja kontrola celog procesa. Ako bi još došlo do uzajamne podrske, postigli bi i sinergetski efekat i referendumsku atmosferu. Pa ipak, određeni segmenti društva uporno gaze po strankama, najviše proEU strankama, zahtevaju od nas povlačenje, nadaju se “čišćenju”, teraju nas iz skupštine… Ne postoji ni jedan jedini dokaz da bi to samouklanjanje dovelo da promila boljeg rezultata. Samo do lošijeg. Ali oni ne odustaju. Zašto? Na čemu se bazira to uverenje? Da li je uverenje uopšte, ili neka namera? Jedino smisleno - potpuna uzajamna podrška svih aktera opozicione scene, referendumska atmosfera, pobeda.

0
0
0
13
Nemanja
Nemanja@serpoudarac·
@arhitek Što bi rekli idu miš i slon, miš će slonu: ala tumbamo. Ako ste toliko sigurni u svoje, šta će vam studenti?
3
0
7
276
Dejan Tomka
Dejan Tomka@arhitek·
Da li je sada trenutak da konačno predstavnici Studentske Liste otvore dijalog sa predstavnicima Platforme za evropsku Srbiju? Da li je vreme da krene koordinacija aktivnosti i dogovor o zajedničkoj ili bar komplementarnim strategijama za razvlašćivanje režima?
40
9
114
5.1K
Šesti Oktobar
Šesti Oktobar@aleksabgd1·
Rts treba pokriti olovom kao reaktor u černobilu
18
74
1.3K
14.3K