Ivan Cekić

2K posts

Ivan Cekić

Ivan Cekić

@CekaBg

参加日 Haziran 2023
25 フォロー中68 フォロワー
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@stevanveljovic @Prvaod5miliona Srbima ,,nametnuli" Tita. Oni skinuli ,, okove" i izabrali Miloševića. ... još gore. Promeniše ga Koštunicom... Opet sranje. Izabraše Tadića. Ooo muke. Okušaše sreću s grobarom. Opet ćorak. Konačno potrefiše pravu meru s Vučićem. 🥰🥰🥰 al EU kriva.
0
0
1
12
Стеван Вељовић
Стеван Вељовић@stevanveljovic·
@Prvaod5miliona Госпођо, та Европа је довела на власт садашње ЕУрорадикале. Маните се бајки.
Srpski
2
0
5
320
samoAna
samoAna@Prvaod5miliona·
Zbog ruralnog mentaliteta i izglasavanja radikala decenijama unazad, Srbski nebeski narod je u istom košu kao nesretni Indijac koji nikad nije video WC. TCN. To smo mi. U zemlji iz koje smo, mrze nas jer smo je hteli približiti Evropi. U zemljama u kojim smo, ne vole nas 👇
23
1
57
3.7K
Temetrius
Temetrius@Twelveskii·
Evo ja hoću da se angažujem da postanem deo studentskog pokreta. Gde da se prijavim?? Kome da se javim?? Na twitter nalog?? Koji nalog??? Ima ih 50. Gde ja mogu da vidim te ljude koji se nude da budu vlast? Da dodjem na neku tribinu. Da nešto kažem. Da nešto pitam.
4
1
30
289
Temetrius
Temetrius@Twelveskii·
Ljudi su otupeli i oguglali. Crvena linija je odavno pređena. Šta god da urade to neće da ih sruši. Kako vam to nije jasno? Da izruče dve tone kokaina na sred trga Republike i naprave dečije klizalište to ih ne bi srušilo.Što više zatrpavate javni prostor aferama ljudi manje na
Temetrius tweet media
4
8
50
1.1K
Ivan Cekić がリツイート
Vladimir Medjak /Владимир Међак
Kad je ulazila u EU 2007. Rumunija je bila 69. a Bugarska 64. na svetskoj lestvici koripcije. Srbija je tad bila 79. Srbija je danas 116. I tu je kraj svih glupih poređenja. Dok su oni ulazili u EU, mi smo zakopavali streljanog premijera i iskopavali streljane civile u Batajnici
12
62
370
5.1K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@exaedifico Od pristalica i botova režima očekivano. Šta je porazno, od protivnika režima, bar pola misli isto.
0
0
5
82
Athanasius Kirchner
Athanasius Kirchner@exaedifico·
На вест о скупу подршке породици Грухоњић у Новом Саду подигао се небески народ, коментаре сам буквално скриншотовао редом, без да сам избацивао ишта. Неће бити добро са овом септичком јамом од државе и народа, неће се ово добро завршити. Много је злих. Него, није дошло до мене да је иједан студентски налог подржао Грухоњиће?
Athanasius Kirchner tweet mediaAthanasius Kirchner tweet mediaAthanasius Kirchner tweet mediaAthanasius Kirchner tweet media
Srpski
7
5
59
753
Yellow
Yellow@ersatzing·
@Tochkonja bio je za eu pa je evoluirao nakon pritvora. možda je i do novog naloga..
Yellow tweet media
3
0
17
638
Shalter Ego
Shalter Ego@Tochkonja·
1) Jesmo nosili EU zastave, zato što mislimo da je članstvo u EU jedini pravi izbor za Srbiju. Nismo uspeli zato što je razorna proruska propaganda državnih i paradržavnih prorežimskih medija uradila sve da u očima građana kompromituje tu ideju. 2) Zato što je AV kameleonskom politikom uspeo da se predstavi kao neko ko navodno vodi Srbiju u EU, opet zahvaljujući medijima gde se unutra prezentirao kao rusofil i anti EU a prema spolja kao pristalica EU politike. 3) Niko studentima ništa ne nameće, neka izađu na izbore i pobede. Koja je svrha tvog pitanja, zloba, pakost glupost ili sve to zajedno?
Kuke i motike@njpetrovicc

Tri pitanja za evrotalibansku "pro EU koaliciju": 1. Zašto, od 2012 - 2024. niste mahali evropskim zastavama i okupili kritičnu masu, sposobnu da ugrozi Vučića? 2. Zašto vam, u tome i u pritisku na Vučića da raspiše poštene izbore nije pomogla ta EU? 3. Zašto sve ovo, što se dokazalo neuspešnim, pokušavate da nametnete studentima koji su za godinu ipo uspeli ono, pro bi niste za 14 godina? Glupost, ili zla namera?

6
4
40
1.7K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@antiioxidant @MMojsic Pa lepo - Sablja, Boško, Radule, Prndl, Gaja, sunđer Bob i slični nisu kontrolisana opozicija, nego autentična 🤡🤡
0
0
1
7
antioxidant
antioxidant@antiioxidant·
@MMojsic kako to da postoji problem samo sa proEU opozicijom, ovu desnu niko ne pominje, ni studenti ni studentski svedoci
2
0
3
71
MarijaL
MarijaL@MMojsic·
Zamena teza je ako nisi za proEU opoziciju nisi za EU.
20
20
189
4.3K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@MMojsic Zamena teza je "jesam za EU a tamo ćemo stići sa ovima👇🏻 i preambulom".
Ivan Cekić tweet media
0
0
0
12
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@Balshone >Tek kad ode osvestićemo... Nećemo. Pogledajte komentare sa antirežimske strane, pola ih je "dobijaš šta zaslužuješ Dinko ustašo"
0
0
0
3
Vesna
Vesna@profesorka02·
Javila se žena koja nema kablovsku, može samo režimske kanale da gleda, autentična, vidi se da nije bot i kaže - molim opoziciju da podrži ovu decu, samo ovo zlo da skinemo, posle ćemo se prebrojavati i birati.
13
53
632
11.3K
Branislav Vujin
Branislav Vujin@BranislavV22990·
@IggyGreatWhite Ova ekipa koji su postavio je izgubila sve ratove...i ne mogu biti uzori srpskim rodoljubima...u tome i jeste poenta...ovom državom vladaju komunisti i njihovi naslednici...i to je problem...
2
0
1
42
Captain Cookich
Captain Cookich@IggyGreatWhite·
Najveći problem ovog društva su VELIKOSRBI-OPOZICIONARI!! Oni što (VERUJU DA) su protiv Vučića, a mozgovi su im i dalje podešeni na radio-stanicu “Velika Srbija” sa DJ-jem Vojislavom zardjalom kašikom! Vi ste problem!! Sa ćacima znamo šta treba! Trepanacija lobanje, pa niz Dunav! A sa vama je muka šta raditi! Sa vama koji ste i dalje šovinisti! Sa vama koji niste bili za izručenja naših ratnih zločinaca! Sa vama koji verujete da je Hag bio anti-srpski sud! Sa vama koji ga pogrdno zovete “Aca Šiptar”! Sa vama koji nećete da znate za Srebrenicu, Prijedor i hladnjače sa Kosova! Sa vama koji mrzite Zapad i Vatikan! Sa vama koji verujete da su JSO, Arkan, Beli Orlovi i “Škorpioni” 90tih branili vekovna ognjišta i srpsku nejač! Sa vama koji verujete da ste bez razloga bombardovanj! Sa vama koji mislite da će Putin da vam vrati Kosovo! VI STE PROBLEM! VI STE TAJ NAJMANJI ZAJEDNIČKI SADRŻALAC SA VUČIĆEM! To je razlog zašto ovoliko vlada!!! JOŠ VAM NIJE JASNO??? GDE SU VAM “HEROJI” VAŠI IZ 90tih? Hoćete da vam każem gde su? Jedni su u Hagu zbog genocida i masovnih ratnih zločina! Drugi, poput “junaka” iz JSO-a su u zatvoru zbog ubistva premijera. Treći, pušteni iz zatvora, poput Šljivančanina, Lazarevića i Pavkovića, gostuju na TV INFORMER-u, sisaju Vučiću kurac i obilaze Ćacilend po službenoj dužnosti! U usta vas jebem glupa majmunska!! NE MOŽETE BITI PROTIV VUČIĆA I ISTOVREMENO ZA SRPSKU POLITIKU 90tih!!
Captain Cookich tweet mediaCaptain Cookich tweet mediaCaptain Cookich tweet mediaCaptain Cookich tweet media
5
0
57
935
Niko S.
Niko S.@WallstreetPlato·
Oće li proEU opozicija (znamo da SP neće ni u ludilu, oni će sami) da se zajednički obrati/piše zapadnim ambasadama, EU institucijama, UN, medijima da je mafija počela da hapsi ljude koji traže istragu o zvučnom topu za šta je predsednik dovukao špijune FSB u zemlju, šta se čeka.
3
8
57
1.4K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@RafDarko @Tochkonja @Balshone Da li ste pročitali linkovan tekst? Kakav je on (pretenciozan) ili šta je uradio u daljoj prošlosti, čime se vi bavite, nema naročite veze sa tim šta zaista piše u tekstu. Koji je retko precizan u opisu naše države.
1
0
1
15
Darko Raf
Darko Raf@RafDarko·
@Tochkonja @Balshone Basara je pretenciozan, vrlo često banalan, izmišljotine pravda pojmom "književne lucidnosti" a zna da ostaje seme.Vrlo je isključiv, radi na kuriru🤮 Jako negativna epizoda iz vremena DOS-a. Bio je sa Batićem tada, gde se baš okupljao polu-svet, ko se još seća...demoHRIŠĆANIN.
2
0
0
37
Balša Božović 🇺🇦🇨🇦🇩🇰
Basarin masterpiece. Obavezno! “…država Srbija je namerno nedovršena, jer su je nacionalističke elite smatrale nekompletnom, privremenom etapom na putu zaokruživanja životnog prostora i stvaranja Velike Srbije, na kome se postojeća Srbija izgubila.” cdm.me/kolumne/fenome…
15
27
226
5.2K
gospodicna
gospodicna@q_of_hearts·
@RFelandzi Meni to nije omslovažavanje, to je uviđanje šta se drugim ženama dešava i odbijanje da i tebi bude tako 🤷 Sve mi je to ok osim nabijanja na nos jer, realno, da znaš da ćeš pasti ti bi seo itd. Nema garancija ni za šta.
2
0
3
91
Okoš
Okoš@RFelandzi·
Pun mi kufer zena koje nipodastavaju sve zene u brakovima i sa decom, i kao prednost navode to sto mogu da putuju. Pa hello, jel negde zabranjeno da se putuje kad si u braku? Jel deca sede do 18. godine u 4 zida? Zivite svoj zivot kako vam se zivi, ne kakite po ostalima.
23
2
238
10.5K
Weller, Sylvian & Co.
Weller, Sylvian & Co.@Kid_Sandens·
Dobar dan. Foto niz. Pa kažu, nećete sa nama u zajednički front! Desničari, suverenisti, tradicionalisti će nas povesti u svetlu budućnost! Hoćemo, hoćemo, samo se malo "pravimo". Taman nam je bilo malo tri decenije zločinačkog, kriminalnog i sumanutog režima! Vol. 1 ⬇️
Weller, Sylvian & Co. tweet mediaWeller, Sylvian & Co. tweet mediaWeller, Sylvian & Co. tweet mediaWeller, Sylvian & Co. tweet media
14
24
166
4.1K
Ivan Cekić
Ivan Cekić@CekaBg·
@WallstreetPlato Btw, kog datuma i iz kog grada/mesta je slika da li znaš? Nisam ih video mnogo (slika pandura) sa tim oznakama, samo par komada.
1
0
3
194
Niko S.
Niko S.@WallstreetPlato·
@CekaBg Biće da su neki među nama na istoj strani s njima.
1
0
15
797
Niko S.
Niko S.@WallstreetPlato·
Da se malo podsetimo odakle su oni 'panduri' koji su čudno govorili i mlatili na ulici prošlog leta studente i građane Srbije.
Niko S. tweet media
7
17
113
8.7K
Predrag Aleksendrić 🌍
Predrag Aleksendrić 🌍@NaDrugiPogled__·
Nemaš program. Nemaš lidera. Nemaš listu kandidata. Ko si ti? Bukvalno možeš da budeš i dete Danilo, ja ne znam. A imaš njegovu nedavačku zastavu. Možda ti i jesi Danilo. I tražiš bezuslovnu podršku? Ne ide to tako rođaci. Karte na sto, pa da vidimo. Mačke u džaku ne razmatram.
38
12
241
5.6K
Denny Crane
Denny Crane@StajicZoran2·
@NaDrugiPogled__ A sta ako na toj listi budu ljudi koji i vama odgovaraju? Da li cete i dalje traziti dlaku u jajeti, ili cete reci: ovo je lista koju mozemo da podrzimo i odustajemo od nase kandidature... nesto slicno kao u Madjarskoj? Zasto ne?
1
0
0
72
Slađana Stojanović
Slađana Stojanović@SlaanaStojanov4·
@Anarhitektura Sve se slažem i sa tobom i sa Brunom, samo da dodam da mi je ovog "Lepog..." pun qrac, jedini razlog što ga ne blokiram je bolesna radoznalost. Da posmatram koliko daleko može da ide službina, ili već ko zna čija služinčad.
2
0
6
136
PrePolitična
PrePolitična@Anarhitektura·
Zapravo se studenti, DS, KP and co plaše da opozicija neće ispasti iz političkog života ako nastupi samostalno. Ne vidim zašto po svaku cenu moraju samo oni na izbore. Mislim vidim, da bi SNS ostao na vlasti a oni jedina parlamentarna opozicija. To garantuje ne EU i nedavanje👌
Lepi Indijanac@palimpsestovic

Ne znam zašto se opozicija, Marinika and co. plaše da će ispasti iz političkog života ako podrže studente i ne nastupe samostalno, toliko su dugo tu, biće i posle, ne vidim zašto po svaku cenu moraju samostalno na izbore. Ako znaju nešto što mi ne znamo, neka kažu.

13
7
104
3K