Ffff

40 posts

Ffff

Ffff

@Ffffro6e

Polska 参加日 Şubat 2016
189 フォロー中22 フォロワー
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@FPLfill @Kinsza13 Jeszcze zanim maskotka zaczęła prowokować to były już jakieś zamieszania z dziennikarzami i ochroną. Bardziej mi chodziło o to, że takie plemienne zachowania są na Legii standardem też często. Gratulacje mistrzostwa do zobaczenia w następnym sezonie, oby w lepszej atmosferze 🫡
Polski
0
0
0
30
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Ffffro6e @Kinsza13 Oczywiście zawsze są dwie strony zgadzam się. Ale powtórzę się jeśli maskotka drużyny wywołuje w kimś tak atawistyczne, plemienne zachowania to warto się nad sobą zastanowić. Ale to tylko część, rozmawiałem dziś z wieloma kibicami z ZG i większość była bardzo ok.
Polski
1
0
1
56
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
Fatalne zachowanie kibiców z Zielonej góry, szarpanie dziennikarzy i stewardów, pokazywanie środkowych palców kibicom. Kiepsko, kiepsko. #plkpl #Legiamistrz #Legiakosz
Polski
5
1
19
3.9K
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@FPLfill @Kinsza13 Wiem przyznaję, niektórzy z ZG odjechali z agresją dzisiaj. Trzeba jednak też pokazać to z drugiej strony bo nie tylko oni pokazywali 🖕, jednego z kibiców popchnął i zwyzywał ochroniarz, a Wasza maskotka podchodziła do sektora gości i prowokowała. Zawsze są dwie strony medalu.
Polski
1
0
1
44
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Ffffro6e @Kinsza13 Duża część kibiców Legii na koszu to ludzie z Żylety i piłki nożnej, gdzie przyśpiewka "coście tak cicho" jest na porządku dziennym. Wtedy to poszło po mega mocnej końcówce, na spontanie. Ja mówię o dniu dzisiejszym i atakach fizycznych na ludzi którzy pracowali przy tym meczu.
Polski
1
0
0
55
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@FPLfill @Kinsza13 Nie bronię, niektórzy zachowywali się słabo ale Wasi kibice też do Miłoszewskiego rzucali przekleństwami i pokazywali środkowy palec. Szkoda, że nie napisałeś jak na derbach z Dzikami kilka trybun krzyczało coście tak cicho kurwy do nas no ale wiadomo źli tylko inni są
Polski
1
0
0
49
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Ffffro6e @Kinsza13 Weź mi nie gadaj że dorosłych ludzi maskotka prowokuje do tego stopnia że zachowują się jak małpy w zoo. Patrzyłem i nie wierzyłem, jednego dziennikarza tak poszarpali że musiał w towarzystwie ochrony opuszczać halę!
Polski
1
0
0
83
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@Kinsza13 @FPLfill Ten Kazek to Patus, podchodzi prowokuje, kurwami rzuca do dzieci. No ale jak widać Legii pasują tacy pracownicy klubowi
Polski
1
0
1
79
Kinsza
Kinsza@Kinsza13·
@FPLfill Fatalne to jest zachowanie waszej maskotki ktoś kto jest stworzony dla dzieci nie powinien zachowywać się jak typowy burak 👎
Polski
4
0
3
380
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@MarekKowal1975 @LegiaKosz Legia nie ogarnia logistycznie sprzedaży praktycznie na każdym ważniejszym meczu w tym sezonie 💁‍♂️
Polski
0
0
0
80
MarcK74
MarcK74@MarekKowal1975·
@LegiaKosz Przecież od 2 godzin trwa sprzedaż dla karnetowiczów i biletów zostało 5%. Jak to jest możliwe ?
MarcK74 tweet media
Polski
1
0
1
272
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@dud_kam @AdRomanski Racja też uważam, że by nie zaszkodziło zobaczyć ale z drugiej strony zaburzone to było przez błąd na transmisji. Na miejscu nie ma wątpliwości więc też nie dziwię się, że sędzia nie sprawdził bo skąd też miał wiedzieć, że na transmisji opóźnione było.
Polski
1
0
0
274
Kamil Ⓛ
Kamil Ⓛ@dud_kam·
@Ffffro6e @AdRomanski Pewnie był w czasie, ale powinni to sprawdzić, przez to, że nie sprawdzili pojawiają się zbędne spekulacje itp.
Polski
1
0
1
564
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@emilian113 @dzikiwarszawa Super sezon Arki, gdyby nie Wasze kontuzje to nie wiem czy byśmy wygrali. Do zobaczenia za parę miesięcy👏🤝
Polski
1
0
0
24
Dźwig26
Dźwig26@emilian113·
Arka kończy sezon na 4 miejscu Szkoda ale patrząc na to ile osób dziś w składzie i tak szacunek za walkę Gdyby ktoś rok temu mi powiedział że zagramy o medal to bym powiedział żeby walnął się w głowę Gratulacje dla @dzikiwarszawa za medal #plkpl
Polski
3
0
10
669
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@kacpskr Teraz jeszcze na Was tylko puchar czeka 🐗🤝🐗
Polski
0
0
2
39
kacper
kacper@kacpskr·
Brawo Dziki 😎
Polski
1
0
8
419
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@polsatsport Feta za zdobycie 3 miejsca, wznoszenie pucharu niewiarygodne 🤣
Polski
3
0
0
130
Polsat Sport
Polsat Sport@polsatsport·
Dziki Warszawa z brązowym medalem ORLEN Basket Ligi 🥉 To pierwszy medal w historii warszawskiego klubu 👏
Polski
2
8
71
6.9K
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@FPLfill @Silva_rerum85 @PLKpl @basket_zg @GrupaORLEN Nikogo nie cenzuruje, komentuje tak samo jak Wy i tak samo jak wy stwierdzam, że pewne zachowania są głupie, np. pisanie w czterech różnych postach o tym jak dziki są żałosne. Jest ok 😏
Polski
0
0
0
47
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Ffffro6e @Silva_rerum85 @PLKpl @basket_zg @GrupaORLEN Ale Ty jesteś jakimś cenzorem, że będziesz tutaj rozliczał, kto co komentuje i dlaczego? Weź się ocknij od tego jest ten portal. Można się cieszyć z sukcesów i jednocześnie piętnować głupie zachowania.Bo naszym zdaniem są głupie a Ty możesz uważać inaczej i jest ok.
Polski
1
0
0
146
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@FPLfill @Silva_rerum85 @PLKpl @basket_zg @GrupaORLEN Nie śledzę wypowiedzi legionistów tylko pod każdym postem dotyczącym dzików musi się ten chłop pojawić ze swoimi mądrościami życia xd Serio nie kumam zamiast skupić się na swojej drużynie i sukcesach to ma paranoję na temat rywali
Polski
1
0
0
47
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@Ffffro6e @Silva_rerum85 @PLKpl @basket_zg @GrupaORLEN Ale cytowałeś mój komentarz a nie jego, może jemu nie szkoda życia - od tego jest ten portal, od komentarzy. A Ty śledzisz wypowiedzi Legionistów i się napinasz, też widzę masz bałagan na strychu.
Polski
1
0
1
132
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@Silva_rerum85 @FPLfill @PLKpl @basket_zg @GrupaORLEN ,,Nie ma co komentować, szkoda naszego życia”ale już widziałem przynajmniej 3 spłakane komentarze o koszykarzach dzików na trybunie Zastalu od niego xdddd paranoja postępuje widzę mocno
Polski
1
0
0
63
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@Silva_rerum85 @PLKpl @basket_zg @GrupaORLEN Michałku już każdy kto interesuje się polską koszykówką widział twoje komentarze o dzikach i fastfoodach z 50 razy. Misja wykonana, spocznij żołnierzu i ciesz się wygraną Legii zamiast się napinać z pozytywnych akcji innych zespołów 😇
Polski
1
0
6
226
Piotr Kubicki
Piotr Kubicki@pkubik·
@PLKpl Czemu Kolenda nie faulował?
Warsaw, Poland 🇵🇱 Polski
1
0
0
413
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@RKaznowska A jakie to są mecze do 16:00 w piątek? Dzisiaj mecze startują przecież od 18:00
Polski
0
0
0
11
Renata Kaznowska
Renata Kaznowska@RKaznowska·
Piątkowa pogoda nam nie straszna — przeganiamy chmury i zapraszamy do darmowego Miasteczka Kibica na Placu Defilad! 🌦️➡️🌤️🤩 Zajrzyjcie do środka i sprawdźcie, co na Was czeka — emocje gwarantowane niezależnie od aury! 👀 Przypominam też, że wstęp na wszystkie mecze do godziny 16:00 jest bezpłatny ⚽💛 Do zobaczenia na miejscu! @warszawa @PZKosz
Renata Kaznowska tweet mediaRenata Kaznowska tweet mediaRenata Kaznowska tweet media
Polski
1
0
8
562
Ffff
Ffff@Ffffro6e·
@FPLfill @PLKpl Oj już tak nie płacz wszędzie o wszystko, ciesz się ze zwycięstwa swojego zespołu xd
Polski
0
0
0
7
Filip Ś
Filip Ś@FPLfill·
@PLKpl Co za rzut? Fartowny rzut. Jak rzucał normalnie to miał 1/8.
Polski
1
0
2
86