Piotr Kubicki
3K posts




@mzachodny Do tego Benfica dopiero w ostatniej akcji meczu ogarnęła, że musi strzelić gola, żeby awansować. O tym nikt nie mówi, a to była kompromitacja sztabu szkoleniowego 😉
Polski

@PDumanowski Dobrze, że się obudził w ostatniej akcji meczu, bo wcześniej nie wiedzieli, że potrzebują jeszcze jednego gola. Z niekompetencji na ławce powstają potem mity o wielkości 😉
Warsaw, Poland 🇵🇱 Polski

Zupełnie poważnie: jeżeli Papszun coś z tym pozytywnego zrobi w zimie, to będzie to drugie „wskrzeszenie Łazarza”. Na dzisiaj uważam, że to jest niemożliwe. Tu nie ma żadnego przyczółka, żeby się zaczepić. Wielki fizjo-lab i efekt typowy dla tej patologicznej organizacji - w drugiej połowie nie mają siły biegać. A najlepsza ilustracja to wciskanie sobie opaski przez Augustyniaka i Kapustkę. Jak z takimi kapitanami walczyć o utrzymanie, to nie mam pojęcia. #LEGPIA
Polski

@Pioterek1987 @Marciniak_k Spokojnie, to na bank promocja na otwarcie. Ale może nie będzie 18 normalnie 😅
Polski

Halo Warszawa! Na mapie miasta pojawiło się nowe miejsce, w którym można oglądać mecze w miłej atmosferze.
Dziś otwarcie, będzie Liga Mistrzów, jutro można wpaść na czteropak polskich klubów w LK.
📍 DOGRYWKA
▶️ Pawilony, na tyłach Nowego Światu, lokal nr 28.
Chłopaki nie mają milionów na promocję, więc każde RT pozwalające dotrzeć szerzej będzie mile widziane 👍



Polski


@pkubik @Marciniak_k Jak mówisz prawdę to niedługo zawitam xd
Ogólnie to na pawilonach 16 to jest najmniej. Więc gdyby faktycznie ktoś zrobił w takiej cenie to sukces gwarantowany
Polski

@CptHairyAss @Marciniak_k Jest jeszcze Legia, Ursus i... SMS Warszawa
Polski

@Marciniak_k Jakie szaliki pod sufitem z polskich klubów? Widzę tylko Drukarza 🤔
Polski

@Marciniak_k A bez tej promocji to po ile piwo będzie kosztowało?
Polski

@Marciniak_k Ale jak startujemy z PSG Barca? A z Newcastle nie sterujemy? Eeee
Polski

@LucaCarloNesc @Marciniak_k @kubapolkowski Będzie! Do tego promki na Guinnessa w czasie trwania meczów PL
Polski

Pululu staranował rywala w ogóle nie zajmując się piłką i to nie jest faul? :OO #STMJAG
Polski

@zawodsedzia @WojteGB Premierleague wygrywa od paru sezonów.
Warsaw, Poland 🇵🇱 Polski

@WojteGB Mam wrażenie, że największego kalibru błędy zdarzają się tylko (no może najczęściej) w La Liga...
Bydgoszcz, Poland 🇵🇱 Polski

W takich sytuacjach zawsze zastanawia mnie, w jaki sposób sędziowie podjęli taką decyzję. Przecież musieli to widzieć, w jakiś sposób to analizowali...
Meczyki.pl@Meczykipl
Brutalny faul Carlosa Romero na Kylianie Mbappe. 🗣️ @LukaszWisniowsk: To jest typowa czerwona kartka z ery VAR-u. 🗣️ @wlodar85: Klasyczne pytanie: o co chodzi z hiszpańskimi sędziami, że nie potrafią wyłapać czegoś tak oczywistego? Pogadajmy o piłce ⤵️
Bydgoszcz, Poland 🇵🇱 Polski











