Piotr Kubicki

3K posts

Piotr Kubicki

Piotr Kubicki

@pkubik

Warszawa Katılım Nisan 2009
915 Takip Edilen182 Takipçiler
Piotr Kubicki
Piotr Kubicki@pkubik·
@PLKpl Czemu Kolenda nie faulował?
Warsaw, Poland 🇵🇱 Polski
1
0
0
413
Lukasz Gikiewicz
Lukasz Gikiewicz@gikiewiczlukasz·
🚨Luka Vuskovic z pierwszą oficjalną bramką w barwach Vatrenih⚽️
Polski
2
0
111
20.6K
Piotr Kubicki
Piotr Kubicki@pkubik·
@mzachodny Do tego Benfica dopiero w ostatniej akcji meczu ogarnęła, że musi strzelić gola, żeby awansować. O tym nikt nie mówi, a to była kompromitacja sztabu szkoleniowego 😉
Polski
0
0
17
2.9K
Michał Zachodny
Michał Zachodny@mzachodny·
Wiadomo, dwie czerwone kartki, Real w dziewiątkę, ale... ich broni tylko pięciu. Pięciu na ośmiu. Oczywiście, że potrzebowali gola, mogli liczyć na jakąś kontrę... Ale było jasne, że to ostatnia akcja meczu, a tam dwóch na desancie, jeden w murze (po co?)...
Michał Zachodny tweet media
Polski
34
2
507
100.3K
Piotr Kubicki
Piotr Kubicki@pkubik·
@PDumanowski Dobrze, że się obudził w ostatniej akcji meczu, bo wcześniej nie wiedzieli, że potrzebują jeszcze jednego gola. Z niekompetencji na ławce powstają potem mity o wielkości 😉
Warsaw, Poland 🇵🇱 Polski
0
0
0
63
Piotr Dumanowski
Piotr Dumanowski@PDumanowski·
GOL BRAMKARZA NA WAGĘ AWANSU! JOSE ŻYJE! Sceny w Lizbonie!
Polski
8
1
580
16.1K
Piotr Kubicki
Piotr Kubicki@pkubik·
Najlepsze jest to, że Benfica dopiero w ostatniej chwili zorientowała się, że jednak potrzebuje gola do awansu i postawili all in przy stałym fragmencie. Ale ludzie piszą wielki Mou! 😂
Warsaw, Poland 🇵🇱 Polski
0
0
0
135
Marcin Żuk
Marcin Żuk@MZukMarmar·
Ok, mentalnie to są wraki, nie dziwię się, ale przecież grają w to od dziecka i muszą widzieć, że przyjechali leszcze i naprawdę można z nimi wygrać. A oni nic z tą wiedzą nie robią, tylko czekają na wyrok. Ja tego nie rozumiem, ale nie jestem piłkarzem i nie zarabiam 100 000,00 miesięcznie.
Polski
6
0
23
3.3K
Marcin Żuk
Marcin Żuk@MZukMarmar·
Zupełnie poważnie: jeżeli Papszun coś z tym pozytywnego zrobi w zimie, to będzie to drugie „wskrzeszenie Łazarza”. Na dzisiaj uważam, że to jest niemożliwe. Tu nie ma żadnego przyczółka, żeby się zaczepić. Wielki fizjo-lab i efekt typowy dla tej patologicznej organizacji - w drugiej połowie nie mają siły biegać. A najlepsza ilustracja to wciskanie sobie opaski przez Augustyniaka i Kapustkę. Jak z takimi kapitanami walczyć o utrzymanie, to nie mam pojęcia. #LEGPIA
Polski
22
4
160
14.7K
NBA
NBA@NBA·
STEPHEN CURRY ARE YOU SERIOUS??? Looks like he's ready for his return to the lineup 🤯 (via @warriors)
English
1.3K
11.4K
83.5K
10.8M
Krzysztof Marciniak
Krzysztof Marciniak@Marciniak_k·
Halo Warszawa! Na mapie miasta pojawiło się nowe miejsce, w którym można oglądać mecze w miłej atmosferze. Dziś otwarcie, będzie Liga Mistrzów, jutro można wpaść na czteropak polskich klubów w LK. 📍 DOGRYWKA ▶️ Pawilony, na tyłach Nowego Światu, lokal nr 28. Chłopaki nie mają milionów na promocję, więc każde RT pozwalające dotrzeć szerzej będzie mile widziane 👍
Krzysztof Marciniak tweet mediaKrzysztof Marciniak tweet mediaKrzysztof Marciniak tweet media
Polski
27
38
513
84.8K
PapJeż p0lak 🇻🇦🇵🇱
PapJeż p0lak 🇻🇦🇵🇱@MurzynfrogXXX·
@pkubik @Marciniak_k Jak mówisz prawdę to niedługo zawitam xd Ogólnie to na pawilonach 16 to jest najmniej. Więc gdyby faktycznie ktoś zrobił w takiej cenie to sukces gwarantowany
Polski
1
0
1
348
Kamil_NUFC
Kamil_NUFC@Kamil_NUFC·
@Marciniak_k Ale jak startujemy z PSG Barca? A z Newcastle nie sterujemy? Eeee
Polski
1
0
0
1.9K
Wojciech Machoń
Wojciech Machoń@WojtekMachon·
Pululu staranował rywala w ogóle nie zajmując się piłką i to nie jest faul? :OO #STMJAG
Polski
5
0
13
1.3K
Miki
Miki@MikiSport_LP·
#STMJAG TO NIE BYL FAUL??? 🤬🤬🤬
Polski
4
0
5
383
Łukasz Rogowski
Łukasz Rogowski@zawodsedzia·
@WojteGB Mam wrażenie, że największego kalibru błędy zdarzają się tylko (no może najczęściej) w La Liga...
Bydgoszcz, Poland 🇵🇱 Polski
2
0
1
90
Łukasz Rogowski
Łukasz Rogowski@zawodsedzia·
W takich sytuacjach zawsze zastanawia mnie, w jaki sposób sędziowie podjęli taką decyzję. Przecież musieli to widzieć, w jakiś sposób to analizowali...
Meczyki.pl@Meczykipl

Brutalny faul Carlosa Romero na Kylianie Mbappe. 🗣️ @LukaszWisniowsk: To jest typowa czerwona kartka z ery VAR-u. 🗣️ @wlodar85: Klasyczne pytanie: o co chodzi z hiszpańskimi sędziami, że nie potrafią wyłapać czegoś tak oczywistego? Pogadajmy o piłce ⤵️

Bydgoszcz, Poland 🇵🇱 Polski
4
0
16
4K
Marcin Dobski
Marcin Dobski@szachmad·
Oglądacie stand up? Pokaż mi swój ulubiony stand up, a powiem Ci kim jesteś. Żartuję, nie powiem, ale jestem ciekawy poczucia humoru. Brudzewski, Gadowski, Skóra, Fiedorczuk. Czy nie znacie?
Polski
161
2
17
35.7K
Piotr Kubicki
Piotr Kubicki@pkubik·
Hahahaha. Angielscy sędziowie! #WhuChe
Warsaw, Poland 🇵🇱 Polski
0
0
0
256