Paplock

7.1K posts

Paplock banner
Paplock

Paplock

@PAPL0CK

I'm Jakub. A fan of technological innovations, a gamer and a future IT specialist/graphic designer. 🎸Rock N' Roll Forever 🤘

Poland 🇵🇱 参加日 Aralık 2020
420 フォロー中146 フォロワー
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@pacik19 Też kiedyś planowałem 8BitDo, ale były wydatki. Pierwszą myślą zawszę było Steam Controller
Polski
0
0
0
22
PACiK
PACiK@pacik19·
@PAPL0CK zazdro, u mnie przewidywana dostawa na grudzień, to kupiłem 8bitdo ultimate 2 xD w sumie już zdążyłem na nim ograć dark soulsy
Polski
1
0
1
11
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
Ach uwielbiam jak używam FlickStick. Już zaczyna się wyzywanie od cheaterów 😂
Paplock tweet media
Polski
4
0
9
1.2K
Paplock がリツイート
Wario64
Wario64@Wario64·
Steam Machine Companion Cube is up for order at Dbrand ($129.95/$99.95) buff.ly/d6EvHve #ad
Wario64 tweet mediaWario64 tweet mediaWario64 tweet mediaWario64 tweet media
English
86
734
11.9K
690.7K
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@gameflash0 Jeśli miałbym wybierać to od Steam, bo w CS 1.6 jest wiele technik gdzie na zwykłym Dualsense nie zrobiłbym Tutaj jest filmik: youtu.be/0svEuPpXZvw
YouTube video
YouTube
Polski
1
0
1
32
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@PAPL0CK Chętnie zobaczę ten film!😁 Mając do wyboru pada od ps lub steama miałbyś takiego, którego do razy wybrałbyś do grania?
Polski
1
0
1
18
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@gameflash0 Tak . Wciąż go mam. Nawet nagrałem filmik jak gram właśnie na tym padzie. Też jest super, ale w moim przypadku już bardziej awaryjny. Trzy razy wymieniałem sprężyny do trigerrów i analogi. Bateria już też daje wiele do życzenia
Polski
1
0
1
21
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@KubicaFanBoy @rogaty_jelen Większość tych tekstów nadal istnieję na serwerach 1.6 😁. Na zagranicznym w US mają na początku rundy. NIE OWIJAĆ SIĘ K*RWA!!!
Polski
1
0
1
7
KubicaFanBoy
KubicaFanBoy@KubicaFanBoy·
@rogaty_jelen @PAPL0CK MU MU MU MU MU MULTIKILLLLLL DZIABNĄŁ MNIE WIDZIAŁEŚ DZIABNAŁ MNIE ŚWINIA GET UP AND FIGHT "leci explosion w tle" ALE DUPSZOT "mikro +16 albo po mutacji reeeeeeee" "JESTEŚ NA FORUM ODPALEŃCU" ktoś gra z nickiem "mamawylaczpralkebomamlagi"
Polski
2
0
2
21
TenArtur
TenArtur@ArturJanczak·
Dzisiaj bez #PorannaBurza :D W domu pojawił się nowy domownik i spania jest mało 😂
TenArtur tweet media
Polski
8
2
38
757
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@gameflash0 Pad jest fenomenalny. To co oferuję za tą cenę to na serio dobry sprzęt. Analogi precyzyjne, wygodny puck do ładowania i połączenie radiowe robią robotę. Sama satysfakcja, że każdy przycisk wibruje. Jestem mega zadowolony z tego zakupu. Jeden z najlepszych padów do PC
Polski
1
0
1
48
GameFlash
GameFlash@gameflash0·
@PAPL0CK Jak ci się używa pada? Jesteś zadowolony?
Polski
1
0
1
56
ZgranyTyp
ZgranyTyp@ZgranyTyp·
Miłego dnia i smacznej kawusi. 😎☕️
ZgranyTyp tweet media
Polski
1
0
31
758
Paplock
Paplock@PAPL0CK·
@rogaty_jelen Niezłe 😂, ale tutaj warto coś zaznaczyć, że trzeba poczekać teraz bardziej dłużej
Paplock tweet media
Polski
0
0
1
30
Pan Jelonek
Pan Jelonek@rogaty_jelen·
@PAPL0CK Coraz bardziej się przekonuję, do kupna tego pada, jak mój pad'nie (hehe)
Polski
1
0
2
38
powrotroberta.pl
powrotroberta.pl@powrotroberta·
Ale wyścig Tymka Kucharczyka! 13 zyskanych pozycji! Jest kolejne podium, Polak zbliża się do lidera klasyfikacji generalnej! #F1pl #Elevenf1
powrotroberta.pl tweet media
Polski
5
0
290
3.5K