GameFlash
642 posts

GameFlash
@gameflash0
Witaj w GameFlash – tu liczy się radość z grania. Przechodzę gry i piszę jak jest! 🤞🏻 🕹 #NostalgicznyFlash 💎 #DarmowyFlash 📊 #GameFlash2026 Wpadaj! 👇
参加日 Mayıs 2026
39 フォロー中33 フォロワー

@gameflash0 Jeśli miałbym wybierać to od Steam, bo w CS 1.6 jest wiele technik gdzie na zwykłym Dualsense nie zrobiłbym
Tutaj jest filmik:
youtu.be/0svEuPpXZvw

YouTube
Polski

@gameflash0 Tak . Wciąż go mam. Nawet nagrałem filmik jak gram właśnie na tym padzie. Też jest super, ale w moim przypadku już bardziej awaryjny. Trzy razy wymieniałem sprężyny do trigerrów i analogi. Bateria już też daje wiele do życzenia
Polski

@grajmerki Grałem tak dawno temu, że udało mi się o niej zapomnieć 😆 Kojarzę tylko poszczególne fragmenty
Polski

Dzień dobry, tak miał wyglądać poniedziałek, a jednak słońce już jest na pełnej...
Miłego ✌️
#RedDeadRedemption2

Polski

@gameflash0 Pad jest fenomenalny. To co oferuję za tą cenę to na serio dobry sprzęt. Analogi precyzyjne, wygodny puck do ładowania i połączenie radiowe robią robotę. Sama satysfakcja, że każdy przycisk wibruje. Jestem mega zadowolony z tego zakupu. Jeden z najlepszych padów do PC
Polski

@__Hesser__ Progres jest wielki, ale trzeba przyznać, że gry z tamtych lat są w swojej prostocie po prostu piękne!
Polski

@jakubpomezanski siostry jeszcze są braćmi 😆 ależ się pozmieniało haha
Polski

Faktem jest to, że poziom trudności w Odyssey za bardzo nie istnieje. Wystarczy wokół nich skakać i bić ile wejdzie.
Dla mnie obie części nawet pomimo tych zmian były na tyle podobne, że nie czułem większej różnicy walki z przeciwnikami. Nie kiedy miałem wrażenie, że wrogowie są tylko dodatkiem na mapie
Polski

Właśnie dużo słyszę głosów że to było to samo, jednak nie potrafię się zgodzić od strony gameplayowej. Odysseya została rozwinięta i zmieniona względem Origins, dodając specjalne umiejętności etc. Ale zepsuto to robiąc przeciwników-gąbki którzy przyjmą dziesiątki pocisków. Zepsuło mi to ostatecznie zabawę w odysseyi.
Polski

To dobry tydzień na kończenie gier. Zaraz po splatynowaniu LEGO Batman udało mi się ukończyć Assassin's Creed Origins.
Przy pierwszym podejściu dobrze się bawiłem, lecz przerwałem przez matury. Teraz udało się przejść całego i zdania nie zmieniam - jest to najlepszy "RPGowy" AC. Choć obiecuję sobie, że kiedyś dam jeszcze drugą szansę Odyssey.
W tym roku z mam jaką dziwną potrzebę na powrót tę serię. Teraz Origins, a po głowie chodzi mi trylogia Ezio i Odysseya. Zaraz też Black Flag, który wygląda fantastycznie. Ale na spokojnie co za dużo to nie zdrowo.
Na razie zostanę jeszcze przy Origins i przejdę dodatek The Hidden Ones (wyceniony teraz na całe 6 zł). Jest jeszcze drugie DLC, ale jakoś mniej mnie kusi przez swoją mniejszą "przyziemność", jeśli można tak powiedzieć o i tak mocno fantastycznej serii. XD

Polski

@matt3rs09 Problem jest tego typu, że dopóki oglądasz obrazki, to jest super. Dopiero podczas rozgrywki trochę się rozjeżdża
Polski

@Fan_Technologii Nigdy go nie używałem, choć swego czasu marzyłem o Lumii 930/1020 😄
Polski




















