Secutor 🇵🇱 がリツイート

Nie wierzę, w jakim ja kraju żyję. Wczoraj lekarz pod nazwiskiem kieruje poważne oskarżenia wobec tego, co działo się w Szpitalu Południowym. I nie ma ŻADNEGO zabezpieczania dokumentów, nie ma ŻADNYCH planów przesłuchania głównego podejrzanego, a cały aparat państwa rusza do dyskredytowania świadka. Partyjna mafia w swoim primie…
Polski



















