krysu

1.3K posts

krysu

krysu

@krysu7

Katılım Ekim 2019
4 Takip Edilen36 Takipçiler
Leszek Rogoziński
Leszek Rogoziński@LeszekEr·
@bandyci_drogowi przecież rowerzysta nie ma pierwszeństwa na tych samych zasadach co pieszy - co za durny przepis - robi z ludzi idiotów ślepo włażących pod cięzarówki
Polski
4
0
0
414
bandyci drogowi
bandyci drogowi@bandyci_drogowi·
Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej samochodem, która potrąciła rowerzystę, gdy ten zjeżdżał z przejazdu dla rowerów 🧐
Polski
52
14
254
56.1K
Służby w akcji
Służby w akcji@Sluzby_w_akcji·
Facet nie wykonuje poleceń policjanta więc użyto ŚPB w celu ich wyegzekwowania. Jeżeli nagrywającemu się nie podoba sposób działania policjantów to niech złoży skargę. Jak dla mnie wzorowa interwencja, nagrywający nie jest wymiarem sprawiedliwości by samemu wymierzać karę poprzez celowe blokowanie pojazdów gdy kierujący został już ukarany za to przewinienie.
Polski
100
3
221
13.6K
𝚂𝚔𝚗𝚎𝚛𝚞𝚜
- Żaden gość, tylko PAN POLICJANT - Pan nie ma munduru - Nieważne czy mam czy nie XDDD Policjant to chyba z prosto z bramki na klubie trafił do Policji, szarpie, spycha kogoś z publicznego chodnika, zaciąga do samochodu. Niezła gangsterka. Grubo.
Polski
218
198
2K
152.4K
anonimasu
anonimasu@anonimasu160770·
@krysu7 @MageMilten @clashreport It never really was about religion. Even during the Crusades, Christians were fighting Christians with Muslim help, and Muslims were fighting Muslims with Christian help. It's all about geopolitics. Religion is just an excuse they tell to the public masses.
English
1
0
22
778
Clash Report
Clash Report@clashreport·
Polish President Nawrocki: The friendship between Poland and Türkiye dates back nearly a century. During the period when Poland was erased from the map of Europe, Türkiye was the only state that never formally recognized the partitions of Poland and its loss of independence.
English
85
539
5.9K
504.9K
Jacek
Jacek@Jacek641680·
@krysu7 @MageMilten @clashreport naucz się historii kolego, tak odsiecz husarzy w Wiedniu była wielkim zwycięstwem Polski ale biorąc pod uwagę dalsze wydarzenia, uważam, że było NIE warto, trzeba było się dogadać z turkami i podzielić ziemie to wtedy Polska nie miałaby rozbiorów 100 lat później
Polski
1
0
2
32
krysu
krysu@krysu7·
@MageMilten @clashreport A jak połączyłeś obronę przed jednym wrogiem z faktem że pojawił się 100 lat później inny wróg, to nie wiem. Nawet u dzieci jest więcej logiki.
Polski
0
0
0
229
krysu
krysu@krysu7·
@MageMilten @clashreport Nie wiem jak inaczej skomentować tą dziecięcą logikę. Muzułmanie atakują Europę, więc w planach i Polskę. Wg ciebie król Polski miał powiedzieć: jebać chrześcijaństwo, robimy biznes z nimi i na pewno wyszło by to na dobre. Bo w dziecięcym świecie to by nie stworzyło innych wrogów
Polski
4
0
0
961
Adam Przybylski 🇵🇱
@clashreport W bitwie pod Wiedniem powinniśmy się dogadać z Turcją. Stanęliśmy po złej stronie w tym konflikcie. Chociaż wiadomo, że to opinia z perspektywy czasu. Wtedy byliśmy raczej wrogami, ciężko było przewidzieć skutki.
Polski
15
5
435
15.1K
krysu
krysu@krysu7·
@spalinskipatryk No fajnie, tylko porównujesz fanatyków wyborców prawicowych do aktywnej lewicowej linii politycznej. W ten sposób to i centrum polityczne wyjdzie najbardziej zjebane. Prawicowi politycy mają linię od dawna: że zmiany klimatu są faktem, tylko walka z wiatrakami jest bez sensu.
Polski
0
0
1
173
Patryk Spaliński
Patryk Spaliński@spalinskipatryk·
Z pełną świadomością stwierdzam, że prawactwo zafiksowało się na punkcie zmian klimatu w stopniu równym lewactwu, które zakłamuje rzeczywistość o imigrantach. Kiedyś było mydlenie oczu, że imigranci nie popełniają wiecej przestępstw. Później, że tak jest, ale to wina rdzennych mieszkańców. Teraz dominuje wersja, że popełniają więcej przestępstw, biali już może nie są tacy winni, ale nadal to biedni imigranci. I tak samo ze zmianami klimatu: nie było ich, aby następnie były, ale nie były tak dotkliwe, a dziś zmiany klimatu są faktem, są dotkliwe, ale ja lubię jak jest ciepło. Ten sam schemat. W ogóle tu nie chodzi o dane, fakty, dyskusje. Same przegrzewanie receptorów od dopaminy, byle nie przyznać się do błędu xd
Polski
30
9
318
16.4K
krysu
krysu@krysu7·
@NiiKoK0 @czardam @jakubwiech Co któryś jego komentarz robił ilość polubień = ok 10% wyświetleń. Generalnie nie wiem czy serio mu Elon zaszkodził, ale wiem że takie przeliczniki to powinien być wyjątek nad wyjątki, a nie standard. Na tym obrazku ma ok. 1%, czyli tak jak większość użytkowników.
Polski
0
0
1
106
Adam Czarnecki
Adam Czarnecki@czardam·
122 tysiące wyświetleń, tylko 704 like. Sprzątanie Xsa przez Muska z farm botów wywołało w szeregach Giertycha istną apokalipsę
Adam Czarnecki tweet media
Polski
61
283
4.5K
46.7K
krysu
krysu@krysu7·
@tomwu74 @Wiesaw029 Pójdziesz na wybory i zagłosujesz na kolejne gówno centrolewicowe i co nam to zmieni?
Polski
0
0
0
12
krysu
krysu@krysu7·
@tomwu74 @Wiesaw029 To może zrób Polakom przysługę i nie głosuj w wyborach, skoro konfederacja to dla ciebie skrajność. Sam widzisz do czego doprowadziły głosy takich jak ty aktualnie.
Polski
1
0
0
74
Tom
Tom@tomwu74·
Byłem wyborcą Koalicji Obywatelskiej. Od lat. Nie zagłosuję już więcej na nich. Nie chodzi o prawicę czy lewicę. Albo jest się po 🇵🇱polskiej stronie i jednoznacznie reaguje się na obrażanie i prowokacje Zełeńskiego, albo się lawiruje jak teraz KO. #zelenski #orderorłabiałego
Polski
380
556
6.5K
117.1K
Grzegorz
Grzegorz@Grzegorz1172980·
@henrykpasikonik @Tazb0 @krysu7 @styszka I to wszystko przed wielką akcją USraela, który wpompował 5 mld dolarów od 2014 na pomarańczową rewolucję i wzbudzenie kultu Bandery. Od tego czasu drastycznie wzrastała fascynacja ludobójcami i stawianie im pomników, nazywanie ulic i nazw nawet stadionów.
Polski
1
0
0
20
Stanisław Tyszka
Stanisław Tyszka@styszka·
Kandydat PiSu na Rzecznika Praw Obywatelskich.
Stanisław Tyszka tweet media
Polski
76
365
2.1K
38.7K
krysu
krysu@krysu7·
@siaczekk @Memeopum @Brezhnevite_SW Ale się srasz banderowcu. Idź rób mu dalej lachę jak na ciebie szcza. Zakompleksiony Polaczek, najgorszy rodzaj cwela. Wstyd jest twojej matce że takie gówno po niej zostało.
Polski
0
0
0
8
Siaczekk :/
Siaczekk :/@siaczekk·
@krysu7 @Memeopum @Brezhnevite_SW XDDDD nie powiedział ty debilu jebany. Łykasz wszystko jak leci. Chyba nie masz 16 lat tylko 60 patrząc na to że wierzysz we wszystko co jest w internecie. Mi to by był w chuj wstyd
Polski
1
0
0
10
Siaczekk :/
Siaczekk :/@siaczekk·
@JapaKonia321 @StarszyLeszek Taaa szkoda że mimo wszystko więcej wnoszą do naszego budżetu niż z niego biorą. Gdyby Ukraińcy wyjechali to byś miał spadek PKB na poziomie 2%/4%
Polski
1
0
0
143
Leszek Cz.
Leszek Cz.@StarszyLeszek·
Podobno Ukraińcy masowo zrzekają się praw do pobytu w Polsce i wracają na Ukrainę...
Polski
542
229
6.8K
253.4K
krysu
krysu@krysu7·
@Zwyrooo Niecodziennie gracz ERL zachwala sprzedawanie meczy. Jeszcze biorąc pod uwagę, że zdarzali się pro gracze którzy mu to zarzucali wcześniej, jest to co najmniej niepokojące.
Polski
0
0
2
605
krysu
krysu@krysu7·
@kamikadze1451 Ale ludzie pierdolą że bycie złodziejem jest najmądrzejsze. Każdy potrafi przejebać mecz, żadna filozofia. Tak samo stojąc w tłumie mogę wyciągnąć rękę do cudzej kieszeni tak, że nawet jak się kapnie to szybko cofnę rękę. Ale tak robią tylko cwele zjebani, a nie "inteligentni".
Polski
0
0
0
75
Kamikadze
Kamikadze@kamikadze1451·
Będę ciągnąć temat bo Jaca nie odpowiada na krytyczne komentarze. Pieniądze w puli zakładów biorą się z tego,że zwykli ludzie,nieświadomi procesów jakie zachodzą, biorą udział w tym zakładach. Czyli są zatem oszukiwani/okradani. I to zachowanie określasz jako "najmądrzejsze"
Jakub Skurzyński@Jactroll

To zapodam temat: Wintraderzy w ERL robią to co najmądrzejsze dla graczy dzisiaj, w skrócie: Esport lolowy umarł, nie ma pieniędzy i ich nie będzie. 99% graczy nie wejdzie do Lec, pozostale 0.8% wyleci po sezonie bez powrotu, a 0.2% może okazać się materiałem na dłuższą karierę . Nawet jak wejdziesz do Lec to nie zarobisz na mieszkanie na lepszy start w życie, bo zarobki tam są bardzo kiepskie dzisiaj. Chyba że pograsz kilka lat (co się nie wydarzy, sory). Wintrader nie obudzi się z ręka w nocniku za x lat nie umiejąc niczego więcej poza graniem w dorosłym życiu, bo swoje zarobił na sprzedawaniu meczy, a z kariery na pewno by tego nie zrobił. Riot w żaden sposób tego nie ściga, nie weryfikuje, konsekwencje sa żadne, chuj wie czemu, może trudno udowodnić. Z resztą, kurwa, są ludzie którzy aktywnie grają albo posiadają drużyny na własność i obstawiają mecze swoich ekip (co jest surowo zabronione przez Riot ale tylko w teorii). Tl:dr Wintraderzy w sumie robicie dobra robotę, bo nikt was nie złapie, swoje zarobicie i nie ma lepszej drogi na zarobienie kasy w esporcie. Kariery i tak nie zrobicie.

Polski
7
0
19
6.4K
Grzegorz
Grzegorz@Grzegorz1172980·
@styszka Ojoj...popatrz na zepsute KONFitury
Grzegorz tweet media
Polski
8
3
24
1.5K
krysu
krysu@krysu7·
@Carionator Ale w komentarzach masz nasrane kierowcami BMW. Myślą że prawo ich nie obowiązuje.
Polski
0
0
0
2.1K
Memeopum
Memeopum@Memeopum·
@Brezhnevite_SW Неправда, ніхто не очікував подібної реакції від поляків на таку дрібницю, як назва підрозділу. Зараз дуже невдалий момент для конфліктів - ідуть перемовини про відкриття кластерів щодо вступу в ЄС, через кілька днів починається конференція щодо відновлення України у Гданську...
Українська
6
0
4
2.1K