ThisIsHAAAARD!!!

175 posts

ThisIsHAAAARD!!!

ThisIsHAAAARD!!!

@ThisIsHAAAAARD

参加日 Aralık 2015
74 フォロー中0 フォロワー
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@GallAnonimXIII @serhiyprytula любителям розбурхувати імперські образи можна сказати "дрончик робить бррр", і з цими роздмухувачами буде те саме що з російськими роздмухувачами, тому треба бути акуратнішим з імперськими амбіціями
Українська
2
0
0
94
gall_anomim
gall_anomim@GallAnonimXIII·
@serhiyprytula Spójrz na mapę debilu. I pomyśl sobie, że w Polsce dochodzą do władzy ludzie, którzy wzbudzą resentyment imperialne (kresy) odrzucone w latach 90-ych. Wroga Polska na zachodzie, wroga Białoruś na północy, wroga Rosja na północy i wschodzie. Powodzenia.
Polski
1
0
6
591
Serhiy Prytula
Serhiy Prytula@serhiyprytula·
Мабуть, десь наприкінці 90-х я вперше почув вираз «Польща – адвокат України». І десь це відповідало дійсності, бо за різних президентів та прем'єрів – і за Кваснєвського, і за Качинського, і за Туска – Польща здійснювала системні кроки підтримки прагнення України до членства в ЄС та НАТО. Не те, щоб Україна не була вдячна, ба більше – після того як Кваснєвський і Кучма взаємно перепросили за події на теренах Волині, був справжнісінький медовий період з апофеозом у вигляді спільного проведення Євро-2012. Проте… Активна робота з боку Польщі щодо адвокатування України у брюссельських кабінетах, залученість до модерування внутрішньоукраїнських криз 2004 і 2014 років призвели до того, що польський політикум почав вважати, що тепер Україна сильно зобов'язана і має погоджувати з Польщею ті чи інші кроки. Тим більше, що за останніх 30 років Польща економічно зміцнилась і політично утвердилась регіональним лідером. З їхнього боку все наче логічно. Окрім одного. Замість вибудовування стійких, взаємовигідних партнерських стосунків з Україною, польський політикум не уникнув спокуси зайнятись повчанням і шантажем. Розказувати українцям, на честь кого можна чи не можна називати вулиці українських міст і сіл – це стати поруч із росіянами, які вбивають українців, бо ми заканселили вулиці лєніна і неіснуючих 28 панфіловців. В українському суспільстві ніколи за останніх 35 років не було теми обговорення чи мають право поляки називати свої вулиці на честь тих, хто вбивав українців під прапорами Армії крайової, чи на честь українофоба Пілсудського, який тримав українців у концтаборі задовго до того, як це почали робити нацисти. Ваша країна – ваші герої. Ми вам не вказуємо. Але і ви до нас не лізьте. Гонор часом заважає дивитися за горизонт. І у наших польських колег зараз саме той клопіт. Пару тижнів тому президент України провів зустріч із керівниками трійки найвпливовіших держав у Європі: Британії, Німеччини і Франції. Предмет розмови – умови мирної угоди і перемовини з москвою. Офіційна Варшава устами пана Туска висловила своє незадоволення, що подібні питання, які стосуються України та безпеки європейського регіону, відбуваються без участі Польщі. Я не чув таких заяв ні від Італії, ні від скандинавів, ні від країн Бенілюксу. Бо ніхто не ставить під сумнів авторитет та вагу Е3 на світовій арені. Та і наші польські друзі це розуміють. Їх вкурвлює інше. Те, що тепер Україна балакає з найсильнішими цього світу без польського посередництва. Українці виросли з коротких штанців і почали самостійно вибудовувати зовнішньополітичні треки: НАТО, ЄС, Вашингтон, світова безпекова архітектура тощо. Так, війна дуже поміняла ситуацію. Українці ствердились як сильна нація, навіть стікаючи кров'ю, зіп'ялись на ноги і отримали визнання усього світу. Ми набули суб'єктності. Чи потребуємо ми зараз адвокації? Так, звісно ж! Макрон і Стубб адвокатують інтереси України у Вашингтоні, німці адвокатують інтерес українських аграріїв перед поляками в контексті євроінтеграційних процесів, Данія продавила авторитетом пів Європи, щоб мілітарна підтримка не всихалась. Але є вже питання, які ми вирішуємо самостійно. І треба не ревнувати, що Київ напряму спілкується з Лондоном, Берліном, Парижем чи Брюсселем. Треба з цього користати. Бо ми теж можемо і вміємо підставляти друзям плече підтримки! Натомість Кароль Навроцький обирає шлях відкритої конфронтації, раз по раз торпедуючи питання Волинської трагедії, шовіністично-ксенофобською риторикою в бік українських біженців, тепер він відбирає орден «Білого орла» в українського президента.
Українська
319
227
2.7K
87.7K
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@PaweRadlinski @newsopini Так прекрасно, засудила, їхнє право, але орден чому не забрали?
Українська
0
0
21
316
Oleksii Yarmolenko
Oleksii Yarmolenko@newsopini·
За ці два тижні хотів ще дещо написати про Польщу, але не хотілося зайвий раз згадувати про конфлікт і хай би він стихав. Але не стихло. Тож скажу. Польща зараз дуже хоче стати великою державою. І ми в Україні не проти. Але чомусь у поляків не виходить. Чому? 👇
Українська
18
17
619
50.3K
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@MarketPowerUA @VsimPohuy Ну так цей во, хлопчики, цікавить стан вашого єбала, дуже сильно
Українська
0
0
14
59
Економічний патруль
@VsimPohuy Трамп русня 🤣 Охуєнний жарт, давайте ще!) Може вам не треба а слідкувати за політикою, бо щось воно якось не виходить. Бо цей висновок як би натякає) Трампу можна багато в чому дорікнути, але русня?)) Це не серйозно
Українська
11
1
46
1.5K
Mark Kaplan
Mark Kaplan@VsimPohuy·
Мені абсолютно поїбать, чи обирають на заході фашистів чи ні. Єдина позиція, яка мене цікавить - позиція по Україні. Трамп - русня. Якби не був руснею, я б за американською політикою напевно і не слідкував
Українська
77
28
897
64.8K
ThisIsHAAAARD!!! がリツイート
Serhii Sternenko
Serhii Sternenko@sternenko·
Sunday. Christian holiday before Easter. Barbaric brutal murder of civilians in Sumy. Russians did it intentionally. But never mind, @SteveWitkoff will thank Putin again and lick his bloody hands.
Serhii Sternenko tweet media
English
802
9.6K
14.2K
476K
ThisIsHAAAARD!!! がリツイート
Ihor Lachenkov
Ihor Lachenkov@igorlachenkov·
14 people killed, including 6 children: Russia launched a ballistic strike on a residential area of Kryvyi Rih near a children's playground. Those who talk about peace are showing their true intentions to the world. Russia wants nothing but war.
Ihor Lachenkov tweet mediaIhor Lachenkov tweet mediaIhor Lachenkov tweet media
English
1.3K
13.4K
12.7K
428K
ThisIsHAAAARD!!! がリツイート
Армія Медіа
Армія Медіа@army_tv_ua·
Три роки повномасштабної війни. Ми є. І ми помстимося.
Українська
52
1K
8K
199.9K
ThisIsHAAAARD!!! がリツイート
Ihor Lachenkov
Ihor Lachenkov@igorlachenkov·
Let us understand: the United States has given us $106 billion in support against Russian aggression. And now we have to sign a deal where we give back $500 billion to continue receiving aid and deter Russian aggression? Ukraine have already paid with everything we had, money, territory, resources, and most importantly, people. When will Russia pay for their aggression?
Ihor Lachenkov tweet media
English
1.2K
14.7K
19.1K
385.2K
🤴
🤴@destimondesti·
@v1lat -1.95% -2.65% -1.62% -2.85% Оце потужно, що ж це коїться? Віталію можете будь ласка займатись в тому в чому ви найкращий - в коментаторстві в кіберспорті? Інше якось залиште тим хто більше розбирається. Дякую! Тільки не їбаш кірпичами
Українська
1
0
1
449
WhatsUP_UA
WhatsUP_UA@secktorclear·
@v1lat Як буде отріцательний рост на трампійськом?
Українська
1
0
2
1.2K
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@antonohaio вони і навальному підлизали, так шо зрадомога
Українська
0
0
1
343
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@dvoryrom єбать, русню спитати забули, нахуй пшов
Українська
0
0
1
78
Roman Dvoryankin
Roman Dvoryankin@dvoryrom·
Норм там у чела приход!
Русский
2
0
3
948
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@aqxwiii чи не пофіг на той пояс, крнаїна важливіше
Українська
0
0
3
347
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@antonohaio то просто у росії пропаганда сильніша
Українська
0
0
2
343
PhD Бля водній чіп накрився🇺🇦
Треба зняти відео англійською, яке все пояснить американцям про нас та росіян. Вони просто мало поінформовані.
Українська
25
6
667
16.5K
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@Mr_dydez @notadipper не в курсі шо там збирались вводити, як не було 5 років тому так і досі нема
Українська
0
0
0
1
Непублічний батальйон 🇺🇦
ну ти лох, Бодя, платиш 149грн за ютюб преміум, а можеш просто поставити плагін і все дивитись без реклами і скачувати шо хочеш як же мене заїбала ця логіка "мнє всє далжни"
Українська
66
6
1.6K
98.1K
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@durkagan1 @Hugo_StiglitzUA ахахах, туди треба ще денацифікаторів з русіча і мільчакова додати, раз така п"янка пішла
Українська
0
0
0
1
Вы поняли, да?
Вы поняли, да?@Hugo_StiglitzUA·
Аахахахахаа больше всего смешно смотреть на россиян, которые засунули языки в задницу, когда главный соратник их любимого Дональда Трампа, который вот-вот заставит Украину сдаться и вообще как великий Путин против родителя №1 и №2, хочет всех мигрантов выселить и захватить чужие территории ВДРУГ ЗИГАНУЛ В ПРЯМОМ ЭФИРЕ ГООООООЛ! 🥳 Ну давайте, непримиримые борцы с нацизмом, «жидами», «хохлами» и «чурками», ваш выход! Покажите этим нацистам! 🥹
Вы поняли, да? tweet media
Русский
87
25
476
30.2K
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@fakemykola а можна не треба? та ж сама хуйня тіки з іншої сторони
Українська
0
0
0
1
Evil Dmytro Komarov
Evil Dmytro Komarov@fakemykola·
Скіпніть це до моменту АОС Президентки
Українська
1
0
10
508
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@Mr_dydez @notadipper доводжу до вашого відома шо реклами "для тих хто купив підписку" нема
Українська
1
0
6
173
Śā|øp
Śā|øp@Mr_dydez·
@notadipper А потім дивишся рекламу за 149 грн для тих хто купив підписку😂😂😂 Бо тєбє ж нє всє далжни
Українська
2
0
1
1.2K
ThisIsHAAAARD!!!
ThisIsHAAAARD!!!@ThisIsHAAAAARD·
@eugene_fcdd @Dirk_Diggler88 @Crimea_Ukr здихати будемо однаково шо в формі шо без, а от зброя дасть можливість стріляти у відповідь, так шо не треба тут розповідати яка красіва форма у військових стала
Українська
0
0
0
9
Юджин
Юджин@eugene_fcdd·
@Dirk_Diggler88 @Crimea_Ukr У нас на той період не було армії по суті. Нагадати як виглядали військові? Якби рашка зайшла повномасштабно,а не гібридно-ми б тоді точно не вивезли. Тому "мінськ" по суті врятував нас. З "поганим" міінськом ми отримали і безвіз, і розвиток економіки. Ну і от вам інфа по втратам
Юджин tweet media
Українська
2
1
5
77
КРИМський УКР
КРИМський УКР@Crimea_Ukr·
Вікторія Нуланд розповіла, як США, Британія не дали Зеленському здати Україну путіну в Стамбулі. Це були своєрідні «Мінські домовленості» №3, де Зеленський збирався офіційно забов’язатися пєрєстать стрєлять. Якби не ЗСУ під керівництвом Залужного, ми б вже штурмували Польщу.
Українська
145
708
1.7K
124.4K