
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ
5K posts

固定されたツイート

@SerbianInfidel Najviše volim ideaciju da je svaki ateista istovremeno i komunista… ali pošto smo mi od prosvetiteljstva jedino usvojili krompir, nije ni čudno.

Vuk Jeremić: Ni mrtav se ne vraćam u politiku
n1info.rs/vesti/vuk-jere…

@HuntBenjamin99 @markgurman Oh, fuck off, no one’s gonna use it to steal your job
English

@markgurman It’s improved but it still is and always will be slop
English
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ がリツイート
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ がリツイート

BITNO, moj sažeti stav iz Crvene linije (TV N1):
- Potčinjenost Srbije Kremlju počinje nakon ubistva Zorana Đinđića 2003. Samo nekoliko meseci kasnije sledi i dalje neprocesuirana predaja Beopetrola Lukoilu, gde je Siniša Mali bio ključna figura u Agenciji za privatizaciju.
- 2005. Vlada Vojislava Koštunice bez pravno-ekonomske logike daje većinsko vlasništvo nad Jugorosgasom, firmom za izgradnju i transport gasovoda, ruskoj strani.
- 2008. čak 214 poslanika svih mainstream stranaka Srbije predaje državne interese Srbije Kremlju koji je još 2007. u Minhenu objavio nezvanični rat zapadnoj demokratiji.
- Od 2012. vlast Srbije u savezu sa Rusijom masovno kreira GONGO strukture — uključujući i tzv. „pro-zapadne“ — sa ciljem antagonizovanja građana Srbije i celog „srpskog sveta“ protiv liberalne demokratije.
- I dalje 12% građana Srbije razume da bez članstva u NATO savezu nema ni EU, ali ni danas ne postoji organizovana grupa koja to sme javno da zastupa.
- Tragičnost organizovane tzv. „pro-zapadna“ scene Srbije najbolje se vidi kroz njihovo oduševljene posetom evroposlanice Irene Joveve tragičnoj Dijani Hrki bez da je reč jednu pomenula da je pod kontrolom tzv. "veterana" koji su povezani sa ruskim službama bezbednosti. Joveva je pritom dobitnica nagrade „Svetionik“ koju dodeljuje, za srbijansku scenu, moćni Beogradski centar za bezbednosnu politiku.
- Tačka 8, stav 2 Energetskog sporazuma iz 2008. daje prvenstvo kupovine akcija Srbiji — ali vlast to nikad ne koristi jer služi prioritetno interesima Kremlja. Klauzula je i ubačena kako bi se prikrila finansijska netransparentnost i tokovi novca NIS-a ka hibridnim operacijama protiv ulaska Srbije u NATO i EU.
- Kao što 5. oktobar 2000. nije bio moguć bez pomoći Zapada, tako ni smena sadašnje vlasti — a još manje sistema — nije moguća bez zapadne podrške. Bez organizovanog programskog otpora nedavačko-neškopačkoj studentskoj listi, čeka nas repriza sloma „1 od 5 miliona“ i „Sporazuma sa narodom“
Link za celu emisiju: youtu.be/4zIbt_F3TGY
Insert 👇

YouTube
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ がリツイート

Što reče ovaj klovn što me blokirao: Eu opozicija nije ništa više pro Eu od Studentske liste 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Storyteller@StorytellerRS
Tokom kretanja kolone ka turbo kružnom taku došlo je do incidenta kada su studenti redari i nekoliko muškaraca tražili od čoveka koji je nosio zastavu Evropske unije da istu skloni. Nakon nekog vremena ponovo je razvio zastavu. Studenti i dalje od njega traže da skloni zastavu.

@app_settings You are complaining about a rev 1.0 DEVELOPER BETA. Hopefully you provided your feedback to Apple.
English

@PuruJarvi @karabinjera Gologuzanstvo je jedan od stubova naše malograđanštine - svi su iskreni i puni pravedničke strasti dok ne stigne prvi veći novčani iznos, tada postaju blazirane sive eminencije koje piju skupo vino i objašnjavaju svet niščima duhom.

ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ がリツイート
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ がリツイート

@John_McDosh @CekaBg @BrunoDjurdjevic "Ako ne znamo da radimo i privređujemo, znamo da se tučemo. Neće valjda biti ludi da se s nama tuku!"
Nesreća Srbije je što većina Srba umesto mozga u glavi ima jednog malog Slobodana Miloševića. Sve ostalo, uključujući žvalju i nezavisno Kosovo, jesu samo posledice.

@Liandrium @anaveentalks This Indian Android shill is not using it…
English

@anaveentalks I read that if you optimize space on iPhone - your library weights less, full res files get replaced with lower res and when you open the file it is downloaded in full res instantly from iCloud. Also all media is accessible from every device. I think it’s cool.
English
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ がリツイート
ᴍʀ. ʀᴏʙᴏᴛ がリツイート

@izglave Jeste i rekli mu aj procitaj ovaj tekst naglas za neku predstavu nam treba

I dalje zelim da znam ko je studentima objasnio da je ovo dobar izbor za slaviju
Мило Ломпар@MiloLompar
Црну Гору чине српски народ и српски језик!

@ns123abc How do you figure?
Selling tokens has no future. It's all gonna be open source.
English





















