IsMode
277 posts


Nie ma ratunku dla tego kraju, odcinek kolejny.
231elections@231elections
Zaufanie do Karola Nawrockiego: 🟢Zaufanie 54,8% (+8,4) 🔴Nieufność 39,3% (-3,5) 🟡Obojętność 5,9% (-4,9) Zaufanie netto 🟢+15,5 (+11,9) Rekordowy wynik prezydenta! Najwyższy poziom zaufania w historii sondaży IBRiS dla Onetu IBRiS dla „Onetu” 19-21.06 | n=1100 | CATI
Polski

"Citizen Vigilante" to film, którego nie można obejrzeć w Niemczech. Legalnie nie zobaczycie go nigdzie: ani w kinach, ani w streamingu, ani w telewizji, ani w sklepach.
Profesjonalni krytycy albo nie chcą filmu w ogóle oglądać, albo jadą po nim ostro jak po najgorszym chłamie. I tradycyjnie rozstrzał w ocenach między widownią a branżowymi pismakami jest ogromny.


Polski

osobiście wiem, że jeśli stracę mojego obecnego mężczyznę to nie wiem czy dam radę funkcjonować. nie spotkałam nikogo lepszego w moim życiu. jest to moja bratnia dusza, której szukałam całe życie i dopiero go znajdując czuję że naprawdę żyję
Haberin Var Mı?@HVMHaber
Erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra yaşadığı süreci paylaşan kadın. "Aylarca ölüyormuş gibi hissettim. Dünyanın en kötü acısı."
Polski

Mam wrażenie, że Włosi uwielbiają dzieci. Gdziekolwiek nie wyjdę z córką, to co chwilę ktoś nas zaczepia, zagaduje, nawet głaszczą córkę po głowie ot tak po prostu. Lubię naszą polską powściągliwość, ale jest to ciekawa odmiana, szczególnie, od tych frustratów, którym dzieci wszędzie przeszkadzają.
Polski

"To nieprawda. I nic takiego nie miało miejsca. Ja nie zdradziłam mojego partnera i nie zgadzam się na to, żeby budować swoją wartość poniżając drugiego człowieka. Nie zgadzam się na to, żeby kłamstwo było narzędziem, żeby było narzędziem budowania własnej wartości, żeby było narzędziem walki." - Jeleniewska
Polski

Osoby o poglądach lewicowych częściej preferują 🇦🇷 Messiego, podczas gdy osoby o poglądach prawicowych wolą 🇵🇹 Cristiano Ronaldo!
Osoby preferujące Argentyńczyka najczęściej identyfikują się jako progresywne i analityczne, czyli wyznają wartości kojarzone z lewicą.
Z kolei osoby preferujące Portugalczyka częściej mają poglądy konserwatywne i cenią autorytet, czyli wartości kojarzone z prawicą.
ℹ️ L'Equipe / Fabrizio Romano/Wiedza o Wygrywaniu

Polski

@MatysGabriel tylko 500 000? fajnie mówi murzyn co najmniej 10 milionów trzeba wpuścić
Polski

>patrzcie ludzie jaki fajny murzyn haha nie som tacy zli widzicie wpuscmy jeszcze 500 000
🇵🇱Wacław Gąsior (lej/mi) 🇵🇱@waclaw_g84
Koniec internetów na dziś.
Polski

Bo koszty utrzymania samochodu są ogromne. Owszem, fajnie jest gdzieś podjechać i nie liczyć tylko na zbiorkom, ale samochód to studnia bez dna.
juliś@jiullenkkv
czemu ludzie nie robia prawka jesli maja tylko mozliwosc przeciez to jest taka wygoda
Polski

17-latek z Oławy odpowie za zablokowanie linii 112. Wykonał 44 fałszywe połączenia.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Oławie ustalili tożsamość nastolatka odpowiedzialnego za serię fałszywych alarmów.
17-letni mieszkaniec powiatu oławskiego w ciągu zaledwie dwóch dni wykonał 44 połączenia pod numer alarmowy 112, zgłaszając m. in. fikcyjne pożary lasów i budynków oraz awantury domowe.
Sprawca dzwonił z telefonu bez karty SIM, posługując się za każdym razem fałszywymi danymi osobowymi.
Każde zawiadomienie angażowało czas i sprzęt policji, straży pożarnej oraz pogotowia, odciągając ratowników od realnych zagrożeń.
Po przeanalizowaniu danych telekomunikacyjnych policjanci zatrzymali nastolatka. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd na podstawie Kodeksu wykroczeń, który za umyślne wywoływanie fałszywych alarmów przewiduje kary aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Polski

@blada_sniaca aktualnie fastfoody typu mc, kfc to taki scam i jebanie na siano, ze to głowa mała
Polski

pierwsze założenie trwało 15 minut 😂
ℐ.@_versense
no i są. mam nadzieję, że się polubimy i będzie to dla mnie game changer 🫣
Polski

@antyizraelista @choke_on_me_ @Kalisty97 @pat_sob + wstawia takie zdjęcia do internetu, niesamowite to jest
Polski

W takich sytuacjach zamiast nagrywać, to nie traćcie czasu... dzwońcie od razu na 112, bo może się okazać, że uratujecie komuś życie.
75-latek jechał pod prąd na S6 i to grzał naprawdę sporo...
"Znajomi jechali w tę sobotę (06.06.2026) odcinkiem S6 między Płotami a Nowogardem i nagrali to na żywo. Dzisiaj pokazali mi materiał na telefonie i powiem Wam szczerze – od samego patrzenia skacze ciśnienie. No było niesamowicie blisko...
Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy wyjeżdżam spokojnie zza zakrętu przy prędkości ekspresowej, a nagle przed sobą widzę auto jadące prosto na mnie z naprzeciwka."
Źródło: cars7
Polski












