Filip z konopi

703 posts

Filip z konopi

Filip z konopi

@Fil_Kur

가입일 Mart 2022
24 팔로잉6 팔로워
Filip z konopi
Filip z konopi@Fil_Kur·
@ottomanenglish Historia lubi się powtarzać. Dzisiaj wspieramy Ukrainę, która w przyszłości wbije w nas swoje kły.
Polski
2
0
17
1.9K
The Thinker
The Thinker@ottomanenglish·
While saving Vienna brought immense military glory and prestige to Poland (the Polish-Lithuanian Commonwealth) and King Jan III Sobieski in the short term, in the long run, historians consider it one of the greatest strategic blunders in Polish history. There is a famous historical irony regarding this event: "By saving Christianity and Austria at the gates of Vienna, Poland signed its own death warrant." Here is how saving Vienna ultimately ruined Poland:
Karol Nawrocki@NawrockiKn

Thank you, Mr. President @RTErdogan 🇵🇱🤝🇹🇷

English
27
37
890
185.8K
İbrahim Karagül
İbrahim Karagül@ibrahimkaragul·
Polonya Cumhurbaşkanı Karol Nawrocki; “Polonya’nın Avrupa haritasından silindiği dönemde, Türkiye Polonya’nın paylaşılmasını ve bağımsızlığını yitirmesini resmi olarak tanımayan tek devlet oldu.” Tarih o kadar canlı ki.. 1772, 1793, 1795 yıllarında Polonya (Lehistan) parçalanıp Rusya, Prusya ve Avusturya tarafından paylaşılır ve tamamen ortadan kaldırılır. Osmanlı bunu kabul etmez. O tarihten sonra tam 123 yıl boyunca Polonya'nın imha edilişini protesto eder, reddeder. Her törende “Polonya Büyükelçisi” anons edilir. Ama her seferinde sandalye boştur. Ama Osmanlı bu ısrarını hep sürdürür. 1918'de Polonya yeniden doğar ve sandalye dolar. 123 yıl! Devlet geleneğimiz böyle bir şeydir. Bu arada, Polonya Cumhurbaşkanı'nın Ankara ziyareti, izlediğim kadarıyla, ülkesinde geniş yankı uyandırdı.
İbrahim Karagül tweet media
Türkçe
116
971
5.8K
165.9K
W n X
W n X@Wychowany_na_X·
Dziś aparat państwa pokazał jak się załatwia sprawy jak na Białorusi, tutaj machina ruszyła od najwyższych rudych stołków po wszelkiej maści polityków i ich media. Normalny człowiek widzi co się odpierdala mam nadzieję że za rok przy wyborach tych skurwysynów się pogoni
Polski
6
1
198
6K
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan@RTErdogan·
Polonya Cumhurbaşkanı Sayın Karol Nawrocki’ye ülkemizi ziyaretleri için teşekkür ediyor, istişarelerimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 🇹🇷🇵🇱
Türkçe
959
3.8K
23.8K
829.1K
Filip z konopi
Filip z konopi@Fil_Kur·
@CryptoNewsMaker @MateuszPlawski Skala jest nieporównywalna, zarówno liczby jak i sposobu zabijania cywilóŵ. Nie jest Wam wstyd mieć za bohaterów ludzi, którzy nabijali dzieci na płoty? Przecież macie inne osoby, które mogłyby nosić miano bohatera, a wybraliście sobie bestie
Polski
0
0
0
11
Крила бандерівця
@Fil_Kur @MateuszPlawski Нет подтверждения вашим цифрам! Совместные польско-украинские раскопки не обнаружили ваших цифр!
Русский
1
0
0
8
Mateusz Pławski
Mateusz Pławski@MateuszPlawski·
„Tak właśnie robił Orbán. To zły interes. Uważam, że źle się to skończy” — stwierdził 🇺🇦Zełenski, odnosząc się do decyzji prezydenta Nawrockiego Ale on obrósł w piórka. Coś czuję, że po wojnie i po wyborach na Ukrainie może być ciężkie lądowanie w rzeczywiści 🤡 Każdy kolejny komunikat ze strony Kijowa to coraz większa nonszalancja. Lądowanie będzie twarde. Tak to jest, gdy pod wpływem przekonania o własnej mocy gardzi się partnerami 🐸
Polski
57
11
224
16.4K
Filip z konopi
Filip z konopi@Fil_Kur·
@CryptoNewsMaker @MateuszPlawski A jaka jest skala jednego i drugiego ludobójstea i jakimi metodami te ludobójstwa były wykonywane? AK w odwedcie 10-15 tys osob, UPA -100-150 tys. W momencie w którym jesteście w dużej mierze zależni od nas, wbijacie nam nóż w plecy.
Polski
1
0
0
7
Крила бандерівця
@Fil_Kur @MateuszPlawski Это значит, что Польша будет отвечать за героизацию убийств украинских женщин и детей Польской шляхтой и Армия Крайова за последние 300 лет
Русский
1
0
0
7
Molfar
Molfar@Serhii_Crush·
@borschtasalo @MateuszPlawski Цікаво були б пшеки такі борзі якби не були б в НАТО🤣
Українська
3
0
0
175
Крила бандерівця
@MateuszPlawski Власть в Польше захватили пророссийские "Право и Справедливость" с "Конфедерацией". С ними поляки жить лучше не станут. И прийдет время когда эти партии сбегут в россию. А Зеленский все правильно сказал.
Русский
1
0
3
206
Filip z konopi
Filip z konopi@Fil_Kur·
@RealThe56368 @MateuszPlawski Ukraina nigdy nie przeprosiła za te zbrodnie. Nawet Rosja potrafiła przeprosić za Zbrodnię Katyńską. Nie będzie resetu bez przeproszrnia i wyrzeczrnia się tych bestii. My nie zapomnimy
Polski
0
0
0
7
MUGA
MUGA@RealThe56368·
@MateuszPlawski You need to heal your trauma first. Ukraine is willing to cooperate but without those history lessons. Have Ukraine ever lectured Poland who to honor how to name streets e.t.c. That never happened.
English
2
0
6
182
Filip z konopi
Filip z konopi@Fil_Kur·
@WislaFan1906 @wichar87 @pemson1906 Jest transparentność i w końcu można się czuć częścią tego klubu, a nie tylko dodatkiem. Jest pomysł, co nakiś czas pojawia się nowy sponsor, teraz będą w końcu pieniądze z ESA. Będzie szło ku dobremu
Polski
0
0
0
12
Wisła Fan
Wisła Fan@WislaFan1906·
@wichar87 @Fil_Kur @pemson1906 No ja właśnie analizuję. I te pozytywy widzę głównie w zapowiedziach i retoryce prezesa. A potem patrzę na fakty i widzę rosnące zadłużenie, trzeci rok „inwestycji w Myślenicach” bez efektu, wirtualne 30 osób w dziale data science itp itd. Ale już odpuśćmy. Każdy widzi inaczej.
Polski
1
0
0
28
peⓂ️s🅾️n_1️⃣9️⃣⭐6️⃣
Królewski z uporem maniaka każe każdemu zawodnikowi mówić „jest pięknie” - aż mnie skręca jak to słyszę.. chuja jest pięknie. Transfery jak na pierwszą ligę, w. Kaśkę pusto jeszcze te zadłużenia.. normalnie przepięknie 😂😂😂
Polski
40
0
41
10.6K
Filip z konopi
Filip z konopi@Fil_Kur·
@1906pasy1906 Wisła NIC na tym nie zyskała, a jedynymi beneficjentami byli zawodnicy którzy wzieli w łapę. Cracovia zapewnila sobie awans dzięki swojej korupcji. Chyba jest delikatna różnica?
Polski
2
0
9
206
🇵🇱 Biało-Czerwony Pasiak
Tylko Cracovia jest skorumpowana, nie to co „kurtuazyjni gospodarze” tego meczu 🙆🏻‍♂️
Polski
6
4
42
3.9K
Pasiak.Krk🇵🇹🇧🇦
Idealna na spacer z dziećmi po Parku Jordana, ale to jest AI bo oni przecież anty nie są i nie mają kompleksów
Polski
4
1
27
3.4K
Filip z konopi
Filip z konopi@Fil_Kur·
@ARMEN_1906 A po co sobie w ogóle barwy kraść, niezależnie czy dziecko czy dorosły. Po chuj to robić, nie można normalnie w koszulce swojego klubu chodzić po mieście bo jakiś patus z jednej czy drugiej strony zaraz się dopierdoli
Polski
2
1
13
316
ARMEN🤍❤️
ARMEN🤍❤️@ARMEN_1906·
Skroił dzieciaka i sie cieszy tym xd
ARMEN🤍❤️ tweet media
Polski
28
0
35
7.5K
Kemon
Kemon@Jaro2708·
Cygan oddawaj nasza koszulka. To jest srebro rodowe Cracovii i ona należy do nas
Kemon tweet media
Polski
2
0
42
5.2K
Piknik
Piknik@PiknikKibic·
Kolejny wysryw prezesika, który boi sie WIELKIEJ CRACOVII wiec nakręca nienawiść. Pelikany w komentarzach trzepią kapucyna. A długi WK rosną, kibole rządzą wiślackim klubem i daty powstania jak nie było, tak nie ma. Wstyd. Kolejna kompromitacja w ostatnich tygodniach.
Piknik tweet media
Polski
22
2
62
3.8K
jajko
jajko@Jajko2745521·
@pasyykrk no bo nie ma, ta koszulka to ai bo na dębnikach nie ma psiarni
Polski
2
0
1
305
Filip z konopi
Filip z konopi@Fil_Kur·
@PiknikKibic No cóż, ani Ty mnie, ani ja Ciebie nie przekonam do swojej racji, jednak obydwoje wiemy kto tutaj jest WIELKI a kto mały
Polski
0
0
0
50
Piknik
Piknik@PiknikKibic·
@Fil_Kur Idź spać, wyśpij się. Jutro wstaje nowy dzień, może znowu jakieś kompromaty na wasze krzywe akcje powychodzą. Może szefcio przyczepi się do Pasów, może będziecie coś zakłamywać albo krzyczeć “ale oni…” To jest ta wasza “wielkość”. Nie ma drugich tak wielkich błaznów…
Polski
1
0
0
57
Piknik
Piknik@PiknikKibic·
Jak widzę kibiców wisły na tym portalu 😂😂😂
Piknik tweet media
Polski
4
4
111
3.9K
Filip z konopi
Filip z konopi@Fil_Kur·
@PiknikKibic Nie PATOLOGII, tylko WISŁY, Twoje wcześniejsze wpisy też dotyczyły WISŁY. Ale hej! Nie przejmuj się, ja też komentuję Cracovię, np teraz. I hej! Nie przejmuj się, gdybym za dzieciaka wybrał Pasy, też pewnie nie mógłbym zdzierżyć WIELKIEJ WISŁY.
Polski
1
0
0
66
Piknik
Piknik@PiknikKibic·
@Fil_Kur Nie Wisły tylko PATOLOGII w Wiśle. To różnica. Bardzo to smutne, że nie widzisz różnicy. Najwidoczniej takie są Twoje standardy… Ale hej! Przynajmniej umiesz liczyć do 20. To zawsze jakieś osiągnięcie :)! Będzie u Was mniej patologii to będę mniej pisał.
Polski
1
0
4
182