Native European
7.5K posts

Native European
@NativeEuro666
We all gonna die someday, why not go with the bang ! Depressed and waiting for the asteroid to hit…
가입일 Mayıs 2024
144 팔로잉49 팔로워

@DeBest539800 Taaa , ja widzę jak wygląda Polska Matczaka i Tuska. Nawet Polska Brauna czy Zandberga nie jest mi przy tym syfie straszna …
Polski
Native European 리트윗함

Polska to aktualnie drugi bandeorland , a to za sparawą banderowców - wyborców ko-pis.
Bob Gedron 💯 🇵🇱 - Logicznie@Bob_Gedron
Łukasz Warzecha o proukraińskiej patologii, która zżera Polskę. Rząd i media są zinfiltrowane, sterowane przez ukraińską narrację z wpływami SBU. Najmniejsza krytyka Ukrainy karcona jest łatką „ruskiego agenta”. To już nie wsparcie, to kolaboracja z obcymi służbami kosztem Polski
Polski

@TomieKawakami13 @GiertychRoman Wiarygodny jest przecież tylko koń Roman ..,
Polski
Native European 리트윗함
Native European 리트윗함

🙄 Hungary has blocked the next step in Ukraine’s path toward EU membership
Budapest was the only EU member state that refused to support the common position of all 27 countries required to open new accession negotiation clusters for Ukraine and Moldova.
The issue is expected to be discussed again next week.

English

@DzisMaksym They can fuck right off now… election in Poland is coming, Poles will demand from new government to end this parasitic relationship. Personally it will be line in the sand for me and I’ll vote for whoever will say that will do it.
English

📊🇺🇦🇵🇱 90% of Ukrainians seek constructive dialogue with Poland on historical disputes, - KIIS poll
The majority (57%) share the pragmatic view that each nation can have its heroes and other nations should not interfere.
Another 33% expect that through joint commissions of historians, not politicians, a consensus view can be reached.

English

@WolnaRadio @Blablab78594180 Z takimi to chyba się nikt nie zadaje… z tym czołem by mogła grać klingona w star treku. Dlatego żółcią pluje bo nikt jej ruchać nie chce…
Polski

@K_Stanowski Myślę że mają to w dupie… patrzą na wpisy silniczków i wydaje im się że są niezatapialni
Polski

@KrzyzakZkujaw @adam_abramczyk Myślę że się mylisz… oni jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Po wyborach ochujeli dokładnie, wydaje im się że są totalnie bezkarni.
Polski

@adam_abramczyk Totalny pożar w burdelu. Lata minęły a oni żadnych nowych pomysłów nie mają. Znów "winni kelnerzy" Najgorszego jest to , że do wyborów jeszcze sporo czasu i wszystko uda się rozmydlić.
Polski

@OficjalneZero Ja pierdolę, wzięli jakiegoś lucha na głodzie i zrobilo z niego "sygnalistę". @K_Stanowski byś się szmato bardziej postarała, niedługo wybory, jeśli przegracie to znowu zęby w tynk 🤣🤣
Polski

@roberto_007007 @GiertychRoman @donaldtusk Ruski śmieć ruchał twoją starą i takie gówno z tego wyszło 🤷♂️
Polski

Nie wyszło z salonikiem VIP, bo okazał się salą zabiegową.
Nie wyszło z listą członków KO, którzy się mieli leczyć poza kolejnością, bo jej nie ma.
To wymyślili mordy na pacjentach. Gdy to padnie, to wymyślą, że Trzaskowski kradł ludziom organy i sprzedawał tanio na Ukrainę i do Izraela.
I tak wchodzimy powoli w drugą połowę roku przedwyborczego. Pogoda 30 stopni, słońce. Ciśnienie 1020 hektopaskali.
Polski

@mewan96012066 @JakubWende Poczuć to oni sobie mogą… chuja w dupie na przykład. Większość z nich jest tak odklejona że myśli że „imperium ukraińskie” broni Europę i cały świat przed kacapami i dlatego wszystko im się należy i wszystko mogą. Zamknać granicę na tydzień i byśmy zobaczyli tych gierojów 😂😂😂
Polski

@JakubWende Ukraińcy wyraźnie poczuli się mocniejsi, a Polska wraca na margines.
Więcej antysąsiedzkich wypowiedzi, więcej oglądania się na historię…😐
Polski

Tak jak ogromnie szanuję p. Prezydenta Zełenskiego za jego postawę wobec ruskiej inwazji na Ukrainę, tak uważam za bardzo poważny błąd decyzję, by nie przyjeżdżać na Konferencję w Gdańsku. Polityka i interesy państw to nie miejsce na obrażanie się. Na stole leżą o wiele ważniejsze kwestie od ego p. Prezydenta. Jesteśmy sąsiadami i będziemy nimi nadal, a takie zachowania relacji nie poprawią. Tym bardziej, że Prezydent Ukrainy jest współorganizatorem i zapraszającym na tę Konferencję.
Polski

@krzleskow @jarekm849 @JakubWende Każdy poważny człowiek….
Tymczasem poważni ludzie według tego pana to Piński, Czuchnowski i Giertych 😂😂😂
A abstrahując od tego skoro Ukraina to jest taka demokratyczna to kiedy będą tam w końcu jakiekolwiek wybory ?
Polski

@jarekm849 @JakubWende To ty nie znasz historii, poza tym co usłyszałeś o Wołyniu. Każdy poważny człowiek zdaje sobie sprawę ze silna Ukraina jest potrzebna do obrony przed wrogą nam Rosją. UA jest demokracją, którą Rosja nigdy nie była i nie będzie.
Polski












