Roberto23
14.9K posts

Roberto23
@roberto_007007
Motto PIS: jeszcze nigdy tak niewielu nie wydoiło tak wielu w tak krótkim czasie.
Katılım Haziran 2019
58 Takip Edilen143 Takipçiler

@roberto_007007 @GiertychRoman @donaldtusk Lol 🤣… bo to nie wały były tylko kiełbasa wyborcza dla takich idiotów jak ty 🤷♂️
Polski

Nie wyszło z salonikiem VIP, bo okazał się salą zabiegową.
Nie wyszło z listą członków KO, którzy się mieli leczyć poza kolejnością, bo jej nie ma.
To wymyślili mordy na pacjentach. Gdy to padnie, to wymyślą, że Trzaskowski kradł ludziom organy i sprzedawał tanio na Ukrainę i do Izraela.
I tak wchodzimy powoli w drugą połowę roku przedwyborczego. Pogoda 30 stopni, słońce. Ciśnienie 1020 hektopaskali.
Polski

@Magda1193966 @GiertychRoman @donaldtusk Niestety pelna zgoda. Banda nieudacznkikow z KO. A wystarczylo po prostu prowadzic sledztwa i po kolei zamykac @pisorgpl
Polski

@roberto_007007 @GiertychRoman @donaldtusk Prawie 3 lata zaraz minie. Widocznie nieudaczników wybraliśmy że tyle czasu i zero efektów. Wręcz dostarczenie kolejnych dowodów na nieudolność. Załamka
Polski
Roberto23 retweetledi

Panie Stanowski może prościej: przesyłał Pan na jesieni 2025 ofertę do Krala czy nie?
Chciał Pan wówczas od Zondacrypto ponad 5 milionów czy nie?
Rozmawiał Pan z Kralem na zoom, czy nie?
Pana przedstawiciel pan Romańczuk pojechał do Krala do Monako, czy nie?
Proste pytania i proste odpowiedzi.
Polski
Roberto23 retweetledi
Roberto23 retweetledi

Zabierzmy ordery wszystkim Ukraińcom, bo Wołyń.
Niemcom, bo II Wojna,
Szwedom bo potop szwedzki,
Czechom za najazd Bolesława,
Słowakom za zdradę 1939,
Litwinom za Pieniaki,
Duńczykom, bo nie chcą Trumpowi oddać Grenlandii,
Francuzom za tchórzostwo w 39
Włochom za udział w wojnie,
Hiszpanom za głupi opór w Samosierze,
Amerykanom za Jałtę,
Austriakom za rozbiory,
Turkom za Cecorę i Chocim,
Białorusinom za trzymanie Grodna
Żydom, no Żydom wiadomo za wszystko.
I zapiszmy w ustawie, że ordery mogą dostać tylko Polacy, katolicy, głosujący na PiS i na partię Razem. Reszta będzie musiała obejść się smakiem, a wiadomo że na świecie, po tym jak Duda dał, a Nawrocki odebrał Żełeńskiemu, pożądliwe oczekiwanie na nasze ordery będzie ze wszystkich stron.
Polski
Roberto23 retweetledi

@marcin_przydacz Co ty kacza miernoto znowu wymysliles. Najpierw chciales brYloczki z Waszyngtonu przywozic, a teraz to....Powiem ci tak kaczy poyebie, do czyszczenia butow sie nawet nie nadajesz, a co dopiero do dyplomacji... Kolejne spotkanie golej dy...py z batem c.d.
Polski

Kiedyś stukał do bram Kremla, zapraszał na zamknięte narady polskich ambasadorów ruskiego kolegę, palił z nim papieroski na balkonie, „wynegocjował” kilka miesięcy dla władzy Janukowycza, a ten następnego dnia został pognany przez Majdan, chwalił Nord Stream II i chciał się do niego przyłączyć, wypychał Amerykanów, a Niemcom składał hołd berliński.
We wszystkim się mylił albo działał wbrew polskiemu interesowi. Bazując na kompleksach niektórych rodaków uprawiał lans zamiast polityki zagranicznej państwa.
O kim mowa?
Czy taka postać ma moralne prawo, żeby dziś krytykować Prezydenta RP i wypowiadać się w sprawie tego, co dla Polski ważne?
Polski
Roberto23 retweetledi
Roberto23 retweetledi
Roberto23 retweetledi

@PNisztor @LatkowskiS @RepublikaTV Kaczy poyebie. Napisz cos o zlodziejstwie twoich mocodawcow z @pisorgpl . Np 117 mld ukradzione Polakom wg KAS
Polski

Dwanaście lat temu tygodnik Wprost, kierowany przez @LatkowskiS ujawnił aferę taśmową. Skandal wstrząsnął Polską i doprowadził do upadku rząd PO-PSL. O tej jednej z największych afer III RP dziś w #ScisleJawne Godz. 23:10 w @RepublikaTV 🔥😎
Polski

@marcin_przydacz Przydacz eunuchu co ty osiagnales zeby krytykowac Sikorskiego i sie z niego nasmiewac?
Polski

@mblaszczak @NawrockiKn To na jaki kredyt smieciu wziales dla polakow te samoloty? 7% ?
Polski

Dziękuję prezydentowi @NawrockiKn za zaproszenie na jutrzejszą uroczystość przyjęcia F-35 na stan Sił Powietrznych RP.
To niezwykle ważny dzień, nie tylko dla Sił Zbrojnych, ale także dla całej Polski. Zyskujemy jedne z najnowocześniejszych samolotów bojowych na świecie, które znacząco zwiększą nasze zdolności obronne i bezpieczeństwo państwa.
To dzięki decyzjom podjętym przez rząd Prawa i Sprawiedliwości F-35 trafiają do Polski. Kontrakt na zakup tych maszyn został podpisany w 2020 roku i był elementem konsekwentnie realizowanej strategii wzmacniania polskiej armii.
Dziś rządzący próbują przedstawiać ten sukces jako własne osiągnięcie, choć gdy byli jeszcze w opozycji, nie brakowało głosów krytyki wobec tego kontraktu.
F-35 to nie „megalomania” jak mówił @KosiniakKamysz. F-35 to nie „propaganda” jak mówił @CTomczyk. F-35 to nie „pietruszka na targu” jak mówił @TomaszSiemoniak. F-35 to bezpieczeństwo i nadszedł najwyższy czas żeby rządzący przeprosili za tamte słowa i przyznali się do błędu. Będzie do tego okazja podczas jutrzejszej uroczystości w Łasku.
Bezpieczna Polska wymaga dalekowzrocznych decyzji. F-35 są tego najlepszym przykładem.
Polski














