
@Pete_Kozlowski2 @brunet_dr Córka niedawno urodziła,pomagam jej jak mogę,przeważnie gotuję na kilka dni…dzisiaj napisała „kup mi Ayran”,a ja wjechałam z chlodnikiem,jadła,aż jej się uszy trzęsły,zachwycona i wdzięczna…u nas 38stopni,chłodnik oznacza przeżycie 😜
Polski

























