Piękny moment podczas spotkania Prezydenta @NawrockiKn w Grabówce na Śląsku:
„Po to wybraliście swojego prezydenta, aby dbał o sprawy polskie. Po pierwsze Polska. Po pierwsze Polacy” 🇵🇱
@zaklinaskowron@NawrockiKn Fuchy zobowiązują, nie? Najpierw podróże z Dudą, teraz u boku żony Nawrockiego, to i śpiewać bałwochwalczo trzeba. Ale ty tylko skrzeczysz, marny skowronku.