Helga

18 posts

Helga

Helga

@522Helga

Katılım Mart 2026
10 Takip Edilen0 Takipçiler
жозефина бонапард
Іспит, який не пройшов президент Польщі У моїй пам’яті назавжди закарбувалася картинка: вокзал, і ці ряди порожніх колисок, приготованих поляками для українських матерів. Це було настільки красиво, натхненно і до болю людяно, що здавалося — це назавжди.⬇️
жозефина бонапард tweet media
Українська
427
180
1.5K
55.2K
делулу в шоколаді
делулу в шоколаді@delulu_chocola·
Купила собі в якомусь припадку взуття. Дуже нравицця. Вдягну ці 14 см до своїх 180 й піду смущать чоловіків. Шкари звуться Помста Леді Болейн й там під каблуком вісить відрублена голова Генрі 8го.
Українська
52
19
1.9K
41.6K
Helga
Helga@522Helga·
@ankapavlyk Дерев’яна дорога ikea, магнітний конструктор iBlock
Українська
0
0
1
40
ця вітражниця
ця вітражниця@ankapavlyk·
Що прикольного можна подарувати хлопчику, якому 2 роки?👶🏻 поможіть
Українська
56
0
22
8.3K
Helga
Helga@522Helga·
@proshoblog Ще й дитину так навчила їсти 🤪
Українська
0
0
0
19
таніа
таніа@proshoblog·
ви реально їсте полуницю зі сметаною? я не вірю
Українська
64
0
66
15.4K
Helga
Helga@522Helga·
@katya_metoyou кожен день 3 км до джерела за водою і інші прєлєсті життя в палатці без підготовки та якихось інструкцій з боку батьків. Мились в гірському озері. Вважаю рано я отримала цей досвід. Всі інші табори після того були жахливим стресом і мукою.
Українська
1
0
1
15
Helga
Helga@522Helga·
@katya_metoyou Моєму сину 6, була можливість відправити в спорт табір в Карпати але бачу що ще рано, бо він поки умудряється розбить голову і в мене на очах. З власного досвіду: мене вперше відправили саму в 7 років, але це був міні табір в горах на осінніх канікулах, жили в палатці і печері,
Українська
1
0
1
18
Катеринка
Катеринка@katya_metoyou·
дівчата і хлопці, хто мають дітей, розкажіть будь ласка, у якому віці вперше відправили дитину у класичний літній табір? Зараз є можливість віддати восьмирічку у табір з однокласницею, але хз, чи це не зарано
Українська
86
2
96
13.7K
Helga
Helga@522Helga·
@kor1sh Накатувало до 35, а тоді перестало
Українська
0
0
1
16
Helga
Helga@522Helga·
@ZelenskyyUa Краще б він доповів про свою відставку
Українська
0
0
1
17
Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський
Щойно міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко доповів про ліквідацію в Києві нападника, який відкрив вогонь по звичайних людях. Усі обставини зʼясовуються. Наразі відомо про 5 загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Станом на зараз 10 людей госпіталізовані з пораненнями й травмами. Усім надається необхідна допомога. Чотирьох заручників вдалося врятувати. Розраховуємо на оперативне розслідування. Працюють слідчі Національної поліції та Служби безпеки України. Доручив міністру внутрішніх справ і голові Національної поліції України надати суспільству всю перевірену інформацію в цій справі.
Українська
87
154
920
81.9K
Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський
Ukraine’s Minister of Internal Affairs Ihor Klymenko has just reported that the attacker in Kyiv who opened fire on civilians has been eliminated. All the circumstances are being established. At present, 5 people have been confirmed killed. My condolences to the families and loved ones. Ten people are currently hospitalized with injuries and trauma. All are receiving the necessary assistance. Four hostages have been rescued. We expect a swift investigation. Investigators of the National Police and the Security Service of Ukraine are working. I have instructed the Minister of Internal Affairs and the Head of the National Police of Ukraine to make all verified information in this case available to the public.
English
202
1.1K
6K
274.1K
Helga
Helga@522Helga·
@budmudrym @bilanalyvka Ну воно там і лежить поки і костюмчик і все інше складене акуратно
Українська
1
0
1
18
Helga
Helga@522Helga·
@Stasyadv_ Може то каштани, які колись там були
Українська
0
0
1
478
Київська світлярка
Навіть здалеку на картині дуже багато зелені, я довго дивилась і намагалась зрозуміти ЩО саме там намальовано, бо навколо і дерев майже немає 🤔
Київська світлярка tweet media
Українська
6
1
300
19.8K
парфуМЕРІЯ
парфуМЕРІЯ@parfu_meria·
Зараз бачу дуже багато відео про те, що твій парфум каже про тебе. І справді у кожного парфуму є свій вайб. Хочете пограємо? Ви в коменти мені пишете свій улюблений аромат, а я вам свою асоціацію з ним. Тільки не ображайтесь якщо що 😅
Українська
278
2
192
26.2K
Helga
Helga@522Helga·
@_____3P_____ Не ютуб але в інстаграмі є instagram.com/styleguide.ua?… . Гарні поради як на мене, все з посиланнями і не видуманими речима
Українська
0
0
3
297
ЗП
ЗП@_____3P_____·
Порадьте кого ви дивитесь на Ютубі на тему стилю, одягу і т.д. українською? Бо все шо я знаходжу це якась нецікава фігня з заїздженими темами без власного погляду і ідей. А хочеться надихнутись
Українська
31
1
73
11.2K
Helga
Helga@522Helga·
@ni_na_yotu H&M були гарні але трикутні. Інших не купувала
Українська
0
0
0
41
морезалежна 🌊
морезалежна 🌊@ni_na_yotu·
Здайте магазини, де ви купуєте малечі нормальні слинявчики. Не трикутної форми і з нормальної тканини, а не клейонки. Я вже втомилася шукати(
Українська
13
2
22
3.9K
Helga
Helga@522Helga·
@marginai__ В тому віці як хтось їм розкаже про привидів
Українська
0
0
1
48
Helga
Helga@522Helga·
@ni_na_yotu В 4 місяці, і повторювався кілька років з настанням холодів, десь у листопаді-грудні, потім пройшло. Вже 4 роки не проявляється
Українська
0
0
1
142
морезалежна 🌊
морезалежна 🌊@ni_na_yotu·
У скільки у ваших малеч проявився атопічний дерматит і чи пройшов, коли стали старшими?
Українська
33
0
30
8.4K
Анна-Генрієтта
Анна-Генрієтта@Henrietta____·
Кияни, а як оце з берега на берег у тривогу?
Українська
9
0
7
2.4K