колишніх продюсерів не …
3.3K posts


@zgldz Пісюн проміж рота попав… судячи з дикції
Українська

@Mr_Zloi @Q0MT6pFmbVqynsM Візжиш ти сракоморде. Ми робимо висновки.
Русский

@Q0MT6pFmbVqynsM Так если лужа в гаражах, че хохлы второй день на весь интернет визжат "АНАСЗАЩОООО"?
Русский

@smaragdowapusi Буде красиво якщо біля імітації зʼявляться справжні… ну то таке 😊
Українська

@ShalnayaOlenica Це норм. Якщо дорослі - розберетесь.
Українська

@varlamov 2upsae отріцатєльно потушен українськими дронами.
Українська

@Hugo_StiglitzUA Це лише аппєрєтів. Основне меню ще попереду. Жрітє, тварі.
Українська

Просто замечательное видео из Туапсе. Не пожалел ни секунды из трех минут на просмотр.
Жители города высказываются о "ситуации". Для ленивых я напишу несколько цитат из видео, но я рекомендую его к просмотру, потому что каждая из реплик ШЕДЕВРАЛЬНА:
- Раньше нам все завидовали, потому что мы живем у моря, а теперь не завидует никто
(а вы в краденный Крым сгоняйте, там море есть, а собственный город - да нафиг его!)
- С утра до ночи мы сидим и коридорах, там что-то бахает
(Ну это ж надо, а? Что-то бахает…)
- Стыдно, просто стыдно, что с нами так обращаются…
(А вы переезжайте например в Бахмут, там со всеми хорошо обращаются и жить не стыдно - там Россия защищает русских)
- Посмотрите что происходит! Вон все машины в нефти!
(В кадре появляется машина с символикой ЧВК Вагнер. Бесценно)
- Вы съездите на пляж, посмотрите что творится!
- Не могу, там полиция все оцепила и никого не пускает
(Шедеврально)
И главное НИ ОДИН ЧЕЛОВЕК не упомянул ни войну, ни Украину, ни Путина, ни вообще каким-либо образом не затронул политику. Вот появился мазут в воздухе и появился. Наше дело маленькое - плакать да жаловаться.
Чтоб вывести такой, иного слова не подберу, СОРТ народа нужны десятилетия. И получается отлично - безмолвные, раболепные, низменные черви. Фу.
Русский

Любі друзі, стартував сезон спаржі, в наявності є така, як на фото (бейбі спаржі поки нема) ціна: 650 фіолетова і 600 зелена
Для замовлення пишіть сестрі в тг, бо загубиться✍️ @VimagroTM ✍️


Українська

@bihusinfo То давайте превентивно їбанем по 80?)
Українська

Ця розмова вам не сподобається, але її час настав.
Реальна собівартість проїзду у метро – 44 гривні. І поки Кличко «тримає» ціну в Києві, а Терехов називає «безкоштовне метро» фішкою міста, бюджети наших міст платять за популізм дефіцитом.
У Харкові безкоштовний транспорт обходиться громаді приблизно в 2 мільярди гривень на рік. Ця сума у сім разів перевищує витрати міста на підтримку військових у бюджеті на 2026 рік.
У Києві ситуація аналогічна: попри тариф у 8 гривень, реальна собівартість поїздки в метро у 2026 році становить понад 44 гривні. Щорічна діра в бюджеті столиці, яку доводиться закривати дотаціями, сягає 11 мільярдів (!) гривень.
Занижені ціни сьогодні – не про соціальну турботу, а про популізм. В перспективі борги лише збільшаться, і майбутнє підвищення тарифів буде значно болючішим.
Про політичні рішення, які будуть коштувати нам дуже дорого – у новому відео Світлани на каналі Bihus.Info: youtube.com/watch?v=5N8NLI…

YouTube

Українська
колишніх продюсерів не … retweetledi

Хей, @grok ти зараз гегеруєш еротичні фото без дозволу власника і викладаєш в публічний простір, ти хіба не порушуєш цим "Take it down act" та "EU AI act" про регуляції deapfake?
Не кажучи вже що це морально неприпустимо, а ти, як робот, маєш допомагати людям а не шкодити
Українська

Посмотрите это видео пользователя @helpforukraine.fund в Instagram instagram.com/reel/CiMtphFjn… Для тих хто забув. Гостомель.
Русский











