BD

521 posts

BD

BD

@BD_1671

Katılım Temmuz 2024
37 Takip Edilen1 Takipçiler
Хитра Голка 🇯🇲
Отой фермер, що мав забирати моє сіно... провтикав або не мав часу його вчасно розкидать щоб сохло, і воно знизу добряче підпріло, і тепер він стоїть та чеше рєпу свою червону Каже воно не потрібне таке... я забирати не буду... віддай мені гроші за покос... Ага щас...
Хитра Голка 🇯🇲 tweet media
Українська
30
1
248
13.5K
старий хейтер
старий хейтер@stariy_hater·
По ходу акуму в айфоні пізда, підкажіть хто де міняв може? Бажано, щоб це було не на колінці, а якийсь людський сервіс, дякую.
Українська
21
5
40
17.4K
BD
BD@BD_1671·
@dennydov З Luxembourg видніше звичайно
0
0
0
524
Denis Dovgopoliy
Denis Dovgopoliy@dennydov·
А вам не здається, що ми "наканунє грандіознава шухера"? Але в це не може повірити а ні ми, а ні вони. Там вже все почало сипатись. І це не та криза, яку ми вираховували на літо, а прям несеться. Якшоб вони не були рабами, та в них був би свій Мустава Наєм, то давно все б
Українська
66
27
779
96.4K
BD
BD@BD_1671·
@NickyRankorN Поліція дрогова доібалась до тризуба червоного кольору по всіх дверях. Послав нахуй і попросив телефон їхнього боса
Українська
0
0
3
535
El Loco
El Loco@NickyRankorN·
Хто перетинав кордон в Польщу на власному авто, підкажіть, чи є якісь приколи з цим, може що треба знати/мати обовʼязково? Дякую
Українська
54
2
55
30.1K
BD
BD@BD_1671·
@NickyRankorN Польська мова :-)
Українська
0
0
0
260
BD
BD@BD_1671·
@ann_vodoley Колись працювали на кораблі в морі поблизу Севастополя. На обід стали на якір, була команда «можна купатись». Я з розбігу через борт сіганув в воду, пливу під водою, насолоджуюсь а винирнув десь за 50м. від корабля. Течія дика, ледве повернувся
Українська
1
0
8
1.5K
Ann Winter
Ann Winter@ann_vodoley·
Ви коли їдете відпочивати на моря,знаєте, що коли дує віджимний вітер з берега в глиб моря,неможна випливати на надувних предметах?Особливо,якщо на пляжі нема рятівників. А за дітьми,так взагалі треба дивитись в 100 раз краще,якщо вони у воді. Сьодні під Одесою,на дикому пляжі ⬇️
Українська
9
20
120
20.4K
BD
BD@BD_1671·
@AVM_1988 Роз4ажи про себе трохи
Українська
0
0
0
1
BD
BD@BD_1671·
@FraLorik Чмоньо з Італії вєщаєт. Він, бачте, подивився. А сам як гуманоід з комсомольських часів
Українська
0
0
0
19
laralara
laralara@FraLorik·
Подвійні стандарти Портнікова! Завжди дивуюсь як люди можуть ще довіряти Порошенко?
Українська
46
82
365
7.3K
BD
BD@BD_1671·
@Lissotsial Чого ти розплакався.
Українська
0
0
2
68
Sotsial Lis
Sotsial Lis@Lissotsial·
Дивлюся я на цю всю примусову бусифікацію і ржунімагу. Ну, що нарід, зробили себе разом? До повномаштабки вас не видно було, маскувалися. Війна вивернула вас на виворіт. Всіх вивернула. І гандонів і підарів. Хлопців шкода, роки віддали, а дехто життя за всіх вас. Не варті ви того
Українська
20
21
259
7.4K
BD
BD@BD_1671·
@KyivOperativ Шини не прогрів
Українська
0
0
0
721
Київ Оперативний
Київ Оперативний@KyivOperativ·
Момент роз*обу #Aston #Martin за понад 350к баксів від українського блогера Данильця🤦🏻‍♂️
Українська
62
29
516
69.2K
BD
BD@BD_1671·
@Iaroslaav Чого ти доібався до людини. А сам ти зараз де?
Українська
0
0
0
194
Чорний пастор
Чорний пастор@Iaroslaav·
«Я завжди хотів впливати на громадську думку», ось мій і дійшли до того навіщо було це все. Висновку не буде. Бережіть себе. Інтерв'юєру сил впоратись із цим досвідом та рухатись далі. Його провини там немає. Лише перформанс одного актора.
Українська
8
0
130
2.6K
Чорний пастор
Чорний пастор@Iaroslaav·
Подивився перформанс Віталія Портнікова і це настільки яскрава ілюстрація еталонної нарцисичної поведінки, що не можу пройти повз, мені просто кортить написати довжелезний тред про те, що в біса відбулось на сцені DOU, що пішло не так, і чому. Here we go!
Українська
95
23
665
67.7K
BD
BD@BD_1671·
@vladJavaScript Я своїми руками перебрав 4-х циліндровий 2-х літровий двигун Alfa Romeo (Alfetta) повністю алюмінієвий з мокрими гільзами, 4-а карбюраторами і двома верхніми розпредвалами. Ну і що?
Українська
1
0
0
894
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
Мені, як колишньому програмісту, дуже подобається модульність. Напевне тому я захоплююся В двигунами BMW. Тіпи створили модуль у вигляді циліндра об'ємом 0.5 літри з однаковою геометрією (82×94.6 мм) і складають в ряд з таких модулів різні двигуни: В38(3 циліндри), В48(4 циліндри) і божественний В58(6 циліндрів). Краса, хіба ні?
Сумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet mediaСумний Дембель tweet media
Українська
22
0
102
18.8K
BD
BD@BD_1671·
@ReputationUA Хуйню заморозив, але гарне місце щоб забанити тут різних підарасів
Українська
0
0
2
49
СВЯТА РУСЬ
СВЯТА РУСЬ@rus_svata15287·
Згадаемо. Херсон 1 березня 2022 рік. Поліція збігла. Органи влади збігли. Біля 50 херсонців стали на захист свого рідного міста, яких военком міста Херсон здасть ворогу. Низький уклін Героям. Вічна пам'ять Героям. Вічна шана.
Українська
12
107
295
7.4K
BD
BD@BD_1671·
@AStacenko88726 «Место действия неизвестно» - Львів, хуйло ти немите
Русский
0
0
0
6
Черговий по гауптвахтi
Я вам покушать принес, любители "сладкой зрады". Тот неловкий случай, когда "болею за обе команды". 😁 В левом углу ринга - кибер-самовар "Джон Сильвер" (попугая не подвезли) В правом углу ринга - "актывна молодь", не то порвачки, не то левачки. Место действия неизвестно.
Русский
29
11
137
12.8K
Сашко Магістр
Сашко Магістр@sashko_master·
Це більше, ніж у всіх моїх пристроях разом узятих =)))
Сашко Магістр tweet media
Українська
10
1
48
14.2K
BD
BD@BD_1671·
@AndrijKotovenko @DimaZoer «Давно кажу, що штрафи за порушення ПДР треба задирати до небес» - у тебе самого з психікою негаразд. До речі. Про собак коли згадаєш
Українська
0
0
0
154
Андрій Котовенко
Андрій Котовенко@AndrijKotovenko·
@DimaZoer Давно кажу, що штрафи за порушення ПДР треба задирати до небес. Щоб люди боялися навіть не пристібатися та вмикали світло одразу після того, як заведи авто, не то щоб перевищувати чи тим паче сідати п'яним за кермо. Не розумію тіпів, які скаржаться на штрафи. Не порушуйте і все.
Українська
10
2
297
3.6K
💥пан крокер💥
Я канешна не експерт, але якшо тіп 4 рази за рік був учасником 4 ДТП і неодноразово притягався за перевищення швидкості, то може в нього не знаю...ВІДІБРАТИ ПРАВА?
Українська
101
87
4K
91.9K
BD
BD@BD_1671·
@kava220 Слідкуй краще за своїм зеленим бидлом що воно пашталакає. Ну хіба що ти на стрьомі від зелених
Українська
0
0
0
18
M: аr:a
M: аr:a@kava220·
А що там один експерт з європейської солідарності розповідав?
M: аr:a tweet media
Українська
14
10
258
16.6K
BD
BD@BD_1671·
@call_me_juls То часом не ви, бо ж Нідерланди
Українська
0
0
0
1.5K
juls
juls@call_me_juls·
Доброго ранку На кордоні виявилося, що бородатий хлопець, який їде з нами в бусі, насправді дівчина🚬 Прикордонники не надто зраділи цій ситуації
Українська
13
1
432
43.8K