Gotfryd z Bulionu

1.9K posts

Gotfryd z Bulionu banner
Gotfryd z Bulionu

Gotfryd z Bulionu

@BulionuZ

Ślązak z Polski. pejsatym,banderowskiej hołocie, lewakom i eurokołchozowi, mówię stanowcze nie.

Katılım Haziran 2024
115 Takip Edilen41 Takipçiler
Gotfryd z Bulionu
Gotfryd z Bulionu@BulionuZ·
@GosiaHebzie Gosia masz gumowy młotek? jak tak to jebnij się w ten głupi czerep.Zrobisz dobry uczynek rodakom.Przemyśl to🤡 tak myślę że ty jednak troll UPAdliny jesteś? nie mylę się co?🤣
Polski
0
0
1
16
Gotfryd z Bulionu
Gotfryd z Bulionu@BulionuZ·
@alojjola Dlatego tak zwane polskie gwiazdeczki i elity,to zwykłe gówno,dzieci kolaborantów,komunistów i żydów.Jakiś obserwator z zagranicy patrzy i nie wierzy, że Polacy to tacy idioci.Naród mamy waleczny i uczciwy, te żydowskie kurwy w rządzie robią wszystko na szkodę Polski.
Polski
0
0
0
6
🅞🅛🅐🅝🅣🅐🇵🇱ɐuɾʎʇɹɐdzǝꓭ
‼️Po odebraniu Zełenskiemu Orderu Orła Białego ruszyła akcja przyznania mu społecznego Obywatelskiego Orderu Przyszłości! Akcję poparli Michnik Holland, Bogdan Borusewicz, Bogdan Lis, Seweryn Blumsztajn, Jolanta Pieńkowska, Wojciech Czuchnowski czy Adam Wajrak i inni
🅞🅛🅐🅝🅣🅐🇵🇱ɐuɾʎʇɹɐdzǝꓭ tweet media
Polski
740
104
219
20.3K
Gotfryd z Bulionu
Gotfryd z Bulionu@BulionuZ·
@RatkoR2 @HackerX225946 Dokładnie, to wojna domowa. Na razie NATO dobrze zarabia na tej wojnie,tak jak złodzieje z UPAdliny.Ale to się skończy.Wtedy będzie problem dla całej UE.
Polski
0
0
0
75
Ratko R.
Ratko R.@RatkoR2·
@HackerX225946 Sein Volk retten. Es geht nicht um die Ukraine, er schützt das russischstämmige Volk.
Deutsch
24
9
316
13K
Ratko R.
Ratko R.@RatkoR2·
PRÄSIDENT PUTINS BOTSCHAFT AN DIE DEUTSCHE REGIERUNG UND DAS DEUTSCHE VOLK So wird der Gnadenstoß versetzt – ohne Waffen, verbal… 🥳 „Wir wollen euch nicht angreifen! Warum sollten wir? Diese Zeiten sind längst vorbei! Jeder, der noch bei Verstand ist und klar denken kann, versteht das. Erstens: Ihr habt bereits Staatsschulden in Höhe von 2,5 Billionen Euro, und kein seriöser Wirtschaftswissenschaftler hat eine Ahnung, wie ihr die jemals zurückzahlen wollt. Und jetzt wollt ihr weitere 1 Billion Euro aufnehmen, um euch gegen uns zu bewaffnen. Wollt ihr, dass das russische Volk diese Schulden bezahlt? Niemals! Zweitens: Euer Land ist voller Millionen von Migranten, die euch 50 Milliarden Euro im Jahr kosten. Sollte das russische Volk dafür zur Rechenschaft gezogen werden? Drittens: Ein beträchtlicher Teil eurer Bevölkerung ist so verrückt, dass er glaubt, das Klima durch Fahrradfahren und Insektenessen beeinflussen zu können. Vielleicht ließe sich dieser massive Hirnschaden beheben, aber das würde uns auch etwas kosten.“ viel. Viertens: – Euer Bildungssystem war einst vorbildlich. Jetzt findet in vielen Klassen praktisch kein Unterricht mehr statt, weil fast niemand mehr Deutsch spricht. Fünftens: – Eure Infrastruktur verfällt, und ihr kommt mit den Reparaturen nicht voran. Sechstens: – Eure Eisenbahnen waren einst der ganze Stolz der Welt. Jetzt fahren eure Züge wie in Indien. Siebtens: – Wir brauchen eure berühmten Ingenieure nicht. Während der Sanktionen haben wir gelernt, dass wir ohne sie auskommen können. Sollten wir sie aber doch brauchen, wenden wir uns an China. Dort sind sie nicht nur billiger, sondern auch besser. Achtens: – Ihr habt weder Rohstoffe noch Energiequellen. Warum sollten wir also euer Land erobern? Um Probleme zu lösen, die wir sonst gar nicht hätten? Realistisch betrachtet: Selbst wenn ihr uns rufen, kapitulieren und weiße Fahnen hissen würdet, würden wir trotzdem nicht kommen!
Ratko R. tweet media
Deutsch
866
6.3K
17.3K
304.3K
Gotfryd z Bulionu
Gotfryd z Bulionu@BulionuZ·
@Psychologist_UA Kurwa ,na was się opiera dobrobyt Polski? Od kiedy to UPAdlińcy? Kto was przyjął pod swój dach? Kto dał wam pieniadze? Wypierdalać z Polski do swojego dzikiego banderlandu dzikusy.
Polski
0
0
8
126
Психолог Стефаненко Максим
Цей потужний польський демарш проти українців триватиме рівно до того часу поки українці не почнуть переїжджати до Німеччини, Чехії та Австрії та коли українці в Україні припинять купувати речі в Польщі. І все, вони потім різко зрозуміють на кому тримався їх економічний добробут.
Українська
554
20
205
19.3K
Kinga_Wu 💙💛
Kinga_Wu 💙💛@KingaWu·
Jestem jedną z ponad 10 milionów osób, które NIE oddały głosu na KN i z przykrością stwierdzam, że zamiast prezydenta mamy chorego z nienawiści pisowskiego kacyka. Dorośnij chłopie. @prezydentpl
Kinga_Wu 💙💛 tweet media
Polski
805
435
2.7K
48.5K
KitiTr
KitiTr@KTargonska27902·
Co to za akcja z tym ,, Jestem z Polski i jestem za Ukrainą "? Ja też jestem z Polski i nie jestem za Ukrainą.
Polski
117
20
835
10.2K
Scarlett O'Anya
Scarlett O'Anya@Pani_Scarlett·
Tusk nie chce reparacji wojennych od Niemiec. Tusk popiera Żełenskiego w jego banderowskim działaniu. Jest chyba gorzej niż w '39, bo wtedy tylko ze wschodu i zachodu przyszło zagrożenie, a dziś mamy jeszcze dywersanta wewnątrz...
Polski
32
274
1.5K
9.3K
Gotfryd z Bulionu
Gotfryd z Bulionu@BulionuZ·
@mute_observer1 Za niedługo coś pewnie spadnie na Polskę, jakiś dron czy rakieta, I to nie UPAdlina będzie winna, tylko Rosja🤡
Polski
0
0
2
26
Janusz Kowalski 🇵🇱
Janusz Kowalski 🇵🇱@JKowalski_posel·
🇵🇱Polska dla Polaków. Ukraińcy - wracajcie na Ukrainę! Sprzeciwiam się wzmacnianiu mniejszości ukraińskiej w Polsce. Projekt ustawy zgłoszony przeze mnie i posłów @KONFEDERACJA_ odbierający Ukraińcom i Niemcom w Polsce przywilej wyborczy do Sejmu RP powinien być pilnie przyjęty.
Polski
651
484
2.5K
80.3K
Gotfryd z Bulionu
Gotfryd z Bulionu@BulionuZ·
@ZbigniewHoldys Panie Zbigniewie,niech Pan chwyci za gitarę i coś zagara jak kiedyś, i skończy pierdolić farmazony.Ukraina to nasz wróg nie Rosja, i za niedługo Pan się o tym przekona.
Polski
0
0
0
35
Zbigniew Hołdys
Zbigniew Hołdys@ZbigniewHoldys·
Taktyka Nawrockiego jest prosta: rozwalić wszystko, co Tusk buduje. Doprowadzić do schłodzenia stosunków UA z PL, uniemożliwienia inwestycji polskich w tym kraju i zwalenia winy na Tuska. Rozwalić UE we współpracy z Trumpem i zwalić winę na Tuska. Zrujnować Polskę i... wiadomo.
Polski
272
1.2K
4.9K
44.2K
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska@wirtualnapolska·
🔴Poroszenko zdecydował ws. Orderu Orła Białego. "Kreml przyklaskuje" Były prezydent Ukrainy Petro Poroszenko poinformował, że zrzeka się przyznanego mu Orderu Orła Białego. Jak przekazał w opublikowanym oświadczeniu, zdecydował się na ten krok po tym, jak prezydent Karol Nawrocki odebrał to najwyższe polskie odznaczenie Wołodymyrowi Zełenskiemu wiadomosci.wp.pl/poroszenko-zde…
Wirtualna Polska tweet media
Polski
194
3
30
9.5K
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska@wirtualnapolska·
🔴Kolejny Ukrainiec oddaje order. Pracuje w kancelarii Zełenskiego Po decyzji Karola Nawrockiego o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymyrowi Zełenskiemu szef biura prezydenta Ukrainy Kyryło Budanow oraz ambasador Ukrainy w Polsce Wasyl Bodnar zrzekli się polskich orderów zasługi. Do tego grona dołączył także Igor Żowkwa, zastępca Budanowa i bliski współpracownik Zełenskiego wiadomosci.wp.pl/kolejny-ukrain…
Polski
140
5
40
6.6K
Gotfryd z Bulionu
Gotfryd z Bulionu@BulionuZ·
@LukaszBok Porozdawali tych orderów ,i po co?Przecież to dzikusy z UPAdliny, największy wróg Polaków.
Polski
0
0
0
34
Krystian 🇱🇹🤝🇵🇱👑
@_gustlik Znasz się na geopolityce jak łysy na żelach do włosów. Krótki pokaz dla Twojego IQ stosunków 🇺🇦 Słowacja 😡 Węgry 😐 Rumunia 😐 Mołdawia 😏 Dodając że żadne z nich nie posiada odpowiedniej infrastruktury do bycia hubem
Polski
2
0
5
464
Gustlik
Gustlik@_gustlik·
Nie, Ukraina nie jest zdana na łaskę Polaków, są Slowacja, Węgry, Rumunia i Mołdawia i tam gdzie Polska teraz straci, te państwa zyskają, "Miałeś chamie złoty róg..."
Gustlik tweet media
Polski
515
53
577
34.5K
Gotfryd z Bulionu
Gotfryd z Bulionu@BulionuZ·
@Vito82488734 Racja, teraz odpaliło się całe mainstreamowe gówno,Lis ,Niesiołowski i inni agenci żydowscy po 89 roku. Część rodaków to widzi ale jest wysoki procent wypranych mózgów z logiki.W końcu świat widzi kim są UPAdlińcy.Jak nie lubiłem Ruskich to teraz im kibicuję.Mają wyrwać chwasta.
Polski
0
1
1
46
Wiktor
Wiktor@Vito82488734·
Powiem krótko. Zwróćcie uwagę kto krytykuje prezydenta Nawrockiego za odebranie Orderu banderyzującemu Zełeńskiemu, a natychmiast zrozumiecie po czyjej stronie jest prawda i racja.
Polski
23
44
234
1.9K
Gotfryd z Bulionu
Gotfryd z Bulionu@BulionuZ·
@Skalinskalin O Wołyniu mówiło się cały czas, narkoman nie zrozumiał ,bo to żyd na usługach korpo, jego interesują tylko pieniądze i przedłużająca się wojna ,aby móc dalej kraść.Rosja ma rację ,trzeba pozbyć sie nazistów i banderowców bo będzie z nimi problem a szczególnie w Polsce.
Polski
0
0
0
12
Sławomir Kalinowski
Sławomir Kalinowski@Skalinskalin·
Nie zgadzam się z decyzją o odebraniu Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego. Nie dlatego, że historia Wołynia nie boli. Boli. Nie dlatego, że nazwa „Bohaterowie UPA” nie budzi w Polsce sprzeciwu. Budzi i musi budzić. Ale Order Orła Białego nie jest prywatnym narzędziem prezydenta. Jest najwyższym odznaczeniem Rzeczypospolitej. Symbolem państwa, jego pamięci, jego racji i jego powagi. I właśnie dlatego ta decyzja jest tak problematyczna. Bo jeśli order nadany w imieniu państwa można odebrać w rytmie bieżącego konfliktu politycznego, to nie wzmacniamy pamięci historycznej. Osłabiamy państwowy symbol. Z orderu robimy komunikat polityczny. Z gestu państwowego robimy gest doraźny. Można było ostro zareagować. Można było wezwać ambasadora. Można było zażądać wyjaśnień. Można było mówić twardo o Wołyniu, UPA i polskiej pamięci. Ale odebranie najwyższego odznaczenia państwowego przywódcy kraju, który broni się przed rosyjskim imperializmem, to decyzja, która uderza szerzej niż w jednego człowieka. Order Orła Białego nie jest od prezydenta. Jest od Rzeczypospolitej. I dlatego nie powinien być używany jak polityczny rekwizyt.
Polski
984
790
3.6K
121.5K
Tomasz Lis
Tomasz Lis@lis_tomasz·
Nakręcanie nienawiści Polaków do Ukraińców jest w obecnych okolicznościach zbrodnią, aktem zdrady, nikczemności i niegodziwosci uderzającym w Polskę oraz Polaków i służących Rosji. To powinien rozumieć każdy, pełniący obowiązki prezydenta szczególnie.
Polski
388
366
1.7K
22.5K
Pablo
Pablo@NigdyWiecejPiS·
Czy jesteś za tym, żeby Radosław Sikorski został prezydentem RP w 2030 roku?
Pablo tweet media
Polski
1.3K
447
3.9K
72K