Dawid

27 posts

Dawid banner
Dawid

Dawid

@DawidSiarzewski

Miłośnik książek, muzyki, sportu.

Szczecin, Poland Katılım Mayıs 2026
112 Takip Edilen19 Takipçiler
Leszek Orłowski
Leszek Orłowski@Leszek_Orlowski·
"Pędem nabędę, pędem nabędę" - krzyczał kiedyś bohater pewnej reklamy. Pędźcie zatem i nabywajcie, "Piłkę Nożną" @PilkaNozna_pl z mundialowym Skarbem Piłkarskim. Nawet jeśli tam, gdzie powinna być Polska, jest Szwecja...
Leszek Orłowski tweet mediaLeszek Orłowski tweet mediaLeszek Orłowski tweet media
Polski
6
5
55
9.5K
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
@garnekmedia Dobry fighter. Wilder ledwo wyszedł żywy z pojedynku z Ortizem
Polski
0
0
0
42
przemek garczarczyk
przemek garczarczyk@garnekmedia·
🟥 Poznajecie tego blondyna?! To 47-letni Luis Ortiz, niegdyś postrach wagi ciężkiej, dziś obijający 🥊 ogórki w jakiejś prowincjonalnej lidze pięściarskiej. Ale rachunki się same nie zapłacą...
Polski
16
0
78
19.6K
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
Ford, 44 lata, pierwszy samochód mojego taty, cały czas w rodzinie. Jazda nim nadal sprawia przyjemność @Ford @FordPolska @FORD_KLUB
Dawid tweet media
Polski
17
2
168
10.8K
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
@AndrzejDunowski @Ford @FordPolska @FORD_KLUB Obecnie położona ceramika (stąd ten blask), wcześniej drobna korekta lakieru, który po tylu latach był lekko wypłowiały. Ma jakieś bardzo drobne mankamenty, ale niewiele potrzeba, żeby to był stan-igła
Polski
0
0
2
57
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
@Konrad_01001011 @Ford @FordPolska @FORD_KLUB Auto prawdopodobnie przetrwało, gdy rodzina się powiększyła i Escort od 1990 r. stał się drugim autem w domu, używanym jedynie sporadycznie do tzw. jazd wokół komina. Myślę, że przeważył sentyment do pierwszego własnego samochodu, stąd cały czas jest w naszej rodzinie.
Polski
0
0
1
20
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
@Konrad_01001011 @Ford @FordPolska @FORD_KLUB Tato przywiózł Forda wraz z jakimiś niemieckimi specyfikami antykorozyjnymi (pod ciśnieniem wtlaczał to w każdą możliwą szczelinę samochodu). Podwozie też zostało całkowicie zabezpieczone gumowymi specyfikami.
Polski
0
0
1
83
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
@PanBonaventura @Ford @FordPolska @FORD_KLUB Czy ja wiem? Jako osoba wysoko wykwalifikowana w branży spawalniczej chyba nie miał prawa narzekać. To były inne czasy. Człowiek potrafił komuś wymurować dom, przerobić maszyny rolnicze, a jak trzeba było, to i sprowadzać Skody w częściach i je składać w garażu. Taka historia.
Polski
0
0
2
71
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
@kubasa78 @FordPolska @Ford @FORD_KLUB Prosta sprawa, obowiązywały jeszcze stare przepisy. Po zmianie właściciela z taty na mnie, musiałem w urzędzie oddać czarne tablice (mieszkamy w różnych miastach).
Polski
0
0
3
54
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
@Bazalt55 @Ford @FordPolska @FORD_KLUB Kiedyś można było bez problemu odróżnić poszczególne modele różnych marek jednego segmentu. Miały jakieś charakterystyczne elementy, ktore je wyróżniały. Mam wrażenie, że obecnie produkowane samochody są, jak kalki, bardzo podobne do siebie.
Polski
1
0
4
195
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
@FordPolska @Ford @FORD_KLUB Całe życie garażowany, maksymalnie zakonserwowany, nie widział deszczu pewnie od 20 lat 🙂
Dawid tweet mediaDawid tweet media
Western Pomerania, Poland 🇵🇱 Polski
1
0
10
431
Dawid retweetledi
Bartek Matulewicz
Bartek Matulewicz@bazi9·
To juz 5 #retromagazyn i jednocześnie uważam, ze najlepsza cześć ze wszystkich dotychczasowych - a poprzeczka była wysoko. Będę wdzięczny za podbicie zasięgu, bo naprawdę warto, zeby magazyn trafił do jak najszerszego grona
Retro Futbol.pl@retrofutbol_pl

15 autorów, 25 tekstów, ponad 150 stron, blisko 115 000 słów i 800 000 znaków. Nasz #RetroMagazyn jest już gotowy do druku, a to oznacza ostatni moment zakup w przedsprzedaży i sprawdzenie, jaka jest nasza #TajemnicaMundialu. 65zł + wysyłka to jak za darmo za to, co dla Was przygotowaliśmy - a jak wiadomo, za darmo to uczciwa cena! Link do przedsprzedaży znajdziecie w komentarzu!

Polski
1
4
8
1.2K
Dawid
Dawid@DawidSiarzewski·
@wameegnatzy @bandyci_drogowi Po ostatniej reorganizacji/przebudowie jest dużo gorzej, bo nawet mieszkańcy Szczecina potrafią się lekko pogubić
Polski
0
0
1
79
Lolo 🇵🇱
Lolo 🇵🇱@wameegnatzy·
@bandyci_drogowi Pogubił się wieśniak w dużym mieście po prostu, wielkie mecyje 😄 Szczecin ma swoją specyfikę ruchu, pierwszy manewr to dobry przykład - kto rozpoznał miejsce (Pl. Zwycięstwa od Bramy Portowej), ten zrozumie.
Polski
5
1
48
8.4K
bandyci drogowi
bandyci drogowi@bandyci_drogowi·
Oto kolejny dowód na to, że sekundniki na światłach naprawdę usprawniają ruch w mieście! 😎
Polski
89
65
4K
445.3K