Efa

3K posts

Efa banner
Efa

Efa

@Efa_Finearts

Про мене

Katılım Haziran 2022
11 Takip Edilen36 Takipçiler
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@VSinichka @dytyna_lisu По здоровью не всі вивозять, фпв і мавік зараз практично та ж піхота
Українська
0
0
1
70
Zlyi Terykon
Zlyi Terykon@VSinichka·
@dytyna_lisu А от цього зрозуміти не можу. Ставити забусяреного на Лелеку чи Флай. Якщо вже в бпсі, то хай піздують на мавіки чи фпв.
Українська
2
0
8
576
дитина сіверських лісів
чесно кажучи, підзаїбало скиглення тіпів, яких мобілізували десь за 2025–2026 й поставили відразу на «крила», про те, як їх посміли мобнути, чи зневажливий пиздьож про піхоту. їбать, тіп, ти сидиш за 15 км від лбз за норм гз, тебе возять на позицію й назад, хулі ти плачешся?
Українська
11
3
161
9.9K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@MashaMe32 Тому що вони теж жертви моди. Не модно бути пишною, тому чоловікам теж не модно любити пишних, тому і соромляться
Українська
1
0
1
258
Masha
Masha@MashaMe32·
Найсмішніше, що багато чоловіків обожнюють жінок plus size Чому частина чоловіків відкрито захоплюється жінками plus size лише наодинці, але соромиться сказати про це вголос? Наче любити пишні форми — це щось заборонене.
Masha tweet mediaMasha tweet media
Українська
72
6
365
22K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@Moni_Kabelucci @24tvua Ну наприклад "Маріна" вимовляється через "і" на всіх мовах, окрім української і білоруської. Це не російська вимова.
Українська
0
0
0
79
Моні Кабелуччі🇺🇦🐦
@Efa_Finearts @24tvua Як на мене це українською звучить нормально, а кацапською наче шмарклі. Тож про грубо - це дуже субʼєктивно і залежить від орбіти обертання
Українська
1
0
2
91
24 канал
24 канал@24tvua·
🇺🇦Українська мова має власні правила утворення коротких форм імен. Відтак популярне "Свєта" вважають невдалим варіантом
24 канал tweet media
Українська
27
2
66
45.8K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@Moni_Kabelucci @24tvua Ну наприклад, у всьому світі Marina і звучить не так грубо. Що до краси в цілому, кожне ім'я то діло смаку вже.
Українська
1
0
0
289
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@mstyslavbanik По ходу ви єдиний, хто це зробив 😄🤣
Українська
0
0
2
85
Мстислав Банік
Мстислав Банік@mstyslavbanik·
Підписав контракт на 24 місяці ✍️🫡
Українська
43
1
130
29.7K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@breakingUAnews Чому я бачу двох молодих здорових придатних мужиків, які розповідають про кордони 91?
Українська
1
1
11
404
Breaking News
Breaking News@breakingUAnews·
❗️Україна не вестиме жодних перемовин із РФ, а війна має закінчитися лише повною беззастережною капітуляцією агресора, — Артем Миколайчук. Кордони держави мають бути відновлені у межах 1991 року, як це було з гітлерівською Німеччиною. Поява української балістики змінить ситуацію на фронті: удари стануть сильнішими, і москвичі нарешті відчують наслідки.
Українська
128
15
90
18.1K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@ValeriyNev Не відпустить добровільно людей, підготувавши їм заміну і давши нормальні умови - всі підуть в СЗЧ тоді. І всі ці патріотичні стони вже всім до дупи
Українська
0
0
1
85
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@ValeriyNev А куди дівається 40 тис. мобілізованих в місяць? Це майже пів мільона в рік. А, стираются у всяких "Скелях" ще на етапі БЗВП, у ТЦКшних підвалах, або тікають від "супер" умов і рабства. А тепер "ой, ну всі втомились, але заміни нема". Влада зробила хуйню, хай тепер розгрібає
Українська
1
0
4
335
✙Імператор мавіка
Вибачте але я не розумію, які терміни служби можуть бути під час екзистенціальної війни. Я розумію, шо всі втомилися, ті хто з початку повномасштабного конфлікту і тим паче ті, хто ще з часів ООС або АТО. Я теж втомився і теж хочу додому і жити своє життя працюючи на знімальних майданчиках і подорожуючи але стоїть питання нашого існування. Існування як нації, як культурного коду в світі. Можливо більшість військових зі мною не погодяться, особливо ті, хто бував на найгарячіших напрямках довше ніж я але якщо так станеться, шо за 2 роки ми цю війну закінчити не зможемо але згідно контракту служба буде завершена, то що... відпустимо додому велику частину армії? Я вже бачу, як на нашому напрямку ворог видихається. Його можна перемогти. Особисто я, якби важко не було, буду служити поки ворог продовжує атакувати нас. Підтримуючи себе через психологів, лікарів, можливо, якщо стане вкрай важко, зміню посаду але... таке враження, шо якщо піду бо втомився, то всі мої дії і жертви, які я приніс, були дарма. Особливо, якщо в кінці ми програємо а я в цей момент буду сидіти вдома на дивані бо втомився.
Ukraine 🇺🇦 Українська
34
10
283
18.6K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@censor_net Реформа буде таким же чудовим наєбаловом, як вже наїбали військових цією ж реформою. Особливо дроноводів, артелеристів і т.д. реформа, яка реформує ціле ніхуя
Українська
0
0
4
237
Цензор.НЕТ ✍️
Цензор.НЕТ ✍️@censor_net·
Міноборони анонсувало реформу ТЦК: Формат примусової мобілізації, який зараз є, погано на нас впливає censor.net/ua/n4008452
Цензор.НЕТ ✍️ tweet media
Українська
21
6
32
10K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@blue_kardinal @sky_hk1k Так мобілізація нікуди не зникає, нові люди прибувають по 40 тис на місяць, це майже пів мільона в рік. Якщо зробити нормальну оплату сроки і умови, люди не так будуть тікати з тих же учебок, 10-12 місяців вистачить щоб їй навчити і поставити на заміну. Лад треба навести в армії
Українська
0
0
0
22
синя кардиналка
синя кардиналка@blue_kardinal·
@Efa_Finearts @sky_hk1k Але «самі коли їм заманеться» не буде одномоментно і масово. А поганим є саме це Бо різка масова просадка по кадрах - катастрофічна
Українська
1
0
0
19
Мобіфікований стартапер
Підождіт, а в чому сенс робити відстрочку саме після 2х років контракту? Чого її не зробити після 2х років по мобілізації? Яка різниця то? В чому замисл (найобка)?
Українська
17
2
105
21.6K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@blue_kardinal @sky_hk1k Насправді у них є поганий і дцже поганий вибір, або звільняти людей хоча б контрольовано з запасом часу на підготовку заміни, або люди звільнять себе самі коли їм заманеться без попереджень.
Українська
1
0
1
34
синя кардиналка
синя кардиналка@blue_kardinal·
@sky_hk1k Якщо звільнити зараз тих, хто служить довго я багато - армія втратить потужні кадри Якщо їм дати можливість піти пізніше -то буде шанс, що хтось підпише на 2 роки,хтось на 5.Вже менше звалить одночасно Плюс деякі ще купу часу думатимуть.ще виграш по часу +2 роки,щоб стабілізувати
Українська
2
0
8
2.2K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@WardenKommander Тільки без казочок, що такого не буває.Їх пів війська таких, і не всі бусифіковані до речі, деякі поперлись оновлювати данні,бо вірили державі, що їх з підтвердженими роками хворобами не мобілізують, або кудись в тил хоча б.То їм напевно легше ніж добровольцям, права не порушені
Українська
0
0
1
18
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@WardenKommander А ти не розумієшь різницю між здоровим кабаном і хворою людиною, яка в цивільному житті ледве ходе, і їх таких в штурмовики кидають, хоч на бровах повзи, то хто з нас вівця?
Українська
1
0
1
17
Старий знайомий
Для мене єдина соціальна група в країні чиї права просто по варварські порушені державою - це добровольці 2022 року, які на хвилі патріотизму пішли у військо і врятували країну від окупації. А потім наше суспільство і влада забила на них хуй.
Українська
61
71
878
24K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@WardenKommander Та мені все одно, хто мені рота затикає, тим більш коли написано по факту. Добровольці там не єдині на кого забили і порушили права і знаходься в тому ж човні. Але цей тіп ніколи не піднімає незручні питання і робе все для хайпу очевидно, за рахунок обісцінювання інших.
Українська
1
0
1
28
25 cents
25 cents@WardenKommander·
@Efa_Finearts Мені шкода твого чоловіка - бо ти їбанута курва. Перед тим, як когось посилати нахєр - подивись в профіль кому ти адресуєш ці слова.
Українська
1
0
1
24
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@Jack3934g @groualeks788 @EbavTckRot Німцю, екс громадянину України це теж не допомогло від бусифікації. Ну той у якого все ж припинили громадянство. Але сказали що воно було в 2013 році тож хай воює 😄
Українська
0
0
1
54
maks 🇺🇦
maks 🇺🇦@Jack3934g·
@groualeks788 @EbavTckRot Потому я и хотел бы иметь возможность отказаться от гражданства.
Русский
3
0
8
328
maks 🇺🇦
maks 🇺🇦@Jack3934g·
Для сильно одарённых. Если я выкину паспорт закрою счета которых и так уже нет, ну то такое машины уже тоже нет, между прочим. Всё это не лишает меня гражданства. Можно не пользоваться всем, что связывает тебя с государством, но ГРАЖДАНСТВО у тебя будет как и ЯКОБЫ обязанности.
Русский
12
4
68
4.9K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@WardenKommander Та хуй за воротник, маю право висловлювати думку як дружина хворого військового на бойовій посаді. Вони виконують ті ж самі завдання, що і добровольці і так само ризикують життям, так шо пішов ти нахер з затиканнями рота, мамі своїй затикай
Українська
1
0
1
28
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@Justice_ua_ А дроноводам, артелеристам і т.д. виплати збільшать аж на 0 грн, і бонусом контракт 2 роки як тиловикам🤡💩
Українська
0
0
0
32
Олександр ПОПОВИЧ
Виплати збільшать і для командувачів бойових підрозділів — удвічі. Зарплата командира бригади становитиме 150 тисяч гривень, а командира корпусу — 230 тисяч. Раніше: Командир бригади — 50тис Командир корпусу — 92тис Я, служу з 2021 року. Сьогодні я пілот Вампіра. Моя зп не змінилася взагалі. В той час Міноборона заявляє про «справедливість» про яку?! Дякую, я Вас щиро ненавиджу. Таке враження, що це зроблено спеціально для розколу суспільства і армії всередині, що думаєте Ви про це?
Олександр ПОПОВИЧ tweet media
Українська
23
42
199
9.3K
Efa
Efa@Efa_Finearts·
@sternenko @podilhappymeal Для пілотів і низки інших бойових посад по ГЗ немає змін взагалі, наприклад пілоти і так отримують 20 т ЗП і 100 бойові, де зміни? Строки контрактів 2 роки для бойових посад діючім військовим теж неадекватні. Тиловики і пілоти в однакових умовах працюють чи шо?
Українська
0
0
1
245
Serhii Sternenko
Serhii Sternenko@sternenko·
@podilhappymeal Мінімальне ГЗ буде 30к, ті хто були мобілізовані раніше, матимуть змогу демобілізуватися в порядку черги
Українська
12
0
9
4K
Serhii Sternenko
Serhii Sternenko@sternenko·
Стисло у інфографіці про зміни у армії. Це тільки початок! Ще більше розповів у відео: youtube.com/watch?v=0qMeMV…
YouTube video
YouTube
Serhii Sternenko tweet mediaSerhii Sternenko tweet mediaSerhii Sternenko tweet mediaSerhii Sternenko tweet media
Українська
84
65
660
92.6K