чесно кажучи, підзаїбало скиглення тіпів, яких мобілізували десь за 2025–2026 й поставили відразу на «крила», про те, як їх посміли мобнути, чи зневажливий пиздьож про піхоту. їбать, тіп, ти сидиш за 15 км від лбз за норм гз, тебе возять на позицію й назад, хулі ти плачешся?
Найсмішніше, що багато чоловіків обожнюють жінок plus size
Чому частина чоловіків відкрито захоплюється жінками plus size лише наодинці, але соромиться сказати про це вголос?
Наче любити пишні форми — це щось заборонене.
@Efa_Finearts@24tvua Як на мене це українською звучить нормально, а кацапською наче шмарклі. Тож про грубо - це дуже субʼєктивно і залежить від орбіти обертання
❗️Україна не вестиме жодних перемовин із РФ, а війна має закінчитися лише повною беззастережною капітуляцією агресора, — Артем Миколайчук.
Кордони держави мають бути відновлені у межах 1991 року, як це було з гітлерівською Німеччиною. Поява української балістики змінить ситуацію на фронті: удари стануть сильнішими, і москвичі нарешті відчують наслідки.
@ValeriyNev Не відпустить добровільно людей, підготувавши їм заміну і давши нормальні умови - всі підуть в СЗЧ тоді. І всі ці патріотичні стони вже всім до дупи
@ValeriyNev А куди дівається 40 тис. мобілізованих в місяць? Це майже пів мільона в рік. А, стираются у всяких "Скелях" ще на етапі БЗВП, у ТЦКшних підвалах, або тікають від "супер" умов і рабства. А тепер "ой, ну всі втомились, але заміни нема". Влада зробила хуйню, хай тепер розгрібає
Вибачте але я не розумію, які терміни служби можуть бути під час екзистенціальної війни. Я розумію, шо всі втомилися, ті хто з початку повномасштабного конфлікту і тим паче ті, хто ще з часів ООС або АТО. Я теж втомився і теж хочу додому і жити своє життя працюючи на знімальних майданчиках і подорожуючи але стоїть питання нашого існування. Існування як нації, як культурного коду в світі. Можливо більшість військових зі мною не погодяться, особливо ті, хто бував на найгарячіших напрямках довше ніж я але якщо так станеться, шо за 2 роки ми цю війну закінчити не зможемо але згідно контракту служба буде завершена, то що... відпустимо додому велику частину армії?
Я вже бачу, як на нашому напрямку ворог видихається. Його можна перемогти. Особисто я, якби важко не було, буду служити поки ворог продовжує атакувати нас. Підтримуючи себе через психологів, лікарів, можливо, якщо стане вкрай важко, зміню посаду але... таке враження, шо якщо піду бо втомився, то всі мої дії і жертви, які я приніс, були дарма. Особливо, якщо в кінці ми програємо а я в цей момент буду сидіти вдома на дивані бо втомився.
@censor_net Реформа буде таким же чудовим наєбаловом, як вже наїбали військових цією ж реформою. Особливо дроноводів, артелеристів і т.д. реформа, яка реформує ціле ніхуя
@blue_kardinal@sky_hk1k Так мобілізація нікуди не зникає, нові люди прибувають по 40 тис на місяць, це майже пів мільона в рік. Якщо зробити нормальну оплату сроки і умови, люди не так будуть тікати з тих же учебок, 10-12 місяців вистачить щоб їй навчити і поставити на заміну. Лад треба навести в армії
@Efa_Finearts@sky_hk1k Але «самі коли їм заманеться» не буде одномоментно і масово. А поганим є саме це
Бо різка масова просадка по кадрах - катастрофічна
Підождіт, а в чому сенс робити відстрочку саме після 2х років контракту? Чого її не зробити після 2х років по мобілізації? Яка різниця то?
В чому замисл (найобка)?
@blue_kardinal@sky_hk1k Насправді у них є поганий і дцже поганий вибір, або звільняти людей хоча б контрольовано з запасом часу на підготовку заміни, або люди звільнять себе самі коли їм заманеться без попереджень.
@sky_hk1k Якщо звільнити зараз тих, хто служить довго я багато - армія втратить потужні кадри
Якщо їм дати можливість піти пізніше -то буде шанс, що хтось підпише на 2 роки,хтось на 5.Вже менше звалить одночасно
Плюс деякі ще купу часу думатимуть.ще виграш по часу
+2 роки,щоб стабілізувати
@WardenKommander Тільки без казочок, що такого не буває.Їх пів війська таких, і не всі бусифіковані до речі, деякі поперлись оновлювати данні,бо вірили державі, що їх з підтвердженими роками хворобами не мобілізують, або кудись в тил хоча б.То їм напевно легше ніж добровольцям, права не порушені
@WardenKommander А ти не розумієшь різницю між здоровим кабаном і хворою людиною, яка в цивільному житті ледве ходе, і їх таких в штурмовики кидають, хоч на бровах повзи, то хто з нас вівця?
Для мене єдина соціальна група в країні чиї права просто по варварські порушені державою - це добровольці 2022 року, які на хвилі патріотизму пішли у військо і врятували країну від окупації.
А потім наше суспільство і влада забила на них хуй.
@WardenKommander Та мені все одно, хто мені рота затикає, тим більш коли написано по факту. Добровольці там не єдині на кого забили і порушили права і знаходься в тому ж човні. Але цей тіп ніколи не піднімає незручні питання і робе все для хайпу очевидно, за рахунок обісцінювання інших.
@Jack3934g@groualeks788@EbavTckRot Німцю, екс громадянину України це теж не допомогло від бусифікації. Ну той у якого все ж припинили громадянство. Але сказали що воно було в 2013 році тож хай воює 😄
Для сильно одарённых. Если я выкину паспорт закрою счета которых и так уже нет, ну то такое машины уже тоже нет, между прочим. Всё это не лишает меня гражданства. Можно не пользоваться всем, что связывает тебя с государством, но ГРАЖДАНСТВО у тебя будет как и ЯКОБЫ обязанности.
@WardenKommander Та хуй за воротник, маю право висловлювати думку як дружина хворого військового на бойовій посаді. Вони виконують ті ж самі завдання, що і добровольці і так само ризикують життям, так шо пішов ти нахер з затиканнями рота, мамі своїй затикай
Виплати збільшать і для командувачів бойових підрозділів — удвічі. Зарплата командира бригади становитиме 150 тисяч гривень, а командира корпусу — 230 тисяч.
Раніше:
Командир бригади — 50тис
Командир корпусу — 92тис
Я, служу з 2021 року.
Сьогодні я пілот Вампіра.
Моя зп не змінилася взагалі.
В той час Міноборона заявляє про «справедливість» про яку?!
Дякую, я Вас щиро ненавиджу.
Таке враження, що це зроблено спеціально для розколу суспільства і армії всередині, що думаєте Ви про це?
@sternenko@podilhappymeal Для пілотів і низки інших бойових посад по ГЗ немає змін взагалі, наприклад пілоти і так отримують 20 т ЗП і 100 бойові, де зміни? Строки контрактів 2 роки для бойових посад діючім військовим теж неадекватні. Тиловики і пілоти в однакових умовах працюють чи шо?