Jiří Eger

1.5K posts

Jiří Eger

Jiří Eger

@EgerJiri

Katılım Ocak 2021
62 Takip Edilen8 Takipçiler
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@DolejsJiri Proč ubohé? Pouze hájí své ústavní pravomoce a zvyklosti. Ubohé chování předvádí současná vláda 🤷
Čeština
0
0
0
8
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@OtoKlempir Oldo, dovolte abych odcitoval z vašeho volebního programu: "Nechceme, aby veřejnoprávní média byla financována přímo ze státního rozpočtu – tím by se stala vládními." Zdroj: motoristesobe.cz/program2025 Co že jste to tedy slíbili? 🤔
Čeština
0
0
1
35
Oto Klempíř
Oto Klempíř@OtoKlempir·
Včerejší manifestace byla o penězích, ne o hodnotách či nezávislosti médií. V tomto směru se totiž zákony nemění. A pokud někdo chce od daňových poplatníků více peněz za stejnou službu, ať to říká otevřeně a neschovává se za řeči o svobodě. Naše vláda změnu financování médií avizovala dopředu. Je součástí vládního programového prohlášení. Plníme, co jsme slíbili. Rozumím, že na něco takového nejsou fanoušci Petra Fialy zvyklí. Ale chápu, že to se do byznysu tzv. chvilkařů nehodí.
Oto Klempíř tweet media
Čeština
400
54
638
60.5K
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@kalousekm A to se ještě vůbec nemluví o tom, že za nedlouho vyberou desítky miliard z prodeje dluhopisů (už vlastně vybírají), zamáznou tím právě tyto svoje nesmysly a příští vláda bude řešit z čeho to bude vracet. To bude teprve cirkus.
Čeština
0
0
4
65
Miroslav Kalousek🇨🇿🇺🇦🇮🇱
Vláda se bude v přímém přenosu usvědčovat ze lži, že bude deficit zvyšovat kvůli investicím pro budoucnost a hospodářský růst. Bude ho zvyšovat kvůli novým nekrytým výdajům, které investicemi nejsou a růstu nepomohou. Za pouhých 6 měsíců vládnutí takových nových mandatorních výdajů schválila za desítky miliard. Ten dnešní je bezkonkurenčně nejzbytečnější. Přinese nám jen úroky z dluhu. Až se bude @RobertPlaga ptát, proč nemohou dostat učitelé přidáno tolik, kolik by si přál, tak proto. Dneska bude hlasovat pro jinou “prioritu”. ct24.ceskatelevize.cz/clanek/domaci/…
Čeština
14
55
495
10.6K
Ondřej Prokop
Ondřej Prokop@oprokop·
Seznam Zprávy se asi snaží o senzaci. Marně. Moje reakce zde. Zároveň prosím novináře, aby do politiky netahali i moji rodinu a manželku.
Čeština
76
32
179
17.9K
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@kalousekm Možná už je na čase abyste jako chlap přiznal, že s podporou Motoristů jste šlápl do ... vedle 🤷
Čeština
0
0
13
98
Miroslav Kalousek🇨🇿🇺🇦🇮🇱
Juniorní vládní strana nedokáže řadu svých programových priorit prosadit, tu váhu nemá. Může ale řadě věcí účinně zabránit. Může například říct: “My nezvedneme ruku pro deficit vyšší, než je letos” a pak ten deficit vyšší nebude. Na to juniorní strana sílu má a udělat to může, pokud svůj program myslí alespoň trochu vážně a nechce se fatálně blamovat. echo24.cz/a/HjDJd/zpravy…
Čeština
48
14
351
14.7K
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@ZlatyCeskyRuce @adamkopp Nic takového nepozorujeme. Máme psa a žádný bordel domů nenosí. Sekačka seká každý den. O kolik tráva vyroste za den? Každý den ji tak zkrátí o tak malý kousek, že to na odpadu není znát.
Čeština
0
0
0
9
Zlatý český ručičky ✋🤚
Zlatý český ručičky ✋🤚@ZlatyCeskyRuce·
@EgerJiri @adamkopp Mi to přijde pak takový neuklizený. Metráky biologického odpadu se během roku rozmydlí po trávě, lepí se to na chodidla, vynáší se to na chodníky, lepí se to na srst, na záda, tleje to tam.
Čeština
1
0
0
26
adamkopp
adamkopp@adamkopp·
Ten posun z toho, ze pred 5 lety jsem travu sekal ja benzinovou sekackou a ted se seka sama a pouziva k tomu 100 % elektrinu vyrobenou na pozemku na solarech, je neuveritelny. A ten strojek stoji zhruba stejne jako ten benzinovy (s fakt strasnym TCO) i bez zapocteni inflace.
adamkopp tweet media
Čeština
30
1
120
16.7K
Blonďák
Blonďák@jarda110r·
@adamkopp Nevidím koš, takže to posekanou trávu vozit zvířatům nebude.
Čeština
1
0
0
172
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@ReaOndrej @adamkopp Drahý to je, o tom žádná. Ale mě sralo trávit sekáním i tu půlhodinu, reálně spíš hodinu, takže to vždy bylo o tom "posekám zítra, posekám zítra" a nakonec z toho vždy byla džungle. Takhle si to seká samo a já jen jednou týdně oběhnu strunovkou místa kam se nedostane 😎
Čeština
0
0
0
6
Ondřej Rea
Ondřej Rea@ReaOndrej·
@adamkopp Mi furt přijde, že to je drahý... elektrickým parkside psoekám do půl hodiny a nejezdí mi to celé dny po zahradě :). Ale nakonec taky podlehnu...
Čeština
1
0
0
46
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@ZlatyCeskyRuce @adamkopp Můžeš si koupit i verzi s košem, která ho vyklápí na tebou určené místo. Vše je o potřebách a penězích 🤷 Já mám robotickou sekačku asi 5 let, celou dobu trávu nesbírá a nepozoruji žádný problém 🤔
Čeština
1
0
0
21
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@adamkopp @R9P3GeY1OcK2j1z Dají se sehnat i levněji. Jinak každý břit má dvě díry, takže by měl být použitelný čtyřikrát 😉
Čeština
0
0
0
2
adamkopp
adamkopp@adamkopp·
@R9P3GeY1OcK2j1z Moc to nezkoumam, ale 24 britu stoji 1500. Je jich tam IMHO 5, ale jsou ostrene na obe strany (jednou otocis). Ale to jsou posledni naklady. Baterka bude tou dobou treba za 3-4k (ted 6500).
Čeština
1
0
2
107
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@DolejsJiri No nevím jestli je to k něčemu dobré. Ok, stát bude mít pod kontrolou výrobní část, ale jak to dostane k zákazníkům tak, aby mohl určovat ceny? No nijak. K tomu mu bude chybět distribuční a obchodní část 🤷
Čeština
0
0
0
2
Jiri Dolejs
Jiri Dolejs@DolejsJiri·
Červnová valná hromada ČEZ rozhodla o rozdělení firmy, výrobním část bude státní, byznysova (obchod a distribuce) bude privatni. Transakce má tak vyřešit problém minoritních akcionářů aniž by je vykoupil stát info.cz/zpravodajstvi-…
Čeština
2
1
4
1.3K
Jitka Moody
Jitka Moody@JitkaMoody·
@z_nohy Ha, spojit video Asiata s uplne jinym Asiatem v naprosto nesouvisejícím kontextu. Asi to chce zmenit medikaci.
Čeština
1
0
2
80
Zprávy z První Nohy
Zprávy z První Nohy@z_nohy·
Tomio Okamura prokazující své řídící a vůdcovské schopnosti. 🫡👍
Čeština
19
86
1.3K
59.6K
Jendys
Jendys@honzza66·
@cafedlask IPhone? Stačí položit vedle starého..
Čeština
1
0
0
113
Cukrář Dlask
Cukrář Dlask@cafedlask·
Cywe proč i v roce 2026 musí být výměna telefonu haluz na 3 dny práce! Btw: když jsem ztratil tu nudli s heslem k Bakalářům, tak musím do školy pro novou což?
Varnsdorf, Česká republika 🇨🇿 Čeština
19
1
113
13.9K
Jana Berkovcová
Jana Berkovcová@JBerkovcova·
Třetí den sedíme ve Sněmovně do noci. A výsledek? Žádný. Ne proto, že by nebylo co projednávat. Důležitých zákonů je na stole dost. Jenže se k nim vůbec nedostaneme. Opozice paralyzuje jednání. Hodiny posloucháme stále stejné projevy, stejné fráze, stejné útoky. Do toho nekonečné načítání nových bodů programu. Výsledek je jediný: Sněmovna stojí. A ano, slyšíme argument: „Vy jste to dělali taky.“ Jenže to není pravda. My jsme zdržovali konkrétní zákony, se kterými jsme zásadně nesouhlasili. Dnes opozice neblokuje jeden zákon. Blokuje chod celé Sněmovny. A to je rozdíl. Lidé od nás nečekají nekonečné řeči do noci. Čekají práci, výsledky a rozhodnutí. Přesně to chceme dělat. Jen se k tomu přes tuhle obstrukční show zatím nemůžeme dostat.
Jana Berkovcová tweet mediaJana Berkovcová tweet media
Čeština
398
31
197
21.3K
Wolfleather.art
Wolfleather.art@wolfleather_art·
Tady máte odtajnění nejnovějšího projektu 😈 Výroba už je zadaná a první testovací kousky budu mít zhruba za dva týdny a jsem na to hrozně zvědavý. Příznivců škrabkání se tady najde určitě dost. Musím tam ještě. dořešit nějaké technické věci, ale materiál bude 0.8 mm nerezová ocel takže to půjde ještě poměrně snadno přizpůsobit velikosti a tvaru prstu. Pokud to bude fungovat podle předpokladů tak v plánu budou i velikosti na větší prsty a další tvary. Jak se vám můj nejnovější nápad líbí? 😈
Wolfleather.art tweet media
Wolfleather.art@wolfleather_art

Poslední dny přemýšlím o produktech i mimo kůži. Mám jeden produkt navržený a poslané dotazy na výrobu. Bude to kovové a bude to zajímavé. Jestli to vyjde tak to asi nezůstane jen u tohohle jednoho nápadu, protože mám hned několik dalších.

Čeština
12
1
15
7.3K
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@Cisa75cz @darina_vymetali Přiznám se, že basket moc nesleduji, tak nevím co říkají pravidla, ale co by měl pískat? Něčemu vadí, že je někdo blbej a dá si vlastňák? 😁
Čeština
0
0
0
10
Na kole
Na kole@Cisa75cz·
@darina_vymetali Není to poprvé, co něco takového vidím. A rozhodčí, místo aby přerušili hru a udělili TCH, nechali pokračovat v nesmyslném útoku na vlastní koše.
Čeština
3
0
0
2.2K
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@chupascz @josefberanek A proč si to sám nejprve nepřečteš? 🤦 Zjistil bys, že se to týká jen obecních/státních pozemků 🤷
Čeština
1
0
1
59
Josef Beranek
Josef Beranek@josefberanek·
Komunismus je tu v lidech pořád. Jak je možné,že si někdo bez jakéhokoliv dovolení usmyslí uspořádat cyklistický závod přes naše pozemky? Nikdo mě nekontaktoval nic. Je potřeba postavit více ohrad a plotů..komunismus tu kvete stále
Josef Beranek tweet media
Čeština
247
12
844
199K
Jiří Eger
Jiří Eger@EgerJiri·
@PetrNov95968147 Ta novinka už je tam několik měsíců 🤦 Stačí se přihlásit a no problem 🤷
Čeština
0
0
0
27
Petr Novák
Petr Novák@PetrNov95968147·
Pokud se chcete podívat na portál katastru, tak už tam není opisování písmen a číslic, ale složení mapy. A to není vůbec poznat, jak ji složit. Pokaždé je to špatně.
Petr Novák tweet media
Čeština
54
3
144
9.2K