МОК, вибачте, що так гучно помираємо. якось ми неправильно це робимо, заважаємо вам своєю війною. от блін(
але не хвилюйтеся, якщо ми таки помремо, то пізніше у вас буде можливість особисто показати, як треба правильно – тихо, «без політики»
Одесу сьогодні хуярілі, і виявляється від мене поруч, а я така зайобана була, що нічого не чула . На роботі всі «ти шо не чула?!»
Вже який раз проспала все саме страшне. Може воно і на краще
Моя нетактильна Лісочка почала якось дуже дивно намагатись постійно торкатись мене
Спить лише біля мене, ходить за мною скрізь, дає буць головою і багато мурчить
Я думаю, я скоро вмру, напевно