Fjorip
525 posts


@Anarhitektura EU ne podrzumeva "odustajanje" od Kosova. To zapavo nikakve veze nema. EU niti traži to niti se bavi Kosovom. na taj način. Hoće mir. Ali dosadno je, jer to vlast podmeće da bi narod imao oko čega da se svađa.

Ljudi najčešće nisu za EU opoziciju jer nisu za sve što podrazumeva EU-građansku, sekularnu državu, slobodno tržište, odustajanje od Kosova, sankcije Rusiji... Nikog ne znam da želi sve to, a da je protiv EU opozicije. A vi možete da kažete da ste za EU pod vašim uslovima uvek.
MarijaL@MMojsic
Zamena teza je ako nisi za proEU opoziciju nisi za EU.

@chikamracni @Cesnjejsi Na osnovu padeza.
Dobices 1 hint, u drugom delu posta se nalazi.

@chikamracni Lose mislis, kao i ovde ispod za Gospoda jer nisam krsten i nisam vernik.
Evo ti jos jedna istorijska cinjenice, drzave EU su finansirale teroriste i separatiste u tvojoj drzavi.
Zapratite me ako zelite da cujete zanimljive cinjenice i citate kako Mracnjak "kopuje" zbog EU <3

@Fajront91 Mislim da reč "istorija" ne znači to što ti misliš da znači.
Svako dobro od Gospoda želim! ❤️

@anjam___ @obicancoek @njpetrovicc Ako sa 45% jedva naguraju 51, kako sa 60% mogu da dobiju vecinu?
Naravno da ne mogu, lupas gluposti.
Vi proEU idioti poceli da botujete za SNS.


@Cesnjejsi Ne kapiram te sad?
Misliš da lažem ili si ozbiljno zatucan kao svaki prosečan svetosavac pa ne znaš istoriju?

@kajmakanovic Aleksandar Vucic je siptar, kao i svi vi.
Rasirili najvecu zastavu a izdali Kosovo i Metohiju i srpski narod.

@dfrancuz nas zabole za sns.
Em si ispao glup, em ne sme tvoja biti poslednja pa makar ispao jos gluplji.
Sto se mene tice, samo nastavi, sam sebe kopas sa svojim glupim komentarima i jedino sto mozes reci je "nepismen si". Osobo ovo je X, pola nas ovde kuca sa autokorektom, brzinski,
Fjorip retweetledi

@chikamracni Pa ko je kriv sto su se svi protesti do studentskih ugasili? Ko je kriv sto BG nije pao pre par godina? Nije tesko, pocinje na Ð.

@sofi2022_2023 Opa vidi vidi, ubo sam u zivac.
Aj probaj da argumentujes.
Ne mozes?
Pa kad si glup ko kurac.
Na blok sns botino.

@Fajront91 Vidi seljačino. Takvih neobrazovanih primitivaca imam na bloku na bacanje. Svi ste isti. Anonimne džukele. I ništa drugo sem morala na nivou lokve mokraće nemate.

Šta je s ovim studentskim kgb svedocima? Čemu ovoliko divljanje zbog pojave ProEu liste? Koga misle ubediti u nešto? Pa mi svi koji smo proEu smo tražili od stranaka opozicije da formiraju listu koja odražava naše interese još pre godinu dana. Jos tada smo znali da je studentska lista samo rezervna kgb postava i ništa više od toga.

@Fajront91 Neće ni za brn0bičku, bizona, koferčeta, smrta, lUbeničara, slinu, santosa, trocevku, vrištalinu, NE BRINI

@SrdjanPrekovic2 Sam osporavas ovu tvrdju jer si ti baraba, prevarant, izdajnik, ja bi jos dodao i lazov.
Izdao bi drzavu za EU, nas suverenitet, teritorijalni integritet, naravno prevarant si i lazov jer ovakve glupe, lako proverljivee tvrdnje serendas po Xu.
I baraba, jer si primitivan, glup.
Fjorip retweetledi

SSP: Plan za posle Vučića i za demontažu režima SNS n1info.rs/vesti/ssp-plan…

@sofi2022_2023 "studenti su proruzz, rezervna kgb ekipa" i ovo "Djilas nije niciji covek".
Dzabe ti ime i prezime i moja anonimnost kad si glup ko kurac i ovaj quotovan deo ti savetujem da stavis u opisu profila cisto da se sa tobom ne ulazi u diskusiju jer onda ovo postaju paraolimpijske igre.

Ja ne divljam. Pišem isključivo na svom nalogu. Studenti su proruzz, rezervna kgb ekipa. Đilas nije ničiji čovek, za razliku od vas što se ne smete predstaviti, on sve što radi, radi pod svojim imenom. Ne krije se kao pseto iza plota. Imali ste prilike braniti teritorijalni integritet. Dobili ste po njušci i pobegli. Sada se sakriveni iza plota pozivate na njega. Imaš li još kakvu primedbu?





