Czarny Głos Sumienia

166 posts

Czarny Głos Sumienia banner
Czarny Głos Sumienia

Czarny Głos Sumienia

@HejterPisu

Katılım Haziran 2026
246 Takip Edilen242 Takipçiler
Czarny Głos Sumienia
Czarny Głos Sumienia@HejterPisu·
@MacVVilk odwołać.to możesz złodzieja kondzia, oszusta szefa, albo sługusa Zondy Przemka... Albo jeszcze kolegę co zarobił na imigrantach... Siad płaski do Marszałkowskiej laski 😜
Czarny Głos Sumienia tweet media
Polski
0
0
1
6
Czarny Głos Sumienia retweetledi
Agnes
Agnes@pheobebufe·
To jest Warszawa Trzaskowskiego. ❤️❤️❤️Piękne, nowoczesne, europejskie miasto. Wsadźcie sobie to wasze referendum w d… pisowskie kałmuki.
Polski
175
401
1.4K
21.8K
Ukarywator
Ukarywator@niemamnietutaj0·
@HejterPisu Że jeszcze nie powstał ruch poszukiwania saloników VIP po szpitalach. Albo ROG nie wpadł na taki pomysł żeby straże postawić na SOR-ach
Polski
1
0
1
18
Ukarywator
Ukarywator@niemamnietutaj0·
Długo nie trzeba było czekać żeby jakiś idiota się odpalił. Nagonka na lekarzy i szpitale takie efekty przynosi.
tvn24@tvn24

#PILNE | Napastnik zaatakował personel medyczny. Wiadomo, że trzy osoby są ranne. tvn24.pl/katowice/jastr…

Polski
1
1
2
107
Czarny Głos Sumienia retweetledi
Lonia Szczypopasku
Lonia Szczypopasku@Szczypopasku·
To co moi mili, można już?😎🧐😎
Lonia Szczypopasku tweet media
Polski
5
12
57
545
Czarny Głos Sumienia retweetledi
Anna
Anna@Anna1590963·
Wróciłam silniejsza po elonowej blokadzie👌Dziękuję Wam za dotychczasowe zaufanie i obiecuję, że nadal będę jebać patoprawicę i faszystów💪
Anna tweet media
Polski
217
290
1.3K
10.9K
🇵🇱 MARCIN EDO
🇵🇱 MARCIN EDO@EdoMarcin·
Trzyma z czerwonymi do dzisiaj... Klasyczny zdrajca, który sprzedał swoich, a potem owinął się flagą bohatera.
🇵🇱 MARCIN EDO tweet media
Polski
45
143
588
3.6K
Czarny Głos Sumienia retweetledi
Lonia Szczypopasku
Lonia Szczypopasku@Szczypopasku·
Jako typowy facet, dopiero teraz zrozumiałem, dlaczego w upał robi się gorąco, gdy nie zasłonisz okna❗️☝️👀
Lonia Szczypopasku tweet media
Polski
18
9
57
897
🇵🇱 MARCIN EDO
🇵🇱 MARCIN EDO@EdoMarcin·
Rządząca mafia w totalnej panice. Aż 59 procent Polaków oczekuje rozliczeń za aferę w Szpitalu Płd. w Warszawie, w tym dymisji na najwyższych szczeblach ministerialnych.
🇵🇱 MARCIN EDO tweet media
Polski
13
271
918
4.1K
Waldemar PRAWY POLAK
Waldemar PRAWY POLAK@Waldema51723109·
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Waldemar PRAWY POLAK tweet media
QME
12
102
473
1.8K