Poseidon Sibery

274 posts

Poseidon Sibery

Poseidon Sibery

@HnusNeni

cs

Katılım Ekim 2020
4 Takip Edilen10K Takipçiler
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
@instagram My ig profile has been suspended for "selling guns, drugs..." which is absolute nonesense. I would appreciate if you could look into it asap and unblock it because I've been unfairly blocked and it is part of my business. Ig - "sibiran.official" @InstagramComms
English
178
0
10
737
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
Haluz kolik lidi kteří vypadaj legit kdyz jde o prachy te ojebou. Kdyz uz chces teda s lidma vyjebat, premyslej, obcas se vyplati vic ty lidi neseknout o prachy a drzet si je u sebe a vydelaj ti casem vic, nez jednorázovy ojeb. Kdyz uz si krysa co pojebava zname, premyslej trochu
Čeština
1
1
76
4.2K
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
Jak ty doplacis na jeho provoz? A je jeho chyba, ze v Česku v městech lidi projektovali park. mista na to, že aut bude 5 a do toho Mini? At si koupi klidne bus a parkuje tam. Nevíš proc má takove auto, mozna ho potrebuje, mozna ne. Ale jo, zakazme lidem velka auta!!!
Veronika Sedláčková@VeronikaSedlk

Tohle je fakt insane. Budeme se tvářit, ze vehikl velikosti mikrobusu muže parkovat jako normální auto? Nemůže. A my bychom neměli doplácet na jeho provoz ani na jeho parkování. Penězi, ani prostorem.

Čeština
4
0
67
5.4K
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
S tim jak vysoké zdravotní DANĚ v Česku jsou, vyklepu jim na dveře klidně symfonii. Dokud bude zdravotnictví státní a jsem nucený to platit, budu klepat. Co se stane, přerušim důležitou operaci u obvodaka? Nebo se ta 60 leta sestřička co dava kafe a cigo u okna lekne a polije?
Čeština
3
4
86
4.8K
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
Uvědomuješ si, že networth nejbohatších lidi je, že maji 99% v akciich firmy, proto se celosvětově kdo je 1. 2. 3. Mění, podle vedení jejich firmy. Ikdyby ale mela 386 mld v luquid cashi na ucte, jak vubec můžeš porovnavat 200mil a 281kc. Zavist a bohati =spatni. Jemivaslito
@mmt_cz@mmt_cz

Paní Kellnerová dala na povodňové škody 200 milionů Kč. Její majetek je prý 386 miliard Kč. To je asi 711 000 krát více, než je průměrný (median) majetek dospělého 🇨🇿. Jedná se tedy o stejnou míru solidarity, jako když průměrný člověk přispěje 281 Kč.

Čeština
1
1
58
3.7K
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
Každý stát počítá statniho zamestnance jinak. A v cesku je tolik nepotrebnych uradu, zakonu a regulaci, ktere existuji jen aby existovaly. Kdyby tu bylo 200k, mozna mame vic penez a naturalni selekce si vybere ty neschopne lidi co jen sedi na bezvyznamnem urade.(ne vsichni ofc)
Jakub 🥲🌹⚜️@j_str23

Počet státních zaměstnanců v jednotlivých zemích: Státní zaměstnanci nemůžou za špatné hospodaření, přestaňte si je brát za ideologické rukojmí svých škrtů

Čeština
4
1
33
4.3K
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
Kyselý, že ty jsi jen zduchl? Bohati špatní bébé, tak se dostan na jejich uroven a vytri s nima nebo omez podporu tech lidi skrz nakupy v applu, starckbucks apod. Že někdo vydělal na krizi je logické, mnoho lidi i nepřímo. Dokud neublizujes lidem.
Jakub Dedek@jakub_dedek

Ještě v roce 2020 byl majetek Křetinského hodnocen na 78 miliard. Dnes 390 miliard. To je zbohatnutí o skoro 32 tisíc na jednoho obyvatele ČR za 4 roky! Problém by to nebyl, kdyby k tomu došlo v důsledku inovace nebo přelomu v podnikaní. Jenže důvod leží v krizi a to je problém.

Čeština
1
0
14
2.7K
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
Fascinujou me Pražští levicaci tady. Byty drahe buu buu, ale neprestehuju se z Prahy nebo nepujdu na okraj ani nebudu hledat garzonku nebo starsi byt. Ale bohati lidi co vlastni byty jsou spatni, protoze si ve 20 na vysoke nemuzu dovolit 2kk novostavbu. Neuvěřitelně entitled
Čeština
3
2
72
2.7K
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
☠️☠️ při pohledu na profil tohoto subjektu začínám chápat odchod lidi z twitteru
Čeština
3
0
44
5.2K
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
Když místo řešení ho to píšeš radši na twitter pro pozornost, asi se není čemu divit.
Čeština
3
2
87
6.4K
Poseidon Sibery retweetledi
star 💫
star 💫@stxrinsky·
star 💫 tweet media
ZXX
931
10.7K
165.9K
8.2M
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
"Nechápu proč mě nechcou nikde zaměstnat"
Čeština
2
1
67
5.2K
Poseidon Sibery
Poseidon Sibery@HnusNeni·
Jestli chces 3.5 v prdeli napis dm
Čeština
7
6
361
46K