@IRSYADRAFIF10
Katılım Mart 2023
171 Takip Edilen43 Takipçiler
IRSYAD_ RAFIF
IRSYAD_ RAFIF@IRSYADRAFIF10·
@IQTestBrain A × A = 100 A²= 100 A = √100 A = 10 A + B = 100 10 + B = 100 B = 100 – 10 B = 90 A + B ÷ 10 10 + 90 ÷ 10 10 + 9 19