
Igor Peric
79 posts


@njpetrovicc Da su bar za ovih 14 godina bar jednu MZ ili opstinu osvojili

Tri pitanja za evrotalibansku "pro EU koaliciju":
1. Zašto, od 2012 - 2024. niste mahali evropskim zastavama i okupili kritičnu masu, sposobnu da ugrozi Vučića?
2. Zašto vam, u tome i u pritisku na Vučića da raspiše poštene izbore nije pomogla ta EU?
3. Zašto sve ovo, što se dokazalo neuspešnim, pokušavate da nametnete studentima koji su za godinu ipo uspeli ono, pro bi niste za 14 godina?
Glupost, ili zla namera?
Belgrade, Republic of Serbia 🇷🇸

Faza 2 GRUDVANJEEEEEEE
Vidimo se od 18h ispred Skupštine!
Probudite dete u sebi❄️☃️
RAF Blokada@BlokadaRaf
Jutro nakon pobede je uvek najlepše. Naše kolege vredno prebrojavaju sve listiće i unose vaše kontakt podatke u naše kontakt liste. Faza 1 se bliži kraju! Faza 2⏳

@thetrivke Sigurno imaju plan kako to do kraja godine da sprovedu u delo!

Ko je genije kom je ovo palo na pamet i ko su genijalci koji su rekli -
Peticija? Sjajna ideja!
Pa vi ste cirkus majke mi.
Stranka slobode i pravde Pančevo@SSPPancevo
Skupljamo potpise za gašenje BIA i formiranje nove službe, pokrećemo peticiju za gašenje RTS-a i stvaranje novog javnog servisa.

@StevanOCCRP Ne treba sumnjati u promenu sistema koju studenti promovišu, jer to je samo po sebi dovoljno daleko od političkog ustrojstva na istoku pre svega u Rusiji, u kojo su i sami izbori i opozicija farsa u korist diktatora!

Diktator iz Rusije je (ja mislim prvi put licno) jasno stavio do znanja da je protiv promena u Srbiji i da drzi stranu srpskom diktatoru.
U pitanju je covek koji je proterao iz Rusije i zabranio nezavisne medije, opoziciju, mnoge uhapsio, a neke od njih i ubio. Covek koji je pokrenuo visegodisnji krvavi rat protiv susedne zemlje. U njegovo vreme korupcija i kriminal cvetaju u Rusiji. Svom energijom je protiv ljudskih prava, vladavine prava, slobodnih izbora.
👇
RTS Vesti@RTS_Vesti
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da su ruske obaveštajne službe potvrdile izveštaje da zapadne zemlje pokušavaju da izvedu obojenu revoluciju u Srbiji, upozoravajući da oni koji guraju omladinu na ulice žele novo stradanje srpskog naroda rts.rs/vesti/politika…

Izuzetno sam poštovao gđu Tepić ranije zbog njene hrabrosti i požrtvovanosti. Ona i njena porodica su dosta pretrpeli od ovog režima. Ne znam šta se desilo sa njom u međuvremenu ali stvari koje je izgovorila su blago rečeno katastrofalni moralni pad. Njene teze, kako ih ja razumem, su:
1. Studenti su preuzeli proteste koje je pokrenula opozicija
2. Studentske proteste vodi Rusija i SPC
3. Protesti su nasilni i opasni a vlast policijom i Kobrama pokušava da spreči krvoproliće.
Od ostatka opozicije se očekuje da se odrede prema ovim stavovima. Ne da ih relativizuju nego da se jasno i nedvosmisleno distanciraju.




















