JMatt7

41 posts

JMatt7

JMatt7

@JMatt7_

Katılım Mart 2022
141 Takip Edilen6 Takipçiler
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@ralindel Ale jakakolwiek logika u was nie występuje bo jak wy macie pierwszeństwo ale może dojść do wypadku to i tak wjedziecie bo hur dur mam pierwszeństwo a można tego uniknąć. Eksperci jak z stop chama co najpierw klakson później hamulec.
Polski
0
0
0
27
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@ralindel Eksperci z prawem jazdem z cheetosow jak wyprzedzam i mam prawy wolny od razu to zmieniam jeśli moja prędkość jest większa o 20/30 km/h od pojazdu na prawej stronie. Jeśli mój manewr jest pomiędzy dwa auta na prawym to inna sprawa albo prędkość jest tylko kilka km/h większa.
Polski
1
0
0
85
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@Igor69028028 W Bari kosztuje ponad 10 euro ta sama pizzeria wiec na spokojnie w polsce kolo 50 pln podstawowa
Polski
0
0
1
1.4K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@akozzzak @ekonomat_pl To jeszcze nic każdy pilot musi mieć swój hełm bo rozmiar, rozstawianie nosa, oczow itp musi być idealne do tych wszystkich systemów. Więc 64 pilotów 32 samoloty i 64 hełmów do nich.
Polski
0
0
0
40
Traper
Traper@akozzzak·
@ekonomat_pl Jak hełm może kosztować pół bańki? Wszystko rozumiem, super ekstra materiały, optyka, fonia... No ale hełm w cenie willi??? Kurwa ale te firmy zbrojeniowe w walą wszystkich robią
Polski
3
0
0
380
Ekonomat
Ekonomat@ekonomat_pl·
12 mln dolarów - tyle kosztuje szkolenie jednego pilota F-35. Tomczyk: Niesamowita kwota, ale i niesamowite umiejętności, maszyna... 🤯 Docelowo planujemy wyszkolić 64 pilotów. Może będzie jakaś zniżka...? Sam hełm pilota F-35 kosztuje pół mln dolarów.
Polski
15
11
180
25.7K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@fanboyPL @InPostPL Oj mało rozumiesz FanBoy przecież InPost jest holenderski a gdzie najwięcej Von/Van się używa? Ukłon w stronę inwestorów z tego kraju
Polski
2
0
1
1.3K
Dawid Kwiatkowski 🖥️🔧
W ogóle kto wymyślił, że pies Inpostu będzie się zwał VON HALSKY? Po co taki fikołek? Wiem, że od "wąchania" no ale to brzmi co najmniej jak importowane gówno zza granicy. Nie mogli go nazwać zwyczajnie coś jak: Inpek Inpuś Pako Paczek No kurwa jakkolwiek inaczej tylko nie VON HALSKY🤣
Polski
174
8
944
124.4K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@Queen129474Tc @p0liniak @gryfnyhanys Chłopie on jest z miejsca gdzie się sra w dziurę i goni za zwierzętami z patykiem a jak ci się laska podoba to gwalcisz jak chcesz. Ty myślisz, że on ma jakieś poczucie godności xd
Polski
1
0
1
14
T.C.McQueen
T.C.McQueen@Queen129474Tc·
@p0liniak @gryfnyhanys Ciekawe, czy Murzyn zdaje sobie z tego sprawę, że biorąc udział w takim "wydarzeniu" wygląda i jest traktowany jak egzemplarz zwierzęcy na arenie w cyrku. Robi sztuczki i zabawia publikę na widowni pozbywając się swojej godności i człowieczeństwa. O ile były jakieś, kiedyś...🤔
Polski
3
0
2
322
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@TCzajka @sylvcz Ja na przykład polecam Pani rozwiązywanie różnych równań od algebraicznych do różniczkowych. Uczy się człowiek logicznego myślenia, łączenia wzorów i rozwiązywania problemów. Dodatkowo człowiek czuje progresję gdy jest w stanie rozwiązać coraz trudniejsze równania.
Polski
0
0
5
239
Tomek Czajka
Tomek Czajka@TCzajka·
@sylvcz Nie, wręcz przeciwnie. Ja polecam dużo czytać. Tylko niekoniecznie, nie dla wszystkich musi to być akurat fikcja literacka z kanonu lektur języka polskiego w tak dużych ilościach. Są inne wartościowe tematy i treści do czytania.
Polski
5
0
64
2.7K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@logiic03 @WARDOGS but you know that the main conflict will be played on small circle? the same concept as battle royale, 100 players and map gets smaller
English
2
0
1
262
zach
zach@logiic03·
@WARDOGS The only thing i have concerns about is 33 players on each team is kinda low for 256km map right?
English
2
0
6
1.8K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@fanboyPL Ktoś kupuje rtx 5090 a ktoś nie tak samo jest w wyjazdami.
Polski
0
0
1
979
Dawid Kwiatkowski 🖥️🔧
Ciekawostka. Nad Soliną właściciele pensjonatów mówią, że martwy sezon. Ludzi bardzo mało. Tu gdzie jestem, na 7 domków z pięknym widokiem na dolinę Soliny, tylko jeden zajęty - mój. W Zakopanem ponoć również mega lipa. Co się dzieje?
Polski
518
5
469
235.4K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@ZmxDmg @fanboyPL Ziomek ma racje, wieksza karta = lepsze odprowadzanie cieple przez wieksze radioatory ale nie zawsze to znaczy nizsze temperatury. Jak znajdziesz wieksza mozesz zamowic porownac i zwrocic najwyzej
Polski
0
0
1
124
JMatt7 retweetledi
Maxsun Official
Maxsun Official@MaxsunOfficial·
Ready to power up your rig for FREE this Black Friday? Your chance is HERE. Your moment is NOW. ⚡ Win the MAXSUN Terminator B850M PRO DARK WiFi — your next powerhouse for gaming & performance! 🖥 🎁 How to Enter (3 steps only!) 1️⃣ Follow @MaxsunOfficial 2️⃣ Like this post ❤️ 3️⃣ Repost / Share to your feed 🔁 ⏰ Event Time: Nov 25 → Dec 4 🏆 Winner will be randomly selected and announced after the event! Don’t miss this Black Friday chance to upgrade your rig for FREE. #MAXSUN #BlackFriday #Giveaway #PCBuild #Motherboard #GamingSetup #WinForFree
Maxsun Official tweet media
English
190
1K
930
29.2K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@NVIDIAGeForceDE GeForce Season Ich verwende NVIDIA-Karten, seit ich mit dem Gaming angefangen habe, und Battlefield ist mein Lieblings-FPS. Leider muss ich einen so großartigen Titel wie Battlefield 6 auf der Lapto pder RTX 3060 spielen Mit der RTX5090 könnte ich BF6 mit voller Leistung genießen
Deutsch
0
0
0
97
NVIDIA GeForce DE
NVIDIA GeForce DE@NVIDIAGeForceDE·
❄️ #GeForceSeason of Giving ❄️ Du willst die Chance auf eine individuell gestaltete Battlefield 6 GeForce RTX 5090?! Kommentiere unten mit „GeForce Season“ und erzähle uns, warum genau du dieses Holiday-Upgrade verdienst 🎄
Deutsch
440
43
229
32.6K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@NVIDIAGeForceES GeForce Season He utilizado tarjetas NVIDIA desde que empecé a jugar, y Battlefield es mi FPS favorito. Por desgracia, tengo que jugar a un título tan bueno como Battlefield 6 en la edición para portátiles de la RTX 3060. La RTX5090 me permitiría disfrutar de BF6 a toda potencia.
Español
1
0
0
1.2K
NVIDIA GeForce ES
NVIDIA GeForce ES@NVIDIAGeForceES·
❄️ Sorteo de la #GeForceSeason ❄️ ¿Quieres tener la oportunidad de ganar una GeForce RTX 5090 personalizada con el diseño de Battlefield 6? Comenta con “GeForce Season” en este post y cuéntamos por qué te mereces actualizar tu PC en estas fechas.🎄
Español
1.7K
255
1.6K
242.6K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@NVIDIAGeForceFR GeForce Season J'utilise des cartes NVIDIA depuis que j'ai commencé à jouer, et Battlefield est mon FPS préféré. Malheureusement, je dois jouer à un titre aussi génial que Battlefield 6 sur la version portable de la RTX 3060 La RTX5090 me permettrait de profiter pleinement de BF6
Français
0
0
0
310
NVIDIA GeForce FR
NVIDIA GeForce FR@NVIDIAGeForceFR·
❄️ #GeForceSeason - Plaisir d'Offrir ❄️ Tentez votre chance de GAGNER une GeForce RTX 5090 customisée Battlefield 6 🔥 Comment PARTICIPER ? 💬 Commentez avec « GeForce Season » et dites-nous pourquoi ce cadeau vous ferait particulièrement plaisir cette année !
Français
1.8K
522
1K
166.6K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@NVIDIAGeForceUK GeForce Season I've been using NVIDIA cards since I first started gaming, and Battlefield is my favorite FPS. Unfortunately, I have to play such a great title as Battlefield 6 on the laptop edition of the RTX 3060. The RTX5090 would allow me to enjoy BF6 at full power.
English
1
0
0
94
NVIDIA GeForce UK
NVIDIA GeForce UK@NVIDIAGeForceUK·
❄️ #GeForceSeason of Giving ❄️ Want your chance at a custom wrapped Battlefield 6 GeForce RTX 5090?! Comment “GeForce Season” below and tell us why you deserve this Holiday upgrade 🎄
English
1.2K
145
949
81.2K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@NVIDIAGeForce GeForce Season, I've been using NVIDIA cards since I first started gaming, and Battlefield is my favorite FPS. Unfortunately, I have to play such a great title as Battlefield 6 on the laptop edition of the RTX 3060. The RTX5090 would allow me to enjoy BF6 at full power.
English
0
0
0
11
NVIDIA GeForce
NVIDIA GeForce@NVIDIAGeForce·
❄️ #GeForceSeason of Giving ❄️ Want your chance at a custom wrapped Battlefield 6 GeForce RTX 5090?! Comment “GeForce Season” below and tell us why you deserve this Holiday upgrade 🎄
English
9.4K
890
6.6K
973.8K
JMatt7
JMatt7@JMatt7_·
@Just_Join_IT Hm ktoś tu jeszcze przed kawą czy ja nie łapie aluzji bo liczba + w obu przypadkach jest taka sama 🤔
Polski
0
0
1
29
justjoin.it
justjoin.it@Just_Join_IT·
Czas rozstrzygnąć to raz na zawsze: jak czytacie "C#"? 🤔 🔴 Si szarp 🟡 Si hasz 🔵 Ce krzyżyk 🟣 Ce dur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polski
16
1
57
18.4K