JMatt7
41 posts


@ralindel Eksperci z prawem jazdem z cheetosow jak wyprzedzam i mam prawy wolny od razu to zmieniam jeśli moja prędkość jest większa o 20/30 km/h od pojazdu na prawej stronie. Jeśli mój manewr jest pomiędzy dwa auta na prawym to inna sprawa albo prędkość jest tylko kilka km/h większa.
Polski

Nieodmiennie jestem pod wrażeniem, że przy każdej takiej manifestacji bycia śmieciem w komentarzach zbiegają się fujary, które mają problem z NAGRYWAJĄCYM.
bandyci drogowi@bandyci_drogowi
Przerażające nagranie od instruktora nauki jazdy z dzisiejszego poranka! 🚨🚨🚨 "W ostatniej chwili złapałem za kierownicę i ściągnąłem auto, bo popatrzyłem na kursantkę, czy patrzy w lusterko przy zmianie pasa ruchu. I w lewym lusterku zobaczyłem tego świra." @Rz_Policja
Polski

@Igor69028028 W Bari kosztuje ponad 10 euro ta sama pizzeria wiec na spokojnie w polsce kolo 50 pln podstawowa
Polski


@akozzzak @ekonomat_pl To jeszcze nic każdy pilot musi mieć swój hełm bo rozmiar, rozstawianie nosa, oczow itp musi być idealne do tych wszystkich systemów. Więc 64 pilotów 32 samoloty i 64 hełmów do nich.
Polski

@ekonomat_pl Jak hełm może kosztować pół bańki? Wszystko rozumiem, super ekstra materiały, optyka, fonia... No ale hełm w cenie willi??? Kurwa ale te firmy zbrojeniowe w walą wszystkich robią
Polski

@CiemnejW @GrzegorzJanko12 moze sie Pan odniesie jakie jest podejscie ludzi do tych wymyslow
Polski

@InPostPL Lubię was i kibicuje ale no nie leży to Von Halsky.
Polski

@Queen129474Tc @p0liniak @gryfnyhanys Chłopie on jest z miejsca gdzie się sra w dziurę i goni za zwierzętami z patykiem a jak ci się laska podoba to gwalcisz jak chcesz. Ty myślisz, że on ma jakieś poczucie godności xd
Polski

@p0liniak @gryfnyhanys Ciekawe, czy Murzyn zdaje sobie z tego sprawę, że biorąc udział w takim "wydarzeniu" wygląda i jest traktowany jak egzemplarz zwierzęcy na arenie w cyrku. Robi sztuczki i zabawia publikę na widowni pozbywając się swojej godności i człowieczeństwa. O ile były jakieś, kiedyś...🤔
Polski

@sylvcz Nie, wręcz przeciwnie. Ja polecam dużo czytać. Tylko niekoniecznie, nie dla wszystkich musi to być akurat fikcja literacka z kanonu lektur języka polskiego w tak dużych ilościach. Są inne wartościowe tematy i treści do czytania.
Polski
JMatt7 retweetledi

Ready to power up your rig for FREE this Black Friday?
Your chance is HERE. Your moment is NOW. ⚡
Win the MAXSUN Terminator B850M PRO DARK WiFi — your next powerhouse for gaming & performance! 🖥
🎁 How to Enter (3 steps only!)
1️⃣ Follow @MaxsunOfficial
2️⃣ Like this post ❤️
3️⃣ Repost / Share to your feed 🔁
⏰ Event Time: Nov 25 → Dec 4
🏆 Winner will be randomly selected and announced after the event!
Don’t miss this Black Friday chance to upgrade your rig for FREE.
#MAXSUN #BlackFriday #Giveaway #PCBuild #Motherboard #GamingSetup #WinForFree

English

@NVIDIAGeForceDE GeForce Season
Ich verwende NVIDIA-Karten, seit ich mit dem Gaming angefangen habe, und Battlefield ist mein Lieblings-FPS. Leider muss ich einen so großartigen Titel wie Battlefield 6 auf der Lapto pder RTX 3060 spielen Mit der RTX5090 könnte ich BF6 mit voller Leistung genießen
Deutsch

❄️ #GeForceSeason of Giving ❄️
Du willst die Chance auf eine individuell gestaltete Battlefield 6 GeForce RTX 5090?!
Kommentiere unten mit „GeForce Season“ und erzähle uns, warum genau du dieses Holiday-Upgrade verdienst 🎄
Deutsch

@NVIDIAGeForceES GeForce Season
He utilizado tarjetas NVIDIA desde que empecé a jugar, y Battlefield es mi FPS favorito. Por desgracia, tengo que jugar a un título tan bueno como Battlefield 6 en la edición para portátiles de la RTX 3060. La RTX5090 me permitiría disfrutar de BF6 a toda potencia.
Español

❄️ Sorteo de la #GeForceSeason ❄️
¿Quieres tener la oportunidad de ganar una GeForce RTX 5090 personalizada con el diseño de Battlefield 6?
Comenta con “GeForce Season” en este post y cuéntamos por qué te mereces actualizar tu PC en estas fechas.🎄
Español

@NVIDIAGeForceFR GeForce Season
J'utilise des cartes NVIDIA depuis que j'ai commencé à jouer, et Battlefield est mon FPS préféré. Malheureusement, je dois jouer à un titre aussi génial que Battlefield 6 sur la version portable de la RTX 3060 La RTX5090 me permettrait de profiter pleinement de BF6
Français

❄️ #GeForceSeason - Plaisir d'Offrir ❄️
Tentez votre chance de GAGNER une GeForce RTX 5090 customisée Battlefield 6 🔥
Comment PARTICIPER ?
💬 Commentez avec « GeForce Season » et dites-nous pourquoi ce cadeau vous ferait particulièrement plaisir cette année !
Français

@NVIDIAGeForceUK GeForce Season
I've been using NVIDIA cards since I first started gaming, and Battlefield is my favorite FPS. Unfortunately, I have to play such a great title as Battlefield 6 on the laptop edition of the RTX 3060. The RTX5090 would allow me to enjoy BF6 at full power.
English

❄️ #GeForceSeason of Giving ❄️
Want your chance at a custom wrapped Battlefield 6 GeForce RTX 5090?!
Comment “GeForce Season” below and tell us why you deserve this Holiday upgrade 🎄
English

@NVIDIAGeForce GeForce Season,
I've been using NVIDIA cards since I first started gaming, and Battlefield is my favorite FPS. Unfortunately, I have to play such a great title as Battlefield 6 on the laptop edition of the RTX 3060. The RTX5090 would allow me to enjoy BF6 at full power.
English

❄️ #GeForceSeason of Giving ❄️
Want your chance at a custom wrapped Battlefield 6 GeForce RTX 5090?!
Comment “GeForce Season” below and tell us why you deserve this Holiday upgrade 🎄
English

@Just_Join_IT Hm ktoś tu jeszcze przed kawą czy ja nie łapie aluzji bo liczba + w obu przypadkach jest taka sama 🤔
Polski





