
«Запорожець» 2012 року випуску
1K posts

«Запорожець» 2012 року випуску
@KShyrokun
Пишу денно і ношно (переважно ношно) про суспільно-політичне. Але справжня любов - то класичні автомобілі.






🚗 Цікаво, що покупка автівки збіглась із початком співпраці з цим автомобільним брендом













Коротше, біля Автостанції на Подолі незабаром відкриється заклад Стайня. Вони реставрували якусь будівлю, разом із чорною стелею там зберегли жовті київські цегли, які колись вважали цінними. Я трохи зацікавився, заґуґлив і знайшов, що такі цеглини продаються. Придбав одну




Якщо кому цікаво - м"які, значно якщо порівнювати з клебером, на сухій трасі ведуть себе прекрасно, чітко тримають трасу, не шумлять до 170, задоволена дуже!!)) п.с. 170 це була разова акція бо засранець на 2.0 турбодизелі вирішив встановити, що краще таки 2.0 турбобензин))





















