«Запорожець» 2012 року випуску

1K posts

«Запорожець» 2012 року випуску banner
«Запорожець» 2012 року випуску

«Запорожець» 2012 року випуску

@KShyrokun

Пишу денно і ношно (переважно ношно) про суспільно-політичне. Але справжня любов - то класичні автомобілі.

Katılım Ocak 2014
287 Takip Edilen30 Takipçiler
Munzen
Munzen@Coins_Stamp·
@onelazyuser @KShyrokun @mudzhyri Відкрийте пункт 11.2 для себе. Коли сам рухаюсь 30-50 км/год займаю правий ряд і ніхто не блимає. А ще буває часто що на п. 11.6 всі клали
Українська
1
0
0
14
Бюрократ у законі
От тільки позавчора говорили з другом, і він скаржився на те, що в Києві взагалі забили на ПДР. ВМФ взяли , як кому заманеться. І от бачу цей пост і почитав коментарі 🚬 Можете записувати мене до "моралістів, які самі собі вигадують правила". Тільки правила вже вигадані до нас
Бюрократ у законі tweet mediaБюрократ у законі tweet media
Українська
17
0
86
13.7K
Munzen
Munzen@Coins_Stamp·
@KShyrokun @mudzhyri Тоді в Німеччині вийдіть на трасу і зробіть швидкість 50. Здивуєтесь. Конкретно тут питання в дотриманні ПДР, а точніше не займати ліву полосу. Але хто ж ті правила вчить
Українська
3
0
1
133
Yuriy Dzedzinskyy
Yuriy Dzedzinskyy@Dzedzinskyy·
А знаєте якого розміру в трактора кулко?) 650/65 R38
Yuriy Dzedzinskyy tweet mediaYuriy Dzedzinskyy tweet media
Українська
2
0
16
2.5K
Yuriy Dzedzinskyy
Yuriy Dzedzinskyy@Dzedzinskyy·
@five_gear_ Обовʼязково) але не скоро) 😏😏😏 а скоро буде випуск про машину на цьому білому фоні)))
Yuriy Dzedzinskyy tweet media
Українська
1
0
1
116
«Запорожець» 2012 року випуску
@mudzhyri У невеличкій крамничці спеціально не викладаю на стійку такі. І коли бачу шукачів, то з ходу кажу, що таких немає)
Українська
1
0
0
17
Бюрократ у законі
Побачив в тредс чувака, який почав свій автоблог. Підписався, бо хотів підтримати. Чувак почав дешево хайпити на ненависті до електромобілів. Коли йому на це вказали, він мене забанив) Що ж, нехай щастить з автоблогом, парніша)
Українська
15
0
72
9.5K
Yuriy Dzedzinskyy
Yuriy Dzedzinskyy@Dzedzinskyy·
Нуууу щось тут в Чабанах на парковках супермаркету стоїть дуже симпатичне) салон бомба, автомат, повноцінних дорсткий дах до схованого мʼякого) дуже гарна машинка😏 але реєстрація...
Yuriy Dzedzinskyy tweet mediaYuriy Dzedzinskyy tweet mediaYuriy Dzedzinskyy tweet mediaYuriy Dzedzinskyy tweet media
Українська
8
0
134
10.7K
Oleksiy & Запорожець
Викликав Bolt. Приїхав хлопець на охайному Mitsubishi Space Star. Залишив чайові та "хороше авто" у фідбеку. This is the way.
Українська
2
0
34
2.4K
побег из чаушеску
побег из чаушеску@Other_ti_pidor·
Їду по дорозі, по переду зупиняється Тесла Починає здавати назад Впирається в бампер, Каже ой я не бачив )))
Українська
2
0
21
5.1K
Vitaliy Trubnykov 🇺🇦
Vitaliy Trubnykov 🇺🇦@vokinburt_avia·
@al_gedz В Кропивницькому бачив в центрі багато старих цегляних будинків і гарному стані
Українська
1
0
4
300
Троєщинський Кіт
Купити Ламбо і таскати за собою бус охорони 🙃
Троєщинський Кіт tweet media
Українська
10
1
83
11.1K
Olga Grishkina
Olga Grishkina@OlgaGrichkina·
@KShyrokun @vladJavaScript Луцьк-Ковель-Любомль - на 120 мене обженуть всі (включно з фурнами) окрім автопрому колишнього союзу, хоча колись і такий корч не давав себе обігнати
Українська
1
0
0
93
«Запорожець» 2012 року випуску
@OlgaGrichkina @vladJavaScript Київ-Рівне, для прикладу. Їжджу цим маршрутом кілька разів на тиждень. Обирайте швидкість 120-130 на круїзі і рахуйте, скільки обженете ви, і скільки обженуть вас)
Українська
1
0
0
53
Olga Grishkina
Olga Grishkina@OlgaGrichkina·
@KShyrokun @vladJavaScript перепрошую, а на яких ви трасах їздите де левова частка їздить менше 130?
Українська
1
0
0
70
«Запорожець» 2012 року випуску
@vladJavaScript @OlgaGrichkina Але ж у чому вони не праві?) впевнений, що популяризація високої швидкості працює. Недарма автовиробники у внутрішніх документах забороняють у рекламі використовувати демонстрацію будь-якого порушення ПДР. До того ж, все ж левова частка авто у нас на трасах їздить менше 130.
Українська
1
0
1
71
Сумний Дембель
Сумний Дембель@vladJavaScript·
@OlgaGrichkina Я тепер пишу, що тестую машину на 180 виключно на автобанах у Європі інакше приходять і напихують мені хуїв типу як це можна по українським трасав більше 130 їхати :D
Українська
7
0
25
1.2K